Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teşekkürler

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul

Teşekkürler

Tecrübelerini bıkmadan usanmadan bize yansıtan, desteği ile her zaman yanımızda olan, emek veren, kendisinden denizcilik ile ilgili çok şey öğrendiğimiz Ömür' e ( excalibur) çok teşekkür ediyoruz...,

İyi ki varsın Ömür...

Üye Excalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Þubat.2015
    Nereden
    Istanbul - Izmir
    Her birimizin birbirinden öğreneceği pek çok konu ve yaşanmışlıklar vardır şu hayatta.

Jeep , Zj dendiğinde bu aracın duayeni olmuş Ergun ERAKMAN' ı gördüm. Bu araca gönül vermişler, Zj alacaklar veya araca sahip olanlar akıllarında onlarca soru olur bitmez hiç.
    Pc 'de klavyede tuşa bastığınız vakit yazılar, resimler, nasıl söküp nasıl takarız, tek, tek resimle işaretlenip anlatılan sayısız konular da Ergun ERAKMAN' I görürsünüz. Bende kendi adıma bu meclis açılmışken son derece yararlı paylaşımlar için ayrıca teşekkür etmek isterim kendisine.

Evet . Yelken güzeldir. Denize karadan bakmak değil, içinde olmak gerek, mutlaka iyi bir de eğitim gereklidir. Lakin deniz çetindir gün olur güzel olur, gün olur kötü olur. Hiç beklenmedik bir an tedbirsizlikler bakmışsınız çaresizliğe dönüşüvermiş. Bu yüzden profesyonel tecrübelerimi deniz hayatına yeni başlayan dostlarımla paylaşmak beni ziyadesi ile memnun etti.
    denizci & mimar -
    Deniz Ticaret Gazetesi / broker/ yelken eÄŸitim/renovasyon.