Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İznik- iznik gölünde kamp

Üye muratdmrblk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016

İznik- iznik gölünde kamp

Merhaba arkadaşlar foruma epey önce kayıt oldum ancak çocuk telaşı derken birçok şeyi ed geçmek zorunda kaldım. Uzun bir aradan sonra bir etkinlik yapmak istedim ve kayınçomla iznik gölüme kampa gidelim dedik kamp malzemelerim aşağıdaki gibi olacak eklemem gereken varsa veya daha önce oraya giden ve tecrübelerini paylaşırsa sevinirim:
    1- çadır
    2- iki adet sandalye
    3- met
    4- tencere
    5- çaydanlık ve çay
    6- bıçak ( henüz almadım)
    7- ışıldak
    8- sinek kovar ( bundan vaz geçtim bunun yerine biberiye yada fesleğen yakıcam ateşte
    9- ateşi kolay yakmaya yarayan bir meret vardı adını unuttum sıvı bişi
    10- sağlık çantası ( araçta olan)

Bu bebim direk doğayla olan ilk kampım olacak daha önce kamp yaptım ama merkeze yakın yerlerde bu sefer epey doğada olacağız tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    iyi eğlenceler murat....bol su tuvalet kağıdı sabun çöp poşeti
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi eğlenceler murat....bol su tuvalet kağıdı sabun çöp poşeti
    Tabi onlar da varda listelemeye gerek duymadım ) teşekkür ederim

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    merhaba arkadaşlar geçtiğimiz hafta sonunu benim adıma çok keyifli bir kampla geçirdim 3 arkadaş gittiğimiz kampda 1 gece konakladık yoldan geçerken kafamıza göre bir yere girdik;
    https://youtu.be/1lXtDm3dNA8

gölün tam kenarında bizden başka kimsenin olmadığı bir yerdi çadırlarımızı kurduk sonra arkadaşlar odun çar çöp aramaya çıkarken bende yemek için hazırlıklara başladım, ufak bir ateş yaktıktan sonra etleri hazırladık ve ziyafet başladı;

gerçi köyden aldığımız etler hiç güzel değildi ama sonuçta bilerek aldık aceleye geldi biraz açıkcası ve hazırlıksızdık alırken arkadaşım ( babası kasap) etlerin esmer ve lezzetsiz olacağını söyledi ama maksat muhabbetti sonuçta çokda umrumuzda olmadı. yemek den sonra çay nargile cips kahve derken gece saat 3 oldu tabi inanılmaz keyifli ve nasıl geçtiğini anlamadım bir gece oldu muhabbeti bol ufak sessizliklerde ayın göle vuran inanılmaz yakamozu ve gökyüzünün parlaklığı cam gibiydi tüm yıldızları tahatlıkla seçebiliyorduk öyle ay tepenin arkasına gittiğiinde bile hala zfiri bir karanlık yoktu yıldızların ışıkları çok loşda olsa bizi karanlıkta bırakmadı. ve tabi benim yapmış olduğum muhteşem nargilenin 4 saat içilmeside gecenin olayı oldu. vesselam girdik çadırlara uyku için.( uykum normal şartlardada aşırı hafiftir saatin sesin bile uayndığımdan 3 saat anca uyudum.) her ne kadar az uyumuş olsam da sabah kaltığımda karşımdaki manzara ( sahil biraz pisdi bizden önce konaklayanlar epey pis bırakmış gerçekten yazık) pahabiçilmezdi;

kahvaltımızı yaptıktan sonra konakladığımız yerin özel mülk olduğunu öğrendik sahipleri geldi bursadan çok cana yakınlardı hiç sıkıntı etmediler çay ikram ettik öleki biz çayı koyu ve şekersiz içerken onlar açık ve şekerli seviyorlarmış ayıp olmasın diye zehir gibi çayı bile içtiler 1 saat kadar muhabbet ettikten sonra toparlanmaya başaldık biraz etrafı gezelim görelim diye. sahil kenarında ilerlerken etrafa bakıyorduk ee tabi pazar olması dolayısı ile millet gölün etrafını çevirmiş bizim istediğimiz ise doğayla başbaşa kalıp insanlardan uzaklaşmadıkdı bu maksatlar ilk gördüğüm daha giden yollardan birine saptım ( tabi xv yi daha ağır şartlarda test etme dürtüsüde bunda epey tetikleyici oldu 10 dk kadar ilerledikten sonra bir köye geldik oraya gelene kadarda yollar gerçekten kötüydü ama asıl olay ondan sonra başlayacaktı;

https://youtu.be/Ch3s3Zpo8AY

tabi biz doğanın vermiş olduğu hayranlıkla videoyu çekemedik ekipmanlarımda da sıkıntı vardı o yüzden yol boyu çekemedim videoyu ama birazdan aşağıya öğlen keyfi için durakladığımız yerin fotolarını koyacağım oradaki yol çok ama çok kötüydü öleki bence orası yol bile değil anca traktörlerin geçebileceği bir yerdi ama tabi subaru beni hiç pişman etmedi yolarda epey büyük taş ve çakıllar vardı yol çok oynadıkdı yani bazı 5 10 derecelik tümseklerde bile patiye kaldığım oluyordu ama durdğumuz yerin manzarası ve oradaki keyfimiz tüm yola değdi açıkcası.

https://youtu.be/-2xQa3wrRW4
    elimden geldiği kadar kısa tutmaya çalıştım artık ayda 2 3 kere kamp yapmayı düşünüyorum bir dahaki servüden görüşmek üzere...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    harikasınız murat ....kamplara devam hava güzel...bana özelden adresini at sana ufak bir hediyem olacak

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harikasınız murat ....kamplara devam hava güzel...bana özelden adresini at sana ufak bir hediyem olacak
    eyvallah teşekkür ederim yeni adreslerimiz var liste epey kabarık muhtemelen eylülün son haftasına kadar devam ederiz hava durumuna görede ara ara belki ekimde çıkarız sonra nisana kadar off o arada snowboard başlar hediye içinde şimdiden teşekkür ederim

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2016
    bu arada özelden size atamıyorum adersimi mesajını doluymuş

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı muratdmrblk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada özelden size atamıyorum adersimi mesajını doluymuş
    şimdi açıldı