Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Grill yoklaması

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir

Grill yoklaması

Arkadaşlar şimdilik detay sormamanız kaydıyla sizlere bir şey sunmak ve talep seviyesini öğrenmek istiyorum(bu fotograf daha önce ergun abi tarafından da yayınlanmıştı fotograf aynı fakat konumuz fotoğraftaki grill ve far degişimi )fotografta gördügünüz ön ızgara ile birlikte tamamen değiştirilmiş yeniden dizayn edilmiş Led / xenon farlara sahip olmak istermisiniz.Şimdilik çok detay sormadan vereceginiz evet hayır cevaplarınız benim açımdan yeterli olacaktır.

grand cherokee grill guard.jpg grand cherokee grill guard.01.jpg
    Konu y-bsungur tarafından (14.Mayýs.2016 Saat 11:53 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    Muayene esnasında sonradan takılan xenon farlar ağır kusur olarak sorun yaratır. Led far daha akıllıca olur bence

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şimdilik detay sormamanız kaydıyla sizlere bir şey sunmak ve talep seviyesini öğrenmek istiyorum(bu fotograf daha önce ergun abi tarafından da yayınlanmıştı fotograf aynı fakat konumuz fotoğraftaki grill ve far degişimi )fotografta gördügünüz ön ızgara ile birlikte tamamen değiştirilmiş yeniden dizayn edilmiş Led / xenon farlara sahip olmak istermisiniz.Şimdilik çok detay sormadan vereceginiz evet hayır cevaplarınız benim açımdan yeterli olacaktır.

grand cherokee grill guard.jpg grand cherokee grill guard.01.jpg
    Bu tip değişimlerin tamamen arabanın donanım durumuna göre projelendirilmesi lazım bence, örnekteki ön ızgara ve farlar benim standart arabada komik durur bence aynı şekilde örnekteki gibi olmayan bir demir tampon ile de bu etkiyi vermez.

Ama çok maliyetli olmadan, arabaya yakışacak ve muayenede sorun olmayacak yeni bir dizayna bütçem olduğu sürece hayır demem. Çünkü ön ızgara ve farlar bence arabanın en karakteristik yerleri.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    evettttttt
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Bende isterimmmm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye Umami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Grill yoklaması diye girdim, ön panjur çıktı. Halbuki ızgara, barbekü, fümeleme tarzı bir şey bekliyordum....
    Ön tampon çok güzel duruyor da vinçle birlikte kaç kilo gelir acaba.
    Bozuk değilse tamir et, ihtiyacın olduğunda çalışmayabilir.
    Bir Land Rover Atasözü

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı Umami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grill yoklaması diye girdim, ön panjur çıktı. Halbuki ızgara, barbekü, fümeleme tarzı bir şey bekliyordum....
    Ön tampon çok güzel duruyor da vinçle birlikte kaç kilo gelir acaba.
    Oguzhan kardeş anlaşıldıki karnın acıkmış ve canın ızgara et istiyor (Cidden Başlıgı yazarken Aklımada geldi Millet şimdi ızgara partisi için yoklama var sanmazsa iyi ) ama bizde böyle degil işte grill deyince illaki ızgara et olmazki . Grillin isim manası var ızgara-pancur-kafes-parmaklık fiil manası var sorgulama işkence vs. tabiiki bu kısım işin latifesi.

Bu arada Tampon ve vincin agırlıgı hakkında bir bilgim yok.
    Konu y-bsungur tarafından (14.Mayýs.2016 Saat 20:04 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Üye Umami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oguzhan kardeş anlaşıldıki karnın acıkmış ve canın ızgara et istiyor (Cidden Başlıgı yazarken Aklımada geldi Millet şimdi ızgara partisi için yoklama var sanmazsa iyi ) ama bizde böyle degil işte grill deyince illaki ızgara et olmazki . Grillin isim manası var ızgara-pancur-kafes-parmaklık fiil manası var sorgulama işkence vs. tabiiki bu kısım işin latifesi.

Bu arada Tampon ve vincin agırlıgı hakkında bir bilgim yok.
    Bir de ızgara yazsaydın ma'aile Eskişehirdeydik.

Aydınlatma konusunda pek bir bilgim yok, zaten aydınlatmalar ağır kusur olduğundan dolayı muayene kontrol elemanının da belirlenen kurallar dışına çıkmasının da pek bir imkanı yok.

Benim hoşuma giden ön tampon vinç için bir şey diyemiyeceğim, önde gözükmesi benim pek hoşuma gitmiyor, şahsi fikrim
    Yalnız, araçta kullanılan ön tampon Amerika'da çok populer bir model VX100 serisinde kullanılıyor, ARb'ninde buna benzer bir modeli var

sleb.jpg

Bu ARB değil, SLEE. Her iki modeli kullananlar da çok ağır olduklarından şikayet ediyorlar, ben o yüzden merak etmiştim.

PS: Lipsoz tava yapıyorum, bir ızgaram bile yok
    Bozuk değilse tamir et, ihtiyacın olduğunda çalışmayabilir.
    Bir Land Rover Atasözü

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Tampon ve vinç için bir şey diyemeyeceğim bende tamponda yok vinç de yok ben panjur ve farlarla ilgileniyorum lakin bir tampon modeli var o tamponda benim çok hoşuma gidiyor aşağıdaki videoda

https://www.youtube.com/watch?v=i-SgIPzmQdI

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Evet..........

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Son nokta bilgisayarımdaki açılış resmi o Jeep )