Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2.7 wj 4 inch yükselttik

2.7 wj 4 inch yükselttik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Hayırlı olsun çok güzel görünüyor.

2.7'lerin neden yükseltmeye gelmeyeceğinin söylendiğini, sizin ustanızın ne dediğini ve ne yaptığını detaylı paylaşabilirseniz bilgi sahibi olabiliriz.

Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çok güzel görünüyor.

2.7'lerin neden yükseltmeye gelmeyeceğinin söylendiğini, sizin ustanızın ne dediğini ve ne yaptığını detaylı paylaşabilirseniz bilgi sahibi olabiliriz.
    Merhaba öncelikle teşekkür ederim hocam ben aracı alalı 1.5 yıl oldu aldığımdan beri araştırıyorum 2.7 lerin offroad a uygun olmadığını yükseltmeye gelmeyeceğini söylediler kime sorduysam 4.7 ile alt yapısı bir değilmiş 2.7 sansumanı sensörlü kartlı vs sorun çıkarır 4 inc yükseltirsen bitmek bilmeyen sorunlarla karşılasırsın dediler ben 2.7 stock haliyle arazide istediğim yere girdim çıktım kaldığı yerler oldu sebebi ise aracın altı oturup askı da kalmasından dolayı ve 1.5 yıldır offroad dan dolayı hiçbir arıza vermedim yükseltme işini ustama söyledim sakarya da ümit usta boş konuşuyor onlar dedi hiçbirşey olmaz dedi garanti bile verdi bana ümit ustayı bilen bilir piyasa da nam isim yapmış garage ların eline yüzüne bulaştırdığı isleri tamamlayıp bitirip adamdır nitekim yaptı ve oldu çok ta güzel hiç bir sorum yok şimdilik araç hala kendisinde test ediyor sorun çıksa dahi üstesinden her türlü gelir eminim yüksetmeyi hiç olarak almadık 4 yay 4 amortisör aldık gerisini kendim ayarlıcam dedi ve 265 75 16 lastik koyduk -25 tanpona çok az takılıyor tam tur da tanponun uçlarını traşladık biraz canavar gibi oldu sürüş deneyimim malesef şimdilik yok askeri personelim izine gidince yol arazi vs hepsini paylaşırım merak ederseniz

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Deneyimlerinizi ve fotoğrafları bekleriz bu başlık altına.

Keyifle kullanın aracınızı.

Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deneyimlerinizi ve fotoğrafları bekleriz bu başlık altına.

Keyifle kullanın aracınızı.
    Teşekkür ederim paylaşırım

Üye epatlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Istanbul - BeyoÄŸlu
    Güle güle kullanın öncelikle. Bende de 2003 model 2.7 GC var. Araç aldığımda yayla 4 cm yükseltilmiş vaziyetteydi. Bu şekilde 2 sene bindim ve hiç bir sorun yaşamadım. Sonrasında üzerindekileri söküp 4" Rough Country flex kit taktım. Bununla beraber ön şaftı söküp yerine daha uzun bir ön şaft koydum. Yaklaşık 1.5 yıldır bu şekilde biniyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Tek söyleyebileceğim şaftın 100 km üzerinde öttüğü. Bunun sebebi de aldığım şaftın çok kaliteli bir şaft olmaması olabilir.

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Allah kaza bela vermesin çok güzel duruyor

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Güle güle kullanın. Bir 4,7 sahibi olarak maliyeti merak ediyorum :-)

Sony Xperia Z5
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Üye Keremuyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    hayırlı olsun, detayları bekliyoruz merakla

Üye Keremuyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı epatlak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın öncelikle. Bende de 2003 model 2.7 GC var. Araç aldığımda yayla 4 cm yükseltilmiş vaziyetteydi. Bu şekilde 2 sene bindim ve hiç bir sorun yaşamadım. Sonrasında üzerindekileri söküp 4" Rough Country flex kit taktım. Bununla beraber ön şaftı söküp yerine daha uzun bir ön şaft koydum. Yaklaşık 1.5 yıldır bu şekilde biniyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Tek söyleyebileceğim şaftın 100 km üzerinde öttüğü. Bunun sebebi de aldığım şaftın çok kaliteli bir şaft olmaması olabilir.
    ben de 4,7 WJ ile 4" yükseltme sonrası şaft sorunu yaşadım, Iron Rock şaft alıp taktım ama bu sefer de başka bir uğultu çıktı, 80-90 dan sonra yapıyor şimdi de onu halletmeye çalışıyoruz. balans yaptırdık pek bişi değişmedi, şaft için bostancı da olan "ünlü" şaftçı yeni bir tane hazırlıyor kendisi için, onu deneyeceğiz, eğer onda sorun çözülürse benim şaftta problem var demek.

Herkese çok teşekkür ederim Allah cümlemizi kaza bela dan korusun.Kandiliniz mübarek olsun