Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jeeplerimizde Yangına karşı alınabilecek önlemler..

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı K@RUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba bunu motor da bir alana sabitle yemez miyiz ? O zaman çok daha iyi olur diye düşünüyorum devreye girme olasılığı çok daha kısa sürede olur ama motor ısısından devreye girerse o zaman zor olur
    Motorda degil futbol topu pinpon topu koyacak yer bile az

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten arabanın değişme tarihi geldi senin, tank'tan önce gider durmaz😂😂😂

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Katiliyorum daha diri yeni bir 5.2 ne bileyim 5.9 olur 4.0 olur yelpaze genis sec begen al

Üye K@RUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Mayýs.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorda degil futbol topu pinpon topu koyacak yer bile az

O da var baÅŸkan

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Katiliyorum daha diri yeni bir 5.2 ne bileyim 5.9 olur 4.0 olur yelpaze genis sec begen al

Gider 2004 WJ alır şimdi model yükselttim der birde şimdi😂😂😂

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muyaneye girip iÅŸlettin mi?

Sony Xperia Z5
    Hayır, muayene tarihi yaklaşırken yaptıracam. Ama projesi bende.

Alıntı roalex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Burak güle güle kullan
    Sağolasın hocam.

Zaten arabanın deÄŸiÅŸme tarihi geldi senin, tank'tan önce gider durmazï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿ ½ï¿½ï¿½ï¿½

Gider 2004 WJ alır ÅŸimdi model yükselttim der birde ÅŸimdiï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿½ï¿ ½ï¿½ï¿½ï¿½

Arabanın 5 senelik bakımını yaptım. Değişmediğim yağ, burç, parça vs. kalmadı. Tertemiz mis gibi biniyorum. 2004 Overland'lar da piyasaya düşmeye başladı mı buna tam güzel bi proje yapar, Overland'ıma da taksi gibi binerim.

ZJ? Hmm, geriye adım atmayı sevmem.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır, muayene tarihi yaklaşırken yaptıracam. Ama projesi bende.

Sağolasın hocam.

Arabanın 5 senelik bakımını yaptım. Değişmediğim yağ, burç, parça vs. kalmadı. Tertemiz mis gibi biniyorum. 2004 Overland'lar da piyasaya düşmeye başladı mı buna tam güzel bi proje yapar, Overland'ıma da taksi gibi binerim.

ZJ? Hmm, geriye adım atmayı sevmem.
    5 günde bozuluyor o ceset ne bakım yaparsan yap kardeşim, dikiş tutmuyor artııııkkk kurtul şu wj sevdasından, asla bir ZJ OLAMAZ!!!

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Sunroof'u dökülen, çamurluk sinyali düşen, tavan döşemeleri sarkan...

WJ'me küfredenin WK2'si olsa.
    Sen bittin! Mert taşı yedi kafaya, yanına komaz bunu!!!

Üye Excalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Þubat.2015
    Nereden
    Istanbul - Izmir
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi araç yanarsa yansın tüp filan hikaye .Videoda araç 3 dakikada tamamen kül haline nasıl geliyor kurtarma şansı hiç yok.Siz yanarken tüple kurtarılmış ve yoluna devam eden bir araç gördünüzmü hiç.

Allah hepimizin araçlarını evini barkını görünür görünmez kazadan beladan korusun.

https://www.youtube.com/watch?v=4MWsydPgo3g

İşin özünü siz söylediniz Yıldırım agbi . Amin diyorum.

Pasif önlem de olsa, herkesin içini biraz rahatlattığı aşikar.
    denizci & mimar -
    Deniz Ticaret Gazetesi / broker/ yelken eÄŸitim/renovasyon.

Üye roalex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Mart.2016
    Nereden
    istanbul
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi araç yanarsa yansın tüp filan hikaye .Videoda araç 3 dakikada tamamen kül haline nasıl geliyor kurtarma şansı hiç yok.Siz yanarken tüple kurtarılmış ve yoluna devam eden bir araç gördünüzmü hiç.

Allah hepimizin araçlarını evini barkını görünür görünmez kazadan beladan korusun.

https://www.youtube.com/watch?v=4MWsydPgo3g
    allah.korusun.amin.amin.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Sunroof'u dökülen, çamurluk sinyali düşen, tavan döşemeleri sarkan...

WJ'me küfredenin WK2'si olsa.

sunroof dökülmüyor bi kere olması gerektiği gibi yaza girerken aracın yaşını da gözönüne alarak bir bakım hakkı olacak ki ömrü uzun olsun..senin aracı 3 sene sonra göreceğiz.

çamurluktaki badem sinyal düştüyse sebebi var ...videoyu iyi izle bakalım neden düşmüş..senin wj ile hayal edemeyeceğin şeyler bu videodakiler

tavan döşemesine gelince senin aracın 3 yıl sonrasında tavanına bakacağız nasıl olacak kaldı ki benim tavanın sadece şofor ve yolcu tarafında baş kısmında hafif sarkma vardı gerisi davul gibi dergin dimdik duruyordu yapıştırıp idare etsin demek yerine komple kumaşı yeniledim

bu arada benim zj senin araçtan 3 yaş yaşlı km olarak daha yüksek daha eski teknoloji ama benim kapı fitillerinden ses gelmiyor ve hala fabrikadan çıktıığı gibi ...senin wj gibi henüz tofaşcıdan kapı fitili alıp takmadım zj ye )) yeni fitillerin nasıl ses yapıyor mu

ha bide koltuk ısıtmaları var mı yok mu ısıtma var da düğme mi yok düğme var da ısıtma mı yok yoksa hepsi mi yok var da çalışmıyor mu nasıl bi kaos olm o öyle ... ben açınca ısıtıyor da ondan sordum hani 3 yaş teknoloji farkı var ya... cam çerçeveleri ne durumda pul pul dökülüyor dimi ultra nano yeni teknoloji

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    cem kardeşim bu sistem mercedes lerde var ... herhalde benden önceki sahibi aynı sistemi uygulamış ben böyle aldım ama çok kullanışlı bir sistem;montaj kasası ile tüp 2 parça halinde sıkıştırma aparıtı ile tüp sabitleniyor alması takması çok kolay ALLAH kullandırtmasın cümlemize.....
    Alıntı roalex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilhan.abi.cehaletimi.bağışla.tüpü.oraya.nası l.sabitledin.?bende.1.tane.2.kiloluk.var.bagajda.b u.demek.oluyorki.1.tane.daha.2.kiloluk.alcamki.bana.şart.benden.önceki.sahibi.lpg.dolum.yeri ni.eksozun.dibine.yapmış.bir.karış.uzaklaştı rdım.aslında.ben.yerini.değiştirmek.için.gitm iştim.usta.gerek.yok.dedi.tankın.değişmesine.1 .sene.kalmış.o.zaman.değişiriz.birsey.olmaz.de di.ben.hala.tedirginim.

Üye roalex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Mart.2016
    Nereden
    istanbul
    Alıntı toporomboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cem kardeşim bu sistem mercedes lerde var ... herhalde benden önceki sahibi aynı sistemi uygulamış ben böyle aldım ama çok kullanışlı bir sistem;montaj kasası ile tüp 2 parça halinde sıkıştırma aparıtı ile tüp sabitleniyor alması takması çok kolay ALLAH kullandırtmasın cümlemize.....

ilhan.abi.çok.teşekkür.ederim.kovalıcam.bu.dur umu.evet.abi.allah.kimseye.kulandırmayı.nasip... .

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Bu zj/wj icin hood liner/isolater dedigimiz kaput alti sungerden nerede bulabiliriz. Bu malzeme zamanla parca pincik oluyor. Yenilemek motor yangını icin onlem olabilir

Tap tapa tapa tap... Tap tap
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014

Jeeplerimizde Yangına karşı alınabilecek önlemler..

Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu zj/wj icin hood liner/isolater dedigimiz kaput alti sungerden nerede bulabiliriz. Bu malzeme zamanla parca pincik oluyor. Yenilemek motor yangını icin onlem olabilir

Tap tapa tapa tap... Tap tap

Serkan Abi, o isi yapan firmalar var. Arac ses yalitim yaz bulursun. Ozel malzemeler ile kaput, kapi, tavan dahil her yeri kapliyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Serkan Abi, o isi yapan firmalar var. Arac ses yalitim yaz bulursun. Ozel malzemeler ile kaput, kapi, tavan dahil her yeri kapliyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Yok kardeşim ben orjinal ölçülerde, yangın çıktığında, bağlantılarından kopup, motorun üstüne düşmesi için istiyorum, wj in motor ses yalıtımı bence yeterli. Bir de eskimiş iyice, yağmur çamur derken. Kapı, taban gerek yok
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    sunroof dökülmüyor bi kere olması gerektiği gibi yaza girerken aracın yaşını da gözönüne alarak bir bakım hakkı olacak ki ömrü uzun olsun..senin aracı 3 sene sonra göreceğiz.

çamurluktaki badem sinyal düştüyse sebebi var ...videoyu iyi izle bakalım neden düşmüş..senin wj ile hayal edemeyeceğin şeyler bu videodakiler

tavan döşemesine gelince senin aracın 3 yıl sonrasında tavanına bakacağız nasıl olacak kaldı ki benim tavanın sadece şofor ve yolcu tarafında baş kısmında hafif sarkma vardı gerisi davul gibi dergin dimdik duruyordu yapıştırıp idare etsin demek yerine komple kumaşı yeniledim

bu arada benim zj senin araçtan 3 yaş yaşlı km olarak daha yüksek daha eski teknoloji ama benim kapı fitillerinden ses gelmiyor ve hala fabrikadan çıktıığı gibi ...senin wj gibi henüz tofaşcıdan kapı fitili alıp takmadım zj ye )) yeni fitillerin nasıl ses yapıyor mu

ha bide koltuk ısıtmaları var mı yok mu ısıtma var da düğme mi yok düğme var da ısıtma mı yok yoksa hepsi mi yok var da çalışmıyor mu nasıl bi kaos olm o öyle ... ben açınca ısıtıyor da ondan sordum hani 3 yaş teknoloji farkı var ya... cam çerçeveleri ne durumda pul pul dökülüyor dimi ultra nano yeni teknoloji
    Ahahaa son yılların en büyük kapağı🙈 Utancımdan forumdan ayrılırım bunun üzerine yaa, bırak cevap yazmayı...!!! Aracı filan satarım yeminle😂😂😂

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    yeni fitillerin nasıl ses yapıyor mu ???

Koltuk ısıtmaları var mı yok mu ısıtma var da düğme mi yok düğme var da ısıtma mı yok yoksa hepsi mi yok var da çalışmıyor mu nasıl bi kaos olm o öyle ... ben açınca ısıtıyor da ondan sordum hani 3 yaş teknoloji farkı var ya... cam çerçeveleri ne durumda pul pul dökülüyor dimi ultra nano yeni teknoloji

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014

Jeeplerimizde Yangına karşı alınabilecek önlemler..

Koltuk isitma var mi derken?

Sizde Quadra-Drive mi var bu arada yoksa NO-Drive mi?

Evet sizin kapı fitillerinden ses çıkmaması güzel bir olay. Aracın içinden gelen şangırtılar şungurtular dışardan gelen sesleri iyi bastirip iceri almasini engelliyor

BaÅŸka da bir ÅŸey demem )))

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Koltuk isitma var mi derken?

Sizde Quadra-Drive mi var bu arada yoksa NO-Drive mi?

Evet sizin kapı fitillerinden ses çıkmaması güzel bir olay. Aracın içinden gelen şangırtılar şungurtular dışardan gelen sesleri iyi bastirip iceri almasini engelliyor

BaÅŸka da bir ÅŸey demem )))
    hayaller değil gerçekler lazım

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu