Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Radyatör Çatlağı Yardımı

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017

Radyatör Çatlağı Yardımı

Merhaba
    Aracımın radyatörünün sağ üst köşesinde resimlerde göreceğiniz çatlaklar var. İki gün önce çatlak kapatıcı ilaç kullandım ama sanırım fayda etmedi. Tamirci sökülmeden birşey yapılamayacağını söyledi ve bende ilk etapta söktürmek istemedim. Dışardan sökülmeden yapılabilecek birşey var mı?

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    mert başkan bilir herhalde; yeni araba topluyor;görürse mesajı bilgilendirir;
    hepsiburada da minik tüpte karabiber tozu gibi ürün var 4yıl önce binek aracımda kullanmıştım netice vermişti.... ..
    *KARÅžINDAKÄ° Ä°NSANIN EN AZ SENÄ°N KADAR AKILLI OLACAÄžINI SAKIN UNUTMA*

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı myboys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Aracımın radyatörünün sağ üst köşesinde resimlerde göreceğiniz çatlaklar var. İki gün önce çatlak kapatıcı ilaç kullandım ama sanırım fayda etmedi. Tamirci sökülmeden birşey yapılamayacağını söyledi ve bende ilk etapta söktürmek istemedim. Dışardan sökülmeden yapılabilecek birşey var mı?
    En doğrusu değiştirmek olur ömrünü tamamlamış artık hele birde şanzıman soğutuculu ise radyatör şanzımana su gitme durumu varki ciddi bir masraf çıkartır... Valeo marka jeep in radyatörlerini yapan firma ortalama 700 civarında olması lazım..

98 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 V8

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    stop leak kullan önce baktın olmadı en ucuzu çıkma radyatör ama tavsiye etmem. bende çıkma bi tane var ..valeo nissens marka 600-700 civarı al sıfır kurtul gitsin
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stop leak kullan önce baktın olmadı en ucuzu çıkma radyatör ama tavsiye etmem. bende çıkma bi tane var ..valeo nissens marka 600-700 civarı al sıfır kurtul gitsin
    Valeo markalar mopar dır aslında çünkü jeep zamanında valeo ya yaptırmış ki mopar a halen üretim yapıyor !!!

Üye dumah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    09.Þubat.2017
    Valeo kesinlikle tavsiye etmem !
    Bende radyator degistirdim hemen hemen ayni dusuncelerle, Valeo aldim, piyasa fiyati wj 2003 icin 750 civari diyorlardi ama 530 tl ye buldum.

ustundeki orjinal mopardi, gorunus olarak bile arasinda daglar var. dogru duzgun icinden kanal gezdiginide hic zannetmiyorum. giris cikis agiz kaliteleri berbat. bunun ustunede, sanayideki arkadas orada yapilan bi radyatoru gosterdi bakir. bir iki sene valeo yu kullanip. bende radyatorcuye yaptiricam izmirde.

ama bi bak derim valeo almadan once.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Sanayide bir egzozcu çıkarır bakarız gerekirse kazan yaptırırız dedi. Bende karar veremedim. Orjinal diye alacağım orjinal olmayacak sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye dumah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    09.Þubat.2017
    Yazmayi unutmusum. radyator degisiminden once arac isindiktan sonra devamli 100 de sabit kaliyordu. suan dik yokuslarda sikistirdigimda, 100 un biraz uzerinde gezme yaptigi oluyor.
    daha once boyle bir durumda soz konusu degildi.

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı dumah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valeo kesinlikle tavsiye etmem !
    Bende radyator degistirdim hemen hemen ayni dusuncelerle, Valeo aldim, piyasa fiyati wj 2003 icin 750 civari diyorlardi ama 530 tl ye buldum.

ustundeki orjinal mopardi, gorunus olarak bile arasinda daglar var. dogru duzgun icinden kanal gezdiginide hic zannetmiyorum. giris cikis agiz kaliteleri berbat. bunun ustunede, sanayideki arkadas orada yapilan bi radyatoru gosterdi bakir. bir iki sene valeo yu kullanip. bende radyatorcuye yaptiricam izmirde.

ama bi bak derim valeo almadan once.
    Sahte olabilir mi ?

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Sahte radyatör mü??

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Sahte radyatör mü??

Aynen öyle kutusu varmıydı ? Üzerinde etiketi varmıydı ?

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017

Radyatör Çatlağı Yardımı

En son durumda radyatörü değiştirmek şart oldu, yada kazan yaptırmak. Pazartesi söktürüp bakacağım eğer kazanla yırtarsak ok ama yenisi için önerilerinizi alabilir miyim?
    98 5.9 için hangi marka radyatör ve nereden?

Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    En son durumda radyatörü değiştirmek şart oldu, yada kazan yaptırmak. Pazartesi söktürüp bakacağım eğer kazanla yırtarsak ok ama yenisi için önerilerinizi alabilir miyim?
    98 5.9 için hangi marka radyatör ve nereden?

Eğer valeo bulabilirsen valeo orj olmasına dikkat ! Başkanda orj mopar çıkma vardı bi sor istersen

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi