Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Site ile Alakalı Öneriler

Üye Marduk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    ISTANBUL

Site ile Alakalı Öneriler

Sitenin işleyişi ile alakalı problemlerinizi ve önerilerinizi buradan paylaşabilirsiniz..

Üye Marduk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    ISTANBUL
    site ile ilgili yasadiginiz problemleri buradan aktarabilirsiniz...hep beraber cozelim...

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°STANBUL
    kiÅŸisel fotoÄŸraf galerisi olabilir mi acaba

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Kanuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kiÅŸisel fotoÄŸraf galerisi olabilir mi acaba
    Seda ben pektegerekli bulmuyorum, geçmişteki forumlarda kaç kere başkasının fotoğraf galerisine baktık ki ? Ama eğer fotoğrafçılık ile ilgili kişisel galeri diyorsan zaten fotoğrafçılık konusunun altında var.

Üye serkan.duran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Firuzköy / Avcılar / İstanbul
    üye ve login olmadan konu başlıkları ve içerikleri görünüyor bence konuları ve içeriklerini görmek için üye olunması ve login olmak gerekli diye düşünüyorum.
    2011 Nissan X Trail

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Alıntı serkan.duran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üye ve login olmadan konu başlıkları ve içerikleri görünüyor bence konuları ve içeriklerini görmek için üye olunması ve login olmak gerekli diye düşünüyorum.
    dün aldığımız bir karar serkan....sunucu kazasından önce öyleydi zaten...sitenin geleceği ve menfaati açısından şu an bu daha uygun

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tapatalk mobil sürüm. Hem IOS hem Android cihazlar için.

Site çok daha etkin olur. Dışardan direk resim paylaşabiliriz.
    Tapatalk hiç kullanmadım ama o kadar çok duydum ki adını , bence de bunu bir an önce yapmak lazım
    www.geze-gen.com

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı Poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tapatalk hiç kullanmadım ama o kadar çok duydum ki adını , bence de bunu bir an önce yapmak lazım
    Çok kullanışlı ve pratik. Her an siteye kolaylıkla girip, resim yükleyebiliyorsunuz.

Yapılırsa ben burdan size biraz anlatırım püf noktalarını.

Üye Monachus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    1- Mesaj başına minimum karakter sayısını azaltsanız; "tamam" yazıyorum yetmiyor, bir sürü nokta eklemek zorunda kalıyorum
    2- Hala bazen bir başlıktan forum düğmesine basarak ana sayfaya dönmek istediğimde konu listesini getiremiyor, onun yerine "loading.." yazıyor, ayrıca explorer'in en altında solda "sayfada hata" mesajını veriyor. Bu benim IE ile alakalı bir sorun olabilir mi?

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Monachus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- Mesaj başına minimum karakter sayısını azaltsanız; "tamam" yazıyorum yetmiyor, bir sürü nokta eklemek zorunda kalıyorum
    2- Hala bazen bir başlıktan forum düğmesine basarak ana sayfaya dönmek istediğimde konu listesini getiremiyor, onun yerine "loading.." yazıyor, ayrıca explorer'in en altında solda "sayfada hata" mesajını veriyor. Bu benim IE ile alakalı bir sorun olabilir mi?
    2. madde IE ile alakalı abi ben chrome kullanıyorum sıkıntı yok loading 1 saniye çıkıyor sonra konular geliyor
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye Monachus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Peki bu IE'ye ne yapmam gerekiyor, tekme mi atayım

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Benim tavsiyem şu yabancı olan üyeler içinde en çoğu ya virüs yada boot saçma sapan yazılar yayınlıyolar aşağada görürsünüz zaten anlamsız üye isimli kişiler var bunlar için korumayı bi tık artıralım

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Benim tavsiyem de; ismi lazım değil bazı arkadaşların araçlarının alındığı günden beri inanılmaz yakıt problemi olması ve forumda buna çözüm aramak için binlerce sayfa işgal etmeleri ve hepimizin işi gücü bırakıp bu derde derman olabilecek çözümler üretsek bile laf söz dinlememesi durumunun önüne geçilmesi
    Bahsi geçen kişi, bir de aracını sanki çok efsane bir araçmış gibi gösterip, o kasa hakkında tetikçilik yapıp, ''falanca kullanıcıları buraya'' gibi konu başlığı açmış ve geze-gencileri ayrıştırmaya, ötekileştirmeye çalışmıştır!!! Gereğinin yapılmasını site yönetiminden arz ederim, saygılarımla

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tavsiyem de; ismi lazım değil bazı arkadaşların araçlarının alındığı günden beri inanılmaz yakıt problemi olması ve forumda buna çözüm aramak için binlerce sayfa işgal etmeleri ve hepimizin işi gücü bırakıp bu derde derman olabilecek çözümler üretsek bile laf söz dinlememesi durumunun önüne geçilmesi
    Bahsi geçen kişi, bir de aracını sanki çok efsane bir araçmış gibi gösterip, o kasa hakkında tetikçilik yapıp, ''falanca kullanıcıları buraya'' gibi konu başlığı açmış ve geze-gencileri ayrıştırmaya, ötekileştirmeye çalışmıştır!!! Gereğinin yapılmasını site yönetiminden arz ederim, saygılarımla
    Gereği düşünülecek !

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Vaaay, demek böyle olduk. Eyvallah abiler, eyvallah.

Mesela, araçtaki yakıt sarfiyatının sorunlu olmasını dün itibari ile öğrendim, kimsenin tahmin etmediği bir yerden geldi. Ve ben bunu sizinle paylaşmayacağım Hiç ısrar etmeyin. Hele sen Levent Abim

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Arkadaşlar benim de bir uyarım olacak..
    Lütfen bir konunun altına bir yorum yaparken; yazdığımız şeyin konu başlığıyla ilişkisinin olup olmadığına dikkat edelim.. Paylaşacağımız bilgiler mutlaka önemlidir ancak uygun konu başlığı altında paylaşırsak daha verimli olur... Eğer uygun konu başlığı yoksa kendimiz yeni bir konu açarak paylaşımda bulunabiliriz....Hem konuyu açan ve takip eden kişiye de saygısızlık yapmamış oluruz..

Üye monster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    beylik duzu
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vaaay, demek böyle olduk. Eyvallah abiler, eyvallah.

Mesela, araçtaki yakıt sarfiyatının sorunlu olmasını dün itibari ile öğrendim, kimsenin tahmin etmediği bir yerden geldi. Ve ben bunu sizinle paylaşmayacağım Hiç ısrar etmeyin. Hele sen Levent Abim
    burak sana bu fikri 3 ay once vermistim. Arada kirli sakal da birakiyoruz ama,dinleyen kim))
    zj candir,gerisi

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı KoMoDoWaRaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim de bir uyarım olacak..
    Lütfen bir konunun altına bir yorum yaparken; yazdığımız şeyin konu başlığıyla ilişkisinin olup olmadığına dikkat edelim.. Paylaşacağımız bilgiler mutlaka önemlidir ancak uygun konu başlığı altında paylaşırsak daha verimli olur... Eğer uygun konu başlığı yoksa kendimiz yeni bir konu açarak paylaşımda bulunabiliriz....Hem konuyu açan ve takip eden kişiye de saygısızlık yapmamış oluruz..
    Bora Abi'ye kesinlikle katılıyorum. Kendimi de dahil etmek üzere önemli konularda geyiğe döndüğümüz çok oluyor.

Ben yöneticisi olduğum Kayak kulübümüzün forumunda bu tarz bir yasak getirmiştim. Bildiğiniz diktatörce yasak. Geyik yasaklamıştık. Tek bir başlık açmıştık. Sadece orada geyik yapıyorduk.

Bunun dışında kendimle alakalı olarak, arabayı almanın ilk heyecanı ile sitenin biraz dibine koydum, hem geçen süreçte araç hakkında daha çok fikir sahibi oldum, hem de olabildiğince forumu işgal etmemeye çalışıyorum son zamanlarda.

Öneriler olarak da, ilk etapta aklıma gelen forumun SEO çalışması. Google'da üst sıralarda çıkabilmek için bu konuda çalışma yapılması. Bunun dışında geze-gen.com sadece forum formatında değil de, off-road ile ilgili bir portal haline dönüşse? Ne bilim, off-road'a yeni başlayanlar, off-road yarışmaları, off-road gezi güzergahları, kampçılık vs. ile ilgili çok kapsamlı bir portal hazırlasak. Evet bu kısa süreçte olacak birşey değil ama zamanla herşey olur.

Naçizane fikirlerim bunlar tabi. Biz de aynı şeyi www.kartutkusu.com için hazırlıyoruz. Kayağa yeni başlayanlar, Türkiye'deki kayak pistlerinin ayrıntılı incelenmesi gibi konuların yer aldığı bir portal tasarlıyoruz.

Super Moderator mexlayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    guykrupiakl7o bu kimdir neyin nesidir engellenmesini talep ediyorum

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu