Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bisiklet ve Koşu Şampiyonası start alıyor!

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

Bisiklet ve Koşu Şampiyonası start alıyor!

Merhaba arkadaşlar. Aşağıda benim de Sürüş Eğitmeni olarak görev aldığım İstanbul PArk Pistinde yapılacak olan bir etkinlikten bahsetmek istiyorum.

Haber bülteni aşağıda. Gerekli olursa buradan yazışarak aynı zamanda katılmak isteyenlere bilgi verebilirim.

Üç ayaktan oluşan Intercity Bisiklet Şampiyonası, Türkiye’nin ilk ve tek Formula 1 pisti Intercity İstanbul Park’da, 6 Nisan'da başlıyor! Türkiye’nin dört bir yanından bine yakın sporcuyu bir araya getirmesi planlanan şampiyona, parkuru ve mesafeleriyle bisiklet yarışlarına yepyeni bir soluk getirecek.

Intercity Istanbul Park Formula 1 pisti güvenlik önlemlerinin maksimum düzeyde uygulanmış olduğu, trafiğe kapalı, 5,3 km uzunluğunda bir pisttir.

Intercity Bisiklet Şampiyonası, Türkiye’de gerçek bir yarış pistinde yapılacak ilk organizasyon olmasıyla dikkat çekiyor.

Şampiyonada yer alan mesafeler pistte atılacak tur sayısına göre farklılık göstermektedir:

4 tur - 21,2 km
    8 tur- 42,4 km uzunluğundadır.

Yarışma yarı profesyonel ve profesyonel atletlere uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.

Üç ayaktan oluşacak Intercity Bisiklet Şampiyonası tarihleri şu şekildedir:

1. Ayak: 6 Nisan 2014 2. Ayak: 11 Mayıs 2014 3. Ayak: 14 Eylül 2014

Yarışı tamamlayan tüm katılımcılara anı madalyası verilecektir.

Ayrıca 21,2 km’lik mesafede, üç ayak toplamında, en hızlı dereceye imza atan sporcular para ödülü kazanacaklardır.
    Gerçek bir pistte, gerçek bir yarış için sizleri Intercity Bisiklet Şampiyonasına bekliyoruz!

Koşu: Koşu için Kayıt Adresi Tıklayın
    Bisiklet: Bisiklet için kayıt adresi Tıklayın

Intercity Bisiklet Şampiyonası Broşür.jpg
    Intercity Koşu Şampiyonası Broşür (7).jpg
    Konu streetfire tarafından (19.Mart.2014 Saat 17:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resimleri ekledim

Bu Konu için Etiketler