Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atatürk Arboretumu - Sarıyer!!

Üye Monachus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Girişteki adamdan şunları öğrendim :
    Hafta sonu giriş çocuklara 5, yetişkinlere 10 tl.
    Film + tripod ile fotoğraf çekmek yasak ama el makinasına bir şey demiyorlarmış - tekrar sormakta fayda var..
    Rehber hizmetleri yok ama bitkilerde hep plaket var dedi.
    Piknik, yemek, top bisiklet vs. yasak, gördükleri zaman uyarmaları isteniyormuş; tahminimce gofret tarzı bir şeye sorun çıkarmazlar.
    Ufaklıkların serbest bırakılmasını istemiyorlar.
    Çimlere sadece bitkileri incelemek için basın dedi...
    Evcil hayvan yok.
    Hafta sonları sadece üye olanlara açıkmış eskiden; artık değiştirdiler dedi; kötü olduğunu düşünüyor çünkü güzide halkımız onu-bunu kopartıp alıyormuş...
    Ben oradayken 8-10 kişi girdi; zaten yolun iki tarafındaki park yerleri arabayla doluydu... Yolun karşısına ağaçların arasına ücretsiz bir otopark oluşturmuşlar; biraz vakit sorunum olduğu için girip bakamadım - erken saatte gidildiğinde herhalde yer bulmak sorun olmaz...
    Adamın fazla bilgili olduğunu düşünmedim ama başka ne bilmesi gerekir, onu da bilemedim.
    İsterseniz 212 226 19 29 ve 226 23 35 numaralı telefonlardan sizler de sorun..

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı Monachus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Girişteki adamdan şunları öğrendim :
    Hafta sonu giriş çocuklara 5, yetişkinlere 10 tl.
    Film + tripod ile fotoğraf çekmek yasak ama el makinasına bir şey demiyorlarmış - tekrar sormakta fayda var..
    Rehber hizmetleri yok ama bitkilerde hep plaket var dedi.
    Piknik, yemek, top bisiklet vs. yasak, gördükleri zaman uyarmaları isteniyormuş; tahminimce gofret tarzı bir şeye sorun çıkarmazlar.
    Ufaklıkların serbest bırakılmasını istemiyorlar.
    Çimlere sadece bitkileri incelemek için basın dedi...
    Evcil hayvan yok.
    Hafta sonları sadece üye olanlara açıkmış eskiden; artık değiştirdiler dedi; kötü olduğunu düşünüyor çünkü güzide halkımız onu-bunu kopartıp alıyormuş...
    Ben oradayken 8-10 kişi girdi; zaten yolun iki tarafındaki park yerleri arabayla doluydu... Yolun karşısına ağaçların arasına ücretsiz bir otopark oluşturmuşlar; biraz vakit sorunum olduğu için girip bakamadım - erken saatte gidildiğinde herhalde yer bulmak sorun olmaz...
    Adamın fazla bilgili olduğunu düşünmedim ama başka ne bilmesi gerekir, onu da bilemedim.
    İsterseniz 212 226 19 29 ve 226 23 35 numaralı telefonlardan sizler de sorun..

E tamam işte... Temel şeyleri öğrenmişsin. Daha ne olsun ki... Acaba gruplara indirim yapıyorlarmı?
    www.geze-gen.com

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı quake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arberatum'da daha önce birçok film, dizi ve klip çekimleri yapılmıştır. Bu tarzda çekimler için elbette izin gerekir fakat fotoğraf için izin gerekmiyor diye biliyorum. Bunun dışında göl kenarındaki tüm ağaç ve bitkilerin üzerinde latince isimleri olan etiketleri mevcut. Eğer rehber bulunamazsa orman fakültesinde asistan arkadaşlarımdan yardımcı olmalarını isteyebilirim.
    Ormanlarımız hakkında genel bilgi ve ağaçlar hakkında daha kapsamlı bilgiler edinmek ve grup olarak hareket etmek için Rehberimiz olsa iyi olurdu...
    www.geze-gen.com

Üye Monachus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı Poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E tamam işte... Temel şeyleri öğrenmişsin. Daha ne olsun ki... Acaba gruplara indirim yapıyorlarmı?
    Bak bu soru hiç aklıma gelmedi

Üye Kasif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kucukcekmece-Tepeustu
    Gidilsin....ordan cikincada belgradin diger tarafina gecilip mangalda yapilsin...

Üye anarchist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Google'dan baktımda, çok güzel yermiş.
    Gidilesi biryer

Üye dragonfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ormanlarımız hakkında genel bilgi ve ağaçlar hakkında daha kapsamlı bilgiler edinmek ve grup olarak hareket etmek için Rehberimiz olsa iyi olurdu...
    Erkan Aktuna arkadaşımız ziraat müh. bir arkadaşı için rehber olabilir diye yazmıştı ama bilgi vermek adına...Bir de belli değil henüz ama Ejderle 3-4 mayıs haftası da dolu olabiliriz biz :s

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Kasif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidilsin....ordan cikincada belgradin diger tarafina gecilip mangalda yapilsin...
    güzel fikir
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12