Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeni carettaciyim :)

Üye yago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeni carettaciyim :)

Merhaba geze-gen ailesi,
    Genc yasimda karavanciliga basladim sayilir.Eskiden dedemin alman J5 Motokaravani vardi saglik sorunlarindan dolayi satti bende kucuktum direksiyon basina gecemedim acikcasi O tarihten sonra hep kendi karavanim olsun istedim.Ve cok sukur 3 hafta once caretta 1500 model bir karavan aldim.
    Ama daha ceki demirimde yok.Ceki demiri tavsiyesi olan var midir? Arastirmalarim sonucu bosal ve auto hak ceki demiri markalari var. Siz hangisini onerirsiniz? Veya baska bir tavsiyeniz var mi?
    Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Vay tecrubeli karavanci hosgeldin ..bizi nerden nasil buldun sifir mi aldin carettayi ..bosal daha yaygin alman mali diye biliyorum istanbuldaysan bosal distributoru topkapida kapisinda geze-gen stickeri var indirim yapar bize...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Karavani neyle cekeceksin hangi sehirdesin neler yapiyorsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Yaklasik 1 aydir takip ediyorum sizi.Nette dolanirken buldum sizi Kasif-1 icinde ellerinize saglik
    Caretta 2014 ikinci el,Biz evde yokuz bloggerlarin tanitim amacli kullandiklari bir karavan.
    Honda Civic Sedan 2010 model otomatik ama garaj arabasi daha 30 binde yani
    Istanbulda yasiyorum ben Anadolu yakasi suadiyede..
    28 yasinda asci parcasiyim

- - - Mesaj Birleştirme - - -

Topkapida ki bosal distributorunun adresini veya bilgilerini rica edebilir miyiz sizden ?

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Yağız merhaba, aramıza hoş geldin, yok öyle kapı aralığından bakmak, gel şöyle içeri...

Öncelikli forum geleneklerimiz gereği senden yüzünü bet ve yakından görebileceğiz, yolda karşılaştığımızda " aaaa ? Yağız değil mi bu ? " diyebileceğimiz bir avatar resmi bekliyoruz...

Yeni karavanın hayırlı olsun, Başkanımınz Mert bu konuda oldukça cesur atılımlar yaptı,devamı da yolda.
    Ayrıca sitemizin kurucu üyelerinden değerli arkadaşımız Halil' in de Carettası var, hatta yazın bir ara birlikte yol alıp tatil de yapmıştık...

Caretta konusunda açmış olduğu konuyu henüz görmüşmüydün ? ;

http://www.geze-gen.com/showthread.p...%C4%9Fa-Misali

Tekrar hoşgeldin, aramıza katılmana sevindik...

Merhaba Ergun abi,actim kapiyi girdim sonunda

Avatar resmi konusunda degistirdim ama yapabildim mi emin deilim Eger olmadiysa memnuniyetle degistiririm.

Evet bir suredir takip ediyorum Kasif 1'i de adim adim takip ettim.Acikcasi bende caretta kullananlar olarak bir grup,platform vs kurmak
    istiyorum.Ne kadar basarabilirim emin degilim Simdi Halil beyin konusunu dikkatlice inceleyecegim.
    Tesekkur ederim sizede boyle bir platform kurdugunuz icin

Üye kuzeyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz

Nereden
    İstanbul
    Alıntı yago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ergun abi,actim kapiyi girdim sonunda

Avatar resmi konusunda degistirdim ama yapabildim mi emin deilim Eger olmadiysa memnuniyetle degistiririm.

Evet bir suredir takip ediyorum Kasif 1'i de adim adim takip ettim.Acikcasi bende caretta kullananlar olarak bir grup,platform vs kurmak
    istiyorum.Ne kadar basarabilirim emin degilim Simdi Halil beyin konusunu dikkatlice inceleyecegim.
    Tesekkur ederim sizede boyle bir platform kurdugunuz icin
    harika, gördüğüm en sempatik avatar resimlerinden biri oldu...

Üye Umami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Hoş geldin Yağız,
    Aşçı Parçası
    Çok sevindim şimdiden, karavanlar hakkında fazla bir bilgiye sahip değilim ama yemek konusuyla hobi amaçlı amaçlı ilgileniyorum (hobiden biraz daha fazla aslında).
    Carettan hayırlı olsun, umarım bir etkinliğimize katılırsın da bize yeni lezzetler gösterirsin.
    Bozuk değilse tamir et, ihtiyacın olduğunda çalışmayabilir.
    Bir Land Rover Atasözü

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    İzmir Çeşmealtına her gittiğimde caretta karavan görüp, içine girip yatası gelen ben, hoşgeldiniz der keyifli forumlar dilerim.

In Vino Veritas in Aqua Sanitas
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Nereden
    İstanbul
    Alıntı Umami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin Yağız,
    Aşçı Parçası
    Çok sevindim şimdiden, karavanlar hakkında fazla bir bilgiye sahip değilim ama yemek konusuyla hobi amaçlı amaçlı ilgileniyorum (hobiden biraz daha fazla aslında).
    Carettan hayırlı olsun, umarım bir etkinliğimize katılırsın da bize yeni lezzetler gösterirsin.
    Oğuz, diyorum ki forumun eski bir müdaimi olarak şu sempatik yüzünü gösteren avatarı koysan artık...

Nereden
    İstanbul
    Merhaba Ergun Abi,
    Seneler önce başkana bu sıkıntıyı bildirmiştim, çok ilgilendi benle cartoon caracter olarak kaldım. Profil sayfamdaki resmi bi türlü buraya avatar yapamıyorum bu birincisi. İkincisi tekrardan yemek resimleri yüklemek istiyorum, ama bu sefer de bizim burada net son zamanlarda iğrençleşti müzik bile buffer yapıyor, bu resimleri buraya FB'den ekleme şansım var mı? Üçüncü olarak kamp/gezi yok mu? Teşekkürler
    Bir Land Rover Atasözü

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ESKİŞEHİR
    yağız hoşgeldin yemek dedin değil mi nerede hani yemek için üçyüz km giden bir adama hiç yemek denir mi

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Hoşgeldiniz karavancı kardeş.Bende Acayip aşcıyımdır inanılmaz suda yumurta pişiririm .

Tesekkurler Ergun abi o senin guzel gorusun..

Tesekkurler Oguzhan
    Birbirimizin eksiklerini tamamlamak icin buradayiz Yemekler benden artik gerisi sizde
    Etkinlik olsun hemen katilalim ama ceki demirim yok daha

Hosbulduk Muhtesem
    Abi bir etkinlikte bulusup yapariz yemek ne istersen.
    Eskisehire geldigimde haberdar ederim seni

Hosbulduk Yildirim abi,
    Suda yumurta da kolay bisey deil aslinda Bir etkinlikte bulustugumuzda sen yaparsin bizde yeriz

Nereden
    İstanbul
    Alıntı yago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler Oguzhan
    Birbirimizin eksiklerini tamamlamak icin buradayiz Yemekler benden artik gerisi sizde
    Etkinlik olsun hemen katilalim ama ceki demirim yok daha
    Çeki demiri anladığım kadarıyla biraz zaman gerektiren bir iş, bir gün taktırma,projelendirme, yazdırma gibi. Zamana yayabilirsin, söktak tarzı bir şey olabilir, kullanmadığın zaman ortada gözükmez bu arada da yazdırma işlemine hazır olana kadar gözükmeyen demirle dolaşabilirsin. Onun haricinde bizim grupta mutlaka çeki demiri olan birileri senin tarafta vardır yani bir şekilde hallolur.

Madem etkinliğe katılmak istiyorsun al sana fırsat,ilk etkinlik tarihini haftaya senin orada planlıyorduk yazman iyi oldu, yer olarak sana gelmeyi planlıyoruz, 1100 kişi civarı gibiyiz şu an, hem tanışmış oluruz hem de yemeklerini tatma fırsatımız olur? Nasıl mükemmel değil mi?
    Bir Land Rover Atasözü

Alıntı Umami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çeki demiri anladığım kadarıyla biraz zaman gerektiren bir iş, bir gün taktırma,projelendirme, yazdırma gibi. Zamana yayabilirsin, söktak tarzı bir şey olabilir, kullanmadığın zaman ortada gözükmez bu arada da yazdırma işlemine hazır olana kadar gözükmeyen demirle dolaşabilirsin. Onun haricinde bizim grupta mutlaka çeki demiri olan birileri senin tarafta vardır yani bir şekilde hallolur.

Madem etkinliğe katılmak istiyorsun al sana fırsat,ilk etkinlik tarihini haftaya senin orada planlıyorduk yazman iyi oldu, yer olarak sana gelmeyi planlıyoruz, 1100 kişi civarı gibiyiz şu an, hem tanışmış oluruz hem de yemeklerini tatma fırsatımız olur? Nasıl mükemmel değil mi?
    Mert Baskanin soledigi yere yarin gidicem..Buyuk ihtimal orada taktiricam ve dediginiz gibi sokulebilir takicaklar istedigim zaman cikartip takacagim topuzu..Karavanda suan fabrikada gidip almak icin sabirsizlaniyorum

Tamam beklerim tabiki ben bir iftar cadiri gibi birsey kurayim simdiden yemekleri yapmaya basliyim abi
    Bunu saka olarak dusunursek ilk etkinlik ne zaman ve nerede belli mi

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler