Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Suzuki Grand Vitara... (2.0 - 1.9 Dizel)

Üye ahimrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    30.Mayýs.2015
    Nereden
    Denizli

Suzuki Grand Vitara... (2.0 - 1.9 Dizel)

Merhaba arkadaşlar, yeni bir araç almak istiyorum, sizden fikir almak istedim. Grand vitara lar üzerin de yoğunlaştım. Sorularımı sıralayayım.

1. Benzinli otomatik mi, 1.9 dizel mi? İkisinin de iyi olduğunu problemsiz olduğunu söylediler servisten. Kronik bir sıkıntının olmadığını. Sadece benzinli fazla yakar dediler.

2. Baktığım araçlarda fiyat aralığı çok fazla 100000 km nin altında araçlara baktığımı söyleyeyim. 50bin isteyende var aynı arabaya 65bin isteyende. İlgilendiğim araçları alta ekleyeyim ona göre fikir verirsiniz.

3. Motor ömürleri nedir. 150000 200000 civarında motor yapılan araçlar dikkatimi çekti.

Çok da uzatmayayım, amaç hafta sonu ağır olmayan offroad ve günlük kullanım. (5.2 hafta sonları güzel ancak günlük kullanımda yoruyor beni) Suzuki ler küçük geliyor gözüme muhtemelen bagaj problemim olacak. Jeep in parçaları bu güne kadar pahalı gelmedi bana onuna kıyasla suzuki parçaları nasıldır. (94 model 5.2 otomatik vitesi 3500 TL ye yaptırmıştım mesela) vb...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6644708/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7383623/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2608155/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2383136/detay/
    2016 Model Dacia Duster 4x4
    1997 Model Grand Cherokee 5.2 V8
    1994 Model Grand Cherokee 5.2 V8

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Merhaba Harun bir bayan arkadaşta vardı benzinli 2.0 motorundan kendisiyle sohnet ettiğimizde bana arabanın rampada bayıldığını söylemişti memnun değildi bayılmasından kullanım olarak güzel demişti

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Bende bi ara bakmıştım bu kasalara..
    Yorumlar genellikle yakıtın fazla olması ve çekiş sıkıntıları üzerineydi. Tip olarak hoşuma gidiyordu. Ama yine eski alışkanlıklardan vazgeçemeyip Subaru Forester aldım :-)

Sony Xperia Z5
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Antalya
    Suzukiler rampa da zaten bayılan araçlardır. Eski bir vitara kullanıcısı olarak tek söylemem gereken v6 motorlu vitaraların alırken elektrik tesisatına iyi baktırın kronik problemleri var bir kere sorun çıkarttıysa devamı gelir düzen tutmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Büyükçekmece
    Selamlar, ben 2.0 benzinli kullanıcısı olarak rampalarda bayıldığı doğrudur, yakıt olarak 5.2'den sonra size oldukça ekonomik gelecektir düzenli bakımları yapıldıktan sonra oldukça problemsiz bir araçtır. Dizelleri ile ilgili servisinden sorunlu olduğunu duymuştum iyi araştırmak gerekir tabiki, dizellerinde reno motoru varmış sanırım, şimdiden hayırlı olsun diyelim...

Ãœyelik tarihi
    30.Mayýs.2015
    Nereden
    Denizli
    Verdiğiniz bilgiler için, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İstediğim gibi araç bulamayınca geçtiğimiz hafta hyundai ix35 aldım...

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Yorumları bekliyoruz jeep ten sonra kİ.Allah kazasız kullanmayı nasip etsin

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Büyükçekmece
    Alıntı ahimrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verdiğiniz bilgiler için, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İstediğim gibi araç bulamayınca geçtiğimiz hafta hyundai ix35 aldım...
    Hayırlı olsun kazasız belasız inş

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Ãœyelik tarihi
    30.Mayýs.2015
    Nereden
    Denizli
    ZJ den ayrıldığım yok daha ama ayrılabiliriz. Malum siteye ilan verdim. Babam sanayide olduğu için küçüklükten buyana bir çok araç değiştirdik. Oradan kalma bir alışkanlık bende binerken araçları alıp satıyorum o yüzden çok marka model deneme şansım oldu. Hyundai hoşuma giden markalardan biri. Aracı antalya dan aldım oradan binip geldim. 250 km, şehir içindede 250 km yaptım geldiğimden buyana. Yakıt tüketimine depo bitmediği için bir şey diyemiyorum ama tahminim 9 - 9,5 lt civarı bir tüketimi olacak şehir içinde ( bu arada 2012 model, 31000 km de, style plus, 1,6 GDI manuel ) fabrika verisi, 8,2 gibi yanlış hatırlamıyorsam. Hyundai genel olarak hoşuma gidiyor donanımlarına göre fiyatı uygun. Yol tutuş güzel. Araçta otomatik park asistanı var onu biraz yadırgadım kontrolün bende olmaması ürkütücü ancak park etme problemi yaşayanlar için güzel bir çözüm. Deri koltuk bir araçta ön arka koltuklarda ısıtma olması gayet güzel...

Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı ahimrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ZJ den ayrıldığım yok daha ama ayrılabiliriz. Malum siteye ilan verdim. Babam sanayide olduğu için küçüklükten buyana bir çok araç değiştirdik. Oradan kalma bir alışkanlık bende binerken araçları alıp satıyorum o yüzden çok marka model deneme şansım oldu. Hyundai hoşuma giden markalardan biri. Aracı antalya dan aldım oradan binip geldim. 250 km, şehir içindede 250 km yaptım geldiğimden buyana. Yakıt tüketimine depo bitmediği için bir şey diyemiyorum ama tahminim 9 - 9,5 lt civarı bir tüketimi olacak şehir içinde ( bu arada 2012 model, 31000 km de, style plus, 1,6 GDI manuel ) fabrika verisi, 8,2 gibi yanlış hatırlamıyorsam. Hyundai genel olarak hoşuma gidiyor donanımlarına göre fiyatı uygun. Yol tutuş güzel. Araçta otomatik park asistanı var onu biraz yadırgadım kontrolün bende olmaması ürkütücü ancak park etme problemi yaşayanlar için güzel bir çözüm. Deri koltuk bir araçta ön arka koltuklarda ısıtma olması gayet güzel...
    4 ÇEKER kısmı önemli )

Ãœyelik tarihi
    30.Mayýs.2015
    Nereden
    Denizli
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 ÇEKER kısmı önemli )
    4x2 araç...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi