Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Marmara adasında Geze-gen yaz kampı

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul

Marmara adasında Geze-gen yaz kampı

ArkadaÅŸlar merhaba,
    uzun zamandır birlikte geniş katılımlı bir kamp yapamadık 14 temmuz haftasonu için planlamıştık yer mekan belirsizdi dünkü perşembe buluşmasında ormanlı sahil mi inönü yaylası mı vs derken biranda rota marmara adasına döndü fikirler gelişti ve aklımıza yattı eşlerin çocukların da katılacağı keyif alacağı marmara adasının sakin koylarından birinde güzel bir haftasonu geçirmek üzere hazırlanın. sürekli giden bir dostumuzdan tüyoları aldık. birkaç koy var erken gidip birine karar vereceğiz. zıpkın yapanlar için çok çok ideal av veren bir bölge ayrıca midye çıkarıp yenebilir istavrit eşkina kikla karagöz vb balık tutmak isteyenler için bir fırsat herkes çalışacak hep birlikte yiyeceğiz . denize girip dinleneceğiz. alışveriş için merkez 20 dakika uzaklıkta her türlü kamp malzememiz yanımızda olacak tentemizi de götüreceğiz muhtemelen bot yada ufak bir sandalımız da olacak . ulaşım iççin tekirdağ barbaros iskelesinden arabalı vapurlar var saat 10:00 / 12:30 / 16:00 / 17:00 saatlerinde tek yön 70 ve 85 tl olarak fiyatları var. yalnız burada önemli nokta kim hangi saatte gelecek hangi vapura binecekse önceden belirtmek zorunda çünkü önceden bilet alma rezervasyon yapma diye bir şey yok orada eskihisar topçular gibi sıraya girip sıran gelince yer varsa biniyorsun saati kaçarsa sonraki vapura kalıyorsun biz bir kanaldan yer ayırmaya çalışacağız o yüzden gelecek kişiler saati belirtip yer netleştirsin ki ona göre rez yapmaya çalışacağız ben- fadıl ve cenk abi 3 araç cuma ggünü 16:00 vapuruna yetişmeye çalışacağız 2 saat sürüyor akşam 6 da adaya inip kamp noktalarını hızlıca gezeceğiz ve birine karar vereceğiz cumartesi gelenler için mutlaka vapur saatinizi adınızın yanına ekleyin. yiyecek içecek masa sandalyenizi oltanızı şnorkel palet ne varsa alıp gelin. isim listesini en geç perşembe akşamına kadar netleştirelim. balıkesir bursadan gelmek isteyenler olursa erdekten ulaşım var arabalı vapur . yaya olarak gelmek isteyenler için ido seferleri var iskeleden geleni ben alırım haber verirseniz kimse yolda kalmaz arkadaşlar. pazar akşam dönüş 17:30 ve 19:30 seferleri var.

telsiz kanalımız her zamanki gibi pmr 1.14 standart araçlara uygun bir yoldur.

listemizi yapalım

1- Mert
    2- Cenk G.
    3- Fadıl -beyza-bade-Ali Muhittin
    4- Bora- ipek
    5- Hakan -ece
    6-
    7-
    8-
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    İyi eğlenceler... Aslında katılmayı isterdim. Çarşamba- Pazartesi arası Midilli ve Ege gezimiz olacak.
    www.geze-gen.com

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Çok taze midye var adada 😉

Üye K@RUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Mayýs.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Adada zamanında 3-4 sezon peş peşe ailece tatil yaptık çok güzeldi o zamanlar **eğer bozulmamış ise manastırı özellikle tavsiye ederim başkan kamp vs için, taşlıktır ama tertemiz bir suyu var ve kimse pek bilmez yerlileri hariç **, en son geçen yaz ailedekiler haftasonu için gitmişlerdi ve yorumları baya baya kötüydü kalacak yer yok ve temiz değil vs gibi yorumları oldu, topağaçta kalmıştık zamanında fakat diğer köyleride çok kez gezdim, asmalı yapı olarak küçük ve denize girme alan köyün içinde küçük bir alan ve yakınında koy yoktu hatırladığım kadarıyla, saraylarda liman ve mermer ocakalrı var bazen rüzgar estiğinde toz olabiliyor fakat mermerden sahili kesinlikle görmelisiniz foto çekimi için maldivlere kadar gitmeye gerek görmezsiniz ayrıca küçük bir tarihi kalıntıları gezerek kültür turuna çevirebilirsiniz planı arazi çok sert değil hatta binek araca da uygun ,çok güzel olurdu kız arkadaşımla gelebilirdik fakat o haftasonu ortak bir arkadaşımızn düğünü var herkese şimdiden iyi eğlenceler.

Topağaçta tanıdıklar var herhangi bir yerde, bir sorun yaşanırsa iletişime geçmeyi denerim, kırmazlar bizi.

Selamlar.
    Konu K@RUB tarafından (08.Temmuz.2017 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Tşkler burak dikkate alacağız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Cuma ogleden sonra ilk kafile yola cıkıyor bu haftasonu cok keyifli olacak gelemeyenler için birdahaki sefere diyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye muratdmrblk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    benim kamp ile çakışması çok kötü oldu katılmayı çok isterdim ((( umarım tekrarı olur heleki eşli çocuklu olması çok daha zevkli geçecektir buluşmalara istanbulda oluyorsa birine katılmayı da isterim

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı muratdmrblk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kamp ile çakışması çok kötü oldu katılmayı çok isterdim ((( umarım tekrarı olur heleki eşli çocuklu olması çok daha zevkli geçecektir buluşmalara istanbulda oluyorsa birine katılmayı da isterim
    bekleriz murat duyuru yapıyoruz her zaman

Üye muratdmrblk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bekleriz murat duyuru yapıyoruz her zaman
    biradaha kine katılmaya çalışıcam muhakkak gerçi bi 4 hafta kampa çıkamıcam ama..