Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015-2016 gezilerimden ufak kesitler

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL

2015-2016 gezilerimden ufak kesitler

Sağlık problemleri yüzünden bu kış sezonu pek fazla araziye giremedim.Dün akşam eski gezilerimi izleyip kendimi avutmaya çalıştım.Kış sezonundaki gezilerimden bazılarını sizlerle paylaşmak istedim.İşte videolar....

Burada en dik inişimi gerçekleştirdim.Yaklaşık 43 derece eğim vardı videoda pek belli olmuyor.

Çiftalan göller bölgesinde pazar kaçamağı yaptık
    Kar yağdığında iki ZJ beraber yine Çiftalan'da bulduk kendimizi.

2015 in son gezisi Soğucaktan etaba başlayıp Kartepe'de bitirdik güzel ve eğlenceli bir gezi idi.,

Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    Şubat başından sonra araziye pek giremedim ama inşallah bu hafta sonu arazide olacağım gezeceğim 3 ayın acısını çıkarmaya çalışacağım.

Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL

Bu videoda 2015-2016 kış sezonu ilk gezimden

Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam daha ne kadar gireceksin. Dolu dolu geçirmişsin bence. Bu tarz güzel parkurlarda ön tarafa kamera işini sevdim.
    Doğayı çok sevdiğimden mi bilmem ama geçen sene neredeyse her hafta sonu uzun soluklu gezi yapmadığımda evime çok yakın olmasından dolayı çiftalan göller bölgesine atardım kendimi orada saklı bir köşem var gider oraya ateşimi yakar bir haftanın verdiği yorgunluğu ve stresi atmaya çalışırdım.Bazen tek başıma bazen ailemle ve arkadaşlarımla kafa dinlerdik.Bu sezon sağlık sebeplerinden pek fazla gidemeyince bana bu gezmeler az geldi.Şurada emekliliğme 3.5 sene kaldı sabretmeye çalışıyorum sonrası bu kalabalık şehirden uzaklaşmak hedefim.Doğa ile baş başa sakin bir yere yerleşmek.Şimdiden Erdekte buınun için yatırım yaptım inşallah hedefimi gerçekleştirme fırsatım olur da kaçar giderim bu şehirden.