Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2002 model wj şanzıman hakkında

Üye

2002 model wj şanzıman hakkında

Merhabalar aracım 2002 model GC WJ kasa 2.7 crd. şanzıman kodu nv247 (sanırım np247 ile aynı) aldığımdan beri, araç soğukken ve düşük devirde gelen bir ses vardı. Geçen bu sesi araştırdım. yabancı bir sitede buldum. Sanırım jeep tarafından yayınlanan bu yazıda bu şanzımandaki sesin şanzıman yağ pompasından kaynaklandığı ve revize edilmiş olanı ile değiştirilmesi gerektiği yazıyor.

parça kodu (sanırım mopar kodu) 05013017AB. bu parçayı bulabileceğim bir yer bilen var mı? veya başına gelip de başka türlü çözüm önerebilecek? çok teşekkürler

Üye
    bu arada özür dilerim, wj için bir başlık varmış görmedim şimdi okudum. konu taşınabiliyor sanırım istenirse

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Boran aradıgın parça bu lakin kullanılmış durumda aynı parçayı Memleketten bakman lazım parça numarası 435500 linki veriyorum http://www.ebay.com/itm/247J-NP247-PUMP-JEEP-435500-/272422644723?hash=item3f6da7abf3:g:ab0AAOSwe7BWvIj x&vxp=mtr

Üye
    çok saol Yıldırım abi uğraşmışsın, Ankaradan bi parçacıyla görüştüm yok diyor, önce şafta baktır dedi, ben şafttan olsa sadece düşük hızda değil hep yapıcağını düşünüyorum ve ısınınca sesin geçiyor olması da şafttan olmadığını düşündürdü bana. yine de şaftlara bi bakalım önce madem emin olalım. Sana bahsetmiştim zaten şaftı da mafsallıya dönüştürme fikrim var idi. Abi olmazsa çn şaftı söküp sürelim bi bakalım ses kesilcek mi