Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kıyıköy Kamp Programı

Üye muratdmrblk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016

Kıyıköy Kamp Programı

merhaba arkadaş bir kamp programı daha planamış durumdayım bu seferki kamp yerimiz KIYIKÖY. plannımıza göre c.tesi akşam ( bize katılan arkadaşlarımızdan biri c.tesi çalışıyor iş çıkışı onu alıp gideceğiz) 6 gibi yola çıkıp 8 gibi mekanda olmayı planlıyoruz. çarşamba günü alışveriş yapacağız nargile tütün v.s gideceğiz bölge aşağıdaki 3 bölgeden biri olacak daha önce ziyaret edeniniz varsa veya fikri olan tavsiyelerinizi bekliyorum :

1- Longoz Ormanı

2- Kışlacık

3- Panayır İskelesi

edit: sanırım burada anket açma şansım yok ...

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    arkadaşlar kampımızı gerçekleştirdik mevki olarak poliçe koyunu seçmiştik ancak saat olarak geç kalmamız aslında geç kalmadık ama yollar çok kötü olduğundan akşam karalığına kalmamak için alternatif bir program oluşturduk ve yine aynı kışlacık mevkiinde kaldık. olduk güzel bir alanda kampımızı yaptık koca bir çayır ve dümdüz;

bu sefer ki kampımızda daha kalabalıktık 6 yetişkin 1 bebe birde köpek ( resimde ki yer poliçe koyu ertesi gün ilk planda ki yere gittik)

tabi yine alana kurulduk ancak inanılmaz bir rüzgar vardı ee tabi birdebüyük bir ovada büyük bir açıklığın içerisinde idik bu sebeple araçları rügarı kesecek şekilde park ettik önünede çadırlarımızı kurduk; ( bu arada sabah 3 4 saatlik uykudan sonraki ilk foto olduğu için tip bu );

biraz geç kaldığımız için iş bölümü yaparak mangalımızı yaktık çadırlarımızı kurduk ee artık yemek zamanı;

tabi ortam güzel arkadaşlarımızlayız havanın aşırı rüzgarlı olmasından mütevellit sivrisinek ve bilimum haşerelerden uzaktık o bakımdan oldukça iyiydi ateşide araçlarla aynı hizada yaktığımızda otururken rüzgardan çok rahatsız olmadık gece 4 de kadar muhabbet yemek nargile vs zaman nasıl geçt anlamadık. bizim ufaklıkda şükürler olsun hem ortamı sevdi hem de bir güzel uyudu ki hiç rahatsız olmadık. tabi annesiyle rahat etsinler diye çadırda yatak almıştım onlara. aslında sabah sucuk yapacaktık kahvaltı niyetine ama hanımlar kahvaltı yapmaya gidelim deyince toparlandık o sırada bizim ufaklıkda eğlene durdu;

[![image](https://i.hizliresim.com/1g6v0A.jpg)...im.com/1g6v0A)

arkadşalar son fotoğrafta kızım köpeğin üzerinde ancak tüm yük dayısında hayvana herhangi bir eziyet söz konusu değil

kamp alanına çok yakın bir yere kahvaltı yapmaya gittik mazarası gerçekten çok güzel di ancak kahvaltısı ne yazıkki kötü;

kahvaltımızı yaptıktan sonra asıl kamp planı olan poliçe köyüne doğru yola çıktı yolun belirli bir yerinden sonra yol okadar kötü bir hal aldıki aslında yol diyorum ama yol felan yok patka düşünü ama öle böle değil topraktan ağaçların kökleri felan çıkmış çok sık çöküntüler mevcut inanılmaz bozuk bildiği offroad yolu yani öyle ki 10 km lik yol 1 saat 15 dk sürdü varın siz düşünün zaten aşağıda arabamın almış olduğu hali görünce yolu daha iyi anlarsınız. baya bir yorulduk yolda ama giderken tek tessellim bu yol bu kadar bozuksa burası kalabalık olmaz sakin bir gün geçiririmdi lakin ne yazıkki öle değildi hem kalabalık hemde afam ev felan yapmış bide üstüne hava rüzgarlı deniz dalgalı olunca tadımız kaçtı zaten yarım saat ya durduk ya durmadık;

tabi dönüş yolu aynı yorucu yol trafik hem köy içlerinde hemde otobanda polisin mahmutbey gişelerin orada trafiği yavaşlatması o trafiğin taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ( trafiğin boyutunu ifade etmek için) selim paşa vurması ve bunun yaklaşık 20 25 km lik bir tafiği oluşturması v.s v.s v.s hatta eşimi annesine bıraktım hem ben hem eşim dinelene bilsin diye resmen bir araba dayak yemiş gibiydim öyle yada böyle ben çok keyif aldım yine sırada ki kamp alanımız ege kıyısında olacak ama bir süre ara vermek zorunda kalıyorum çünkü bu hafta sonu yazlıkda annem torunana doğum günü kutlayacak sonraki hafta ben tatile çıkıyorum 1 hafta sürek anca 4 hafta sonra ya kalıyor ne yazıkki ama arayı kapatırım ve bir daha ki kampda balık avı olabilir. diğer arkadaşlardan foto geldikçede paylaşacağım kalın sağlıcakla ...
    Konu muratdmrblk1903 tarafından (17.Temmuz.2017 Saat 13:52 ) değiştirilmiştir.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    iyi eğlenmişsiniz murat evet dönüş trafiği bu zamanlarda berbat oluyor o nedenle programı iyi ayarlamak lazım fotolar için teşekkürler...bende hızlıresim. com kullanayaım bundan sonra çünkü photobucket ücretliye döndü bitirdi bizi...
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi eğlenmişsiniz murat evet dönüş trafiği bu zamanlarda berbat oluyor o nedenle programı iyi ayarlamak lazım fotolar için teşekkürler...bende hızlıresim. com kullanayaım bundan sonra çünkü photobucket ücretliye döndü bitirdi bizi...
    aslında geçen seferkinde problem yaşamadık aynı saatte çıktık yola aşağı yukarı ama işte istanbul tutturamıyorsun normal o yolda bahçe şehirde başlar trafik ama bu sefer te selim paşada başladı bu arada evet epey eylendik bir ara araca tente almayı planlıyorum dechatlonda vardı çok da güzel ve uygundu ama şimdilerde kaldırmışlar böle yan tarafa geriyorsun aşağı doğru 2 direkle gölgelik oluyor du sahil kamp yapacağımız zaman gölge aramamız gerekmez diye istiyorum. ben çok uzun zamandır hızlı resimi kullanıyorum oldukça prtaik ve basit bu arada istanbulda buluş felan oluyormu yakın zamanda tanışmak isterim böle bir grup var ise

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı muratdmrblk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında geçen seferkinde problem yaşamadık aynı saatte çıktık yola aşağı yukarı ama işte istanbul tutturamıyorsun normal o yolda bahçe şehirde başlar trafik ama bu sefer te selim paşada başladı bu arada evet epey eylendik bir ara araca tente almayı planlıyorum dechatlonda vardı çok da güzel ve uygundu ama şimdilerde kaldırmışlar böle yan tarafa geriyorsun aşağı doğru 2 direkle gölgelik oluyor du sahil kamp yapacağımız zaman gölge aramamız gerekmez diye istiyorum. ben çok uzun zamandır hızlı resimi kullanıyorum oldukça prtaik ve basit bu arada istanbulda buluş felan oluyormu yakın zamanda tanışmak isterim böle bir grup var ise
    biz perÅŸembeleri buluÅŸuyoruz pastanede bile olsa

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    biz perÅŸembeleri buluÅŸuyoruz pastanede bile olsa
    bende bunu soruyordum hani genelde forumlarda bi grup olur 9 10 kişiden oluşan hafta 1 gün buluşurlar v.s daha önceden buradan haberleşiyorsanız katılmak isterim

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    murat ikamet neresiydi senin profildeki cep telefonun doÄŸru mu ?

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    Şuan profilime bakamıyorum yrn bakar güncellerim ikametim bakırköy

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    güncelledim numaramı