Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 262 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bizimkisi bi 5.9 hikayesiiiiii siyah yeÅŸil.....

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    yepyeni boyaya eski soluk sinyalleri takmayacaktık tabiki. çamurluk sinyallerini sıfır aldım.. eskileri sağlam çamurluk sinyali ihtiyacı olan varsa makul rakama verebilirim

GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    yarın sabah bir aksilik olmaz ise ikitelli dolapdere sanayide mesaime başlamayı düşünüyorum. yolu geçen olursa beklerim arkadaşlar

Üye cyberkesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuzhan ne oldu LPG kiti ve yükseltme
    Abi hahah kahkaha attım evde hala takiptesin lpg den vazcaydım takmıycam başkanın yolundan gidiyorum o konuda az kullanıyorum zaten aslan besleyen yemini düşünmez modundayım gerçi bende 2 aslan var crv de tüpsüz Allahtan o biraz daha az yakıyor , yükseltme kiti konusunda da değişik düşünceler içerisindeyim 3.5" Rough Country kite sardım şu ara onu araştırıyorum ama get + 30.5 lastik garanti nisan ayı başında bitecek bu iş

Üye Eranmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Aðustos.2015
    Biz arıyoruz bulamıyoruz. Piyasada düzgün araba Yok diyoruz olana da pahalı diyoruz. İşi bilenin hali başka yoktan varediyor arabayı. Hayırlı olsun, bu kadar emekle ortaya çok güzel bir şeyin çıkacağı muhakkak.

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı cyberkesh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hahah kahkaha attım evde hala takiptesin lpg den vazcaydım takmıycam başkanın yolundan gidiyorum o konuda az kullanıyorum zaten aslan besleyen yemini düşünmez modundayım gerçi bende 2 aslan var crv de tüpsüz Allahtan o biraz daha az yakıyor , yükseltme kiti konusunda da değişik düşünceler içerisindeyim 3.5" Rough Country kite sardım şu ara onu araştırıyorum ama get + 30.5 lastik garanti nisan ayı başında bitecek bu iş
    Ben sana yollarım benim kinin son halini bugün teslim alıcam arabayı

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Ben sana yollarım benim kinin son halini bugün teslim alıcam arabayı
    Oooo abi hayırlı olsun güle güle kullan hani standart binicektik merakla bekliyorum fotoğrafları

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı cyberkesh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oooo abi hayırlı olsun güle güle kullan hani standart binicektik merakla bekliyorum fotoğrafları
    Standart binicektim ben ama sağolsun gruptan çok sevdiğim iki insan ki yıllardır bu işin içindeler get leri taktırttılar Sesimizi bile çıkaramadık

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Standart binicektim ben ama sağolsun gruptan çok sevdiğim iki insan ki yıllardır bu işin içindeler get leri taktırttılar Sesimizi bile çıkaramadık
    Hayırlı olsun, fotoğrafları bekliyoruz

Ayrıca sadece get ile yükseltme ile araçlarımız standartlıktan çıkıp offroad aracı olmuyor bence. Geri dönülemez değişiklikler aracın standart (stock) oluşunu bozuyor, kesilen çamurluklar, demir tamponlar vs.

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
    2013 Jeep Compass MK49 2.0 Limited

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Olsun abi iyi yapmışlar hem 2" get'ten Fuat beyin de dediği gibi çok bişey olmuyor, bende onun zj yi görüp takmaya karar verdim misal baktın hoşuna gitmedi söker standart devam edersin yine

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    ESKÄ°ÅžEHÄ°R
    başkan meslek değiştirdin galiba artık sen iyisimi sigortacılığı bırak sanayiye bir dükkan aç eminim baya bir müşterin olur sök parçala dağıt işi bitince geri topla

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, fotoğrafları bekliyoruz

Ayrıca sadece get ile yükseltme ile araçlarımız standartlıktan çıkıp offroad aracı olmuyor bence. Geri dönülemez değişiklikler aracın standart (stock) oluşunu bozuyor, kesilen çamurluklar, demir tamponlar vs.

1997 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 2" Lift and BF KO2 30,5"
    2013 Jeep Compass MK49 2.0 Limited
    Bitireyim bütün değişiklikleri sizinle paylaşıcam fotoları Tabi şimdi lastik bakıcam jant bakıcam gitti çil çil paralar

Ãœyelik tarihi
    17.Ekim.2014
    Bitireyim bütün değişiklikleri sizinle paylaşıcam fotoları Tabi şimdi lastik bakıcam jant bakıcam gitti çil çil paralar
    Abi jant niye bakıyosun ki yoksa 2" den farklı bişeylermi var ben 31" lastik istedim ustam 15 janta düşmek lazım dedi 245 75 16 da janta ihtiyaç olmuyor ama ötesini bilmiyorum tabi, ben jant değiştirmeden yapıcam değişiklikleri jant işin içine girince maliyette artıyor 3.5" kit takarsam da yine jantı bozmadan lastik büyütmeyi planlıyorum

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    benim dediğim oluyor başkan ikametgahı ikitelliye taşıyor
    şakası bir yana çok çetrefilli iş vede zor paylaşımları izlerken iyide sanayide uğraşırken fenabişi.com
    not= bakalım iş bitince ne kadar vida somun vs artacak
    kolay gelsin mert kardeÅŸim....
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarın sabah bir aksilik olmaz ise ikitelli dolapdere sanayide mesaime başlamayı düşünüyorum. yolu geçen olursa beklerim arkadaşlar
    *KARÅžINDAKÄ° Ä°NSANIN EN AZ SENÄ°N KADAR AKILLI OLACAÄžINI SAKIN UNUTMA*

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Eranmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz arıyoruz bulamıyoruz. Piyasada düzgün araba Yok diyoruz olana da pahalı diyoruz. İşi bilenin hali başka yoktan varediyor arabayı. Hayırlı olsun, bu kadar emekle ortaya çok güzel bir şeyin çıkacağı muhakkak.
    zamanla sende öğrenirsin erhan bizde anamızın karnında öğrenmedik deneye deneye buluyoruz nedir yani jeep mühendisleri bizden daha mı zeki

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı MUHTEŞEM26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkan meslek değiştirdin galiba artık sen iyisimi sigortacılığı bırak sanayiye bir dükkan aç eminim baya bir müşterin olur sök parçala dağıt işi bitince geri topla
    valla olabilir keşke hobi garajımız olaydı bi tane..ama ustalara hak vermeye başladım bugun hiç ara vermeden çalıştık 3 kişi yaptığımız kayda değer bişey yok ortada ilginçtir...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    eveeet bugun sabah 9 da sanayide mesaimize başladık saolsun dinç abi atladı geldi gık demeden çalıştı akşamın 5 ine kadar ne ekmek istedi ne de su...3 kişi çalışmamıza rağmen aman aman görünürde birşey yok. .bu arada fedex ten aradılar 30 euroyu geçen siparişim vardı amerikadan gelmiş gümrük vergisini ödeyin kapınıza getirelim dediler....27 şubatta verdiğim sipariş çok hızlı geldi sevindim. evet ne yaptık bugun bir bakalım kısaca ...ha unutmadan sunroofcu aradı sunroof canavar gibi oldu tertemiz gel al dedi...

silecek motorunu aksamını söktük gerçi çalışıyordu ama altındaki kanalı rahat temizlemek için aldık dışarı balata spreyi ile üzerindeki tüm kirleri döküp yeni sıvı gres ile gresledim soketi nanoprotect ile kapladım sonra yerine taktık bu arada altındaki kanalı boydan boya temizledik en ufak çürük kırık yoktu

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    içerdeki genel durumdan özet

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    ziftli izolasyon malzemesi ile zemini iyice kurutup temizledikten sonra el frenini söküp altından denemeler yapmaya başladık... dinç abi ve gürcan bu konuda güzel takım çalışması yaptılar

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    ön gögüsü taşıyan iskeletin üzerinde paslanma karıncalanmalar vardı elden geldikçce dremel yardımıyla hepsini temizledik sayılır

öncesi

sonrası

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul

Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu