Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tanıyan bilen var mı?

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017

Tanıyan bilen var mı?

Herkese merhaba

Yaklaşık iki aydır sahibinden.com'dan zj 5.2 - 5.9 wj 4.7 bakıyorum. Sanırım bir tane jeep almadan da rahat edemeyeceğim.
    Bugün Denizli'den bir iki zj 5.2 baktım. Hatta bir tanesi buradan bir üyemizin aracıymış. Ve çokta beğendim. Ama benim bütçemi şu an biraz aşıyor. Bir diğer araç ise aşağıdaki ilanda ki araç. Bu aracı duyan bilen veya tanıyan varsa bana yardımcı olabilir mi?

ACÄ°L TEMÄ°Z CHEROKEE
    Ä°lan No: 394576659
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94576659/detay

Araç 221 bin'de, bu araçlarda kaç binde motor gerekir?
    Direksiyon yağı kaçırıyor yağ haznesi yeni ama usta takarken bir yerini çatlatmış sanırım. Sahibinde şu an sadece yağ ekleyerek kullanıyor. Zamanı olmadığı için değiştirememiş.
    Ayrıca ilandada yazdığı gibi on koltuk döşemeleri elden geçmesi gerekli. Komple değiştirmek istesem ne kadar tutar?

Yardımlarınızı rica ediyorum.
    Teşekkürler

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Usta takarken çatlattıysa yenisini neden takmamış? Bu aracı kullanan ful+ful diye ilan vermez, bilmeyen almış kullanmış, benim aklıma yatmadı

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Şuanki kullanıcısı söylüyor zaten 5-6 ay önce aldım bindim diyor. Çoğu şeyi bilmiyorum dedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Alıntı myboys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuanki kullanıcısı söylüyor zaten 5-6 ay önce aldım bindim diyor. Çoğu şeyi bilmiyorum dedi.

bana soracak olursanız satıcının bilmediği kesin!!! yada kaçamak cevaplar için erketeye yatma taktiğidir. Araç 221.000 yazmiş USA versiyon mil olsa gerek bunu da bilmediğini düşünürsek 353.000 km yapar bu araçlar için çok değil belki ancak bunun gibi bilmeyenler bindi İse bu araca kesinlikle uzak durman ehvendir.
    {{{{JEEP GC 5.9 V8 daha ne olsun}}}}

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Cevaplarınız için teşekkürler şimdilik bu araca bakmaktan vaz geçtim. Alacağım aracın asıl kullanıcısı olan eşime uyğun olmadığına karar verdik ve şimdi başka bir modele yöneldik.

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Cevaplarınız için teşekkürler şimdilik bu araca bakmaktan vaz geçtim. Alacağım aracın asıl kullanıcısı olan eşime uyğun olmadığına karar verdik ve şimdi başka bir modele yöneldik.

Evet, bu tip araçlar hanımların kullanımına uygun değil, çünkü gerekli bir anda, yalnızlarken araç çalışmayabiliyor veya arıza verebiliyor.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, bu tip araçlar hanımların kullanımına uygun değil, çünkü gerekli bir anda, yalnızlarken araç çalışmayabiliyor veya arıza verebiliyor.

Daha üst model, km az ve oynanmamış bir araç arıyorum. Bütçem kısıtlı olduğu için hem hayalim olan V8 Amerikan ve eşime araba konusunu bu şekilde çözmek istiyorum. Sanırım bende bu hastalığa bulaştım ve almadan rahat edemeyeceğim.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Bugün çok eski bir arkadaşımı tesadüfen gördüm. Kendisi araba alıp-satıyormuş ?!₺ önce çekindim ve söylemedim. Daha sonra hayalimi söyledim V8. Döndü ve güldü şaka dimi dedi bozuldum açıkçası. Küçük motorlu ve daha az masraf çıkaracak bir araca bakmamı söyledi. Ben artık rasyonel olmak istemiyorum.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Biri git ve al o V8'i desin istiyorum.

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Biri git ve al o V8'i desin istiyorum.

Kendine alcaksan evet hanıma alacaksan hayir. Ne rasyonel ne duygusal

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Evwt çok duygusal oldu

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    İçindeki sesi dinle b

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Çok uzun yıllardır bu araçları kullanan ve bilen biri olarak söylüyorum, nacizane...gözünüzün önünde bildiğiniz,içimizden birinin vs... bakımlı eş doşt aracı olmadığı sürece özellikle ZJ almayın artık arkadaşlar, bu saatten sonra bulamazsınız ilandan oradan buradan...hepsi enkaz ilanlarda ki araçların! Çok az temiz Zj miz kaldı bu ülkede emin olun, saklıyoruz işte bebek gibi bakmaya çalışıyoruz

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok uzun yıllardır bu araçları kullanan ve bilen biri olarak söylüyorum, nacizane...gözünüzün önünde bildiğiniz,içimizden birinin vs... bakımlı eş doşt aracı olmadığı sürece özellikle ZJ almayın artık arkadaşlar, bu saatten sonra bulamazsınız ilandan oradan buradan...hepsi enkaz ilanlarda ki araçların! Çok az temiz Zj miz kaldı bu ülkede emin olun, saklıyoruz işte bebek gibi bakmaya çalışıyoruz

Zj işi gerçekten zormuş eğer elin tamire yatkın değil ise ufak tefek şeyleri kendin yapamaz isen sanayiden çıkamazsın. Ben aracı temiz diye aldım 10 bin masraf yaptım. Eğer bi zj için 35 bin altı isteniyorsa bil ki çok masrafı var.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Alıntı resulözuçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zj işi gerçekten zormuş eğer elin tamire yatkın değil ise ufak tefek şeyleri kendin yapamaz isen sanayiden çıkamazsın. Ben aracı temiz diye aldım 10 bin masraf yaptım. Eğer bi zj için 35 bin altı isteniyorsa bil ki çok masrafı var.

Aslında meraklıyımdır ve hızlı öğrenirim ama bunun için zaman bulmakta zorlanırım. Çok temiz bir araç buldum ama oda bütçemi zorluyor. Dediğiniz gibi ekstradan biraz parada ayırmak gerekli. Bu durumda zorlanacağım sanırım. Ama zj baktıktan sonra diğer araçlar bana zevk vermiyecek gibi.

Aslında meraklıyımdır ve hızlı öğrenirim ama bunun için zaman bulmakta zorlanırım. Çok temiz bir araç buldum ama oda bütçemi zorluyor. Dediğiniz gibi ekstradan biraz parada ayırmak gerekli. Bu durumda zorlanacağım sanırım. Ama zj baktıktan sonra diğer araçlar bana zevk vermiyecek gibi.
    Bi de bindikten sonra hiç vazgeçilmez malesef hastalık

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Görüyorum ki melih'e bir destek gerekiyor.Aslında söyleyemediği ve hatta söylemekten özellikle imtina ettiği bir durum var gibi...( ''hanım sana alıyorum'' diye başlar genelde) Bir çoğumuz aslında bu psikolojiyi yaşamışızdır. Araç alırken ikna etmek için o kadar mü balalı cümleler kurulur ki aldıktan sonra bakmışsın araca kimseyi bindirmek dahi istemezsin. Özelikle arazi araçları namı diğer jip diye anılan araçların geneli için söylüyorum.Tabii Melih'in böyle bir düşüncesi var mı??? bilemiyoruz!!!!....Gelelim asıl meseleye evet hanımlar için (sadece markete bakkala okula gideceklerse) bana sorarsanız bir hayli külfet taşır.Gezi piknik orman adrenalin vs. gibi durumlar için düşünülürse kesinlikle evet derim ve hatta bu konuda şiddetle ısrarcı dahi olabilirim sizlere.
    {{{{JEEP GC 5.9 V8 daha ne olsun}}}}

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Þubat.2017
    Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüyorum ki melih'e bir destek gerekiyor.Aslında söyleyemediği ve hatta söylemekten özellikle imtina ettiği bir durum var gibi...( ''hanım sana alıyorum'' diye başlar genelde) Bir çoğumuz aslında bu psikolojiyi yaşamışızdır. Araç alırken ikna etmek için o kadar mü balalı cümleler kurulur ki aldıktan sonra bakmışsın araca kimseyi bindirmek dahi istemezsin. Özelikle arazi araçları namı diğer jip diye anılan araçların geneli için söylüyorum.Tabii Melih'in böyle bir düşüncesi var mı??? bilemiyoruz!!!!....Gelelim asıl meseleye evet hanımlar için (sadece markete bakkala okula gideceklerse) bana sorarsanız bir hayli külfet taşır.Gezi piknik orman adrenalin vs. gibi durumlar için düşünülürse kesinlikle evet derim ve hatta bu konuda şiddetle ısrarcı dahi olabilirim sizlere.
    Duygularıma tercüman oldunuz...

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

10 numara bir tespit