Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeni carettaciyim :)

Hybrid View

Üye Umami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı yago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert Baskanin soledigi yere yarin gidicem..Buyuk ihtimal orada taktiricam ve dediginiz gibi sokulebilir takicaklar istedigim zaman cikartip takacagim topuzu..Karavanda suan fabrikada gidip almak icin sabirsizlaniyorum

Tamam beklerim tabiki ben bir iftar cadiri gibi birsey kurayim simdiden yemekleri yapmaya basliyim abi
    Bunu saka olarak dusunursek ilk etkinlik ne zaman ve nerede belli mi
    Yetkili merciilere gerekli baskıları uyguluyorum... Nisan ayı için bir şey diyemem ama genelde Mayıs Haziran mutlaka bir şeyler olur. Sen de bu arada Carettayı tanırsın, eksik gedik giderirsin, bu arada kamp konusunda ne kadar bilgin var bilmiyorum ama ben de kampçılığı bu site sayesinde öğrendim. Mesela kamp sandalyen var mı? böyle ufak tefek gerçekten ihtiyaç olacak şeyleri topla içine tıkıştırmayı öğren, geri manevra da önemliymiş mesela bunları dene.
    Bizim iki tane 45 kişilik mobil verandamız var, iftar çadırını dert etme
    Bozuk değilse tamir et, ihtiyacın olduğunda çalışmayabilir.
    Bir Land Rover Atasözü

Üye yago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Umami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili merciilere gerekli baskıları uyguluyorum... Nisan ayı için bir şey diyemem ama genelde Mayıs Haziran mutlaka bir şeyler olur. Sen de bu arada Carettayı tanırsın, eksik gedik giderirsin, bu arada kamp konusunda ne kadar bilgin var bilmiyorum ama ben de kampçılığı bu site sayesinde öğrendim. Mesela kamp sandalyen var mı? böyle ufak tefek gerçekten ihtiyaç olacak şeyleri topla içine tıkıştırmayı öğren, geri manevra da önemliymiş mesela bunları dene.
    Bizim iki tane 45 kişilik mobil verandamız var, iftar çadırını dert etme
    Eskiden bir motokaravanimiz vardi azda olsa biraz tecrubem var..Kamp masa,sandalye,ocak.lamba gibi selerim var.Gunes paneli yaptirmak istiyorum mesela.Ama yasadikca da gorucem eksiklerimi.Evet geri manevra onemliymis bende okudugum bloglarda ole oldugu yaziyor onuda bos yollarda ileri geri ogrenicem

Bu Konu için Etiketler