Sayfa 4 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 158 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İkilemde kaldım Lütfen yardım :)

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    size iyi geceler, gözlerim kaapanıyor...

Üye Ferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6882078/detay/

Araç Ünüversite profesörünün kullandığı bir araç mış.
    İlk sahibi ise bir temizlik firmasının sahibinin eşi kulanıyormuş, Tüm bakımlarını 1ay önce yaptırmış radyatör dahil değişti dedi yaklaşık 7bin tl harcanmış.
    Şuanki km si 180binde. 1parça lokal boya varmış. Birde tamponların boyanması lazım dedi.
    Fiyat ı 41.000TL olarak anlaştık. Söylediklerimden hariç bir sıkıntı çıkarsa masrafların bana ayit dedi
    Resimler pek net değil ama anlatılanlara göre ve fiyatı sizce nasıl

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı Ferhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ergun abi belikde sattığım arabam honda typer olduğu için wj bakıyorumdur istemeizce. Gözüm yuvarlak hatlara alıştı demekki
    istikamet WJ o zaman ZJ yi unut.....bende köşeli meraklısıyım zaten chrysler mercedes-benz ile 1998 sonu herhalde birleşti ne mercedes te nede chrysler de köşeler kalktı kabahat kimin bilemedim mercedes in ünlü dizynırı BRUNO SACCO bile emekliye ayırdı kendini 1975-1998 arası çizdiği muhteşem mercedes modellerinin yaratıcısı...meşhur kasalar W115--W123--W124--W140--W208 vs vs....
    gözüne hangisi hitap ediyorsa o aracı al kimsenin etkisinde kalma derim...neticede başbaşa kalacak olan sensin
    not 1=bulduğun WJ için illaki git yakından gör dokun resimlerden görmediğin hatalar yakınında seni rahatsız edebilir 41 fazla gelir belkide çok hoşuna gider 41 ucuz gelir alıp binersin.....
    not2=aynı şey benim başımda 1 ay içinde chrysler LHS 3,5 binek bakınıyorum resimlerden BOMBA yanına gidince TUMBA
    en son emir kardeşim benim adıma izmirde baktı resim bomba yakından tumba ......
    ASLA TELEFONDAN REEL GÖRMEDEN FİYAT VERME RAKAMDA ANLAŞMA DERİM....

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Aynen katılıyorum İlhan abi. Ama ben İstanbul dayım araç Ankara'da birde esnaf olduğum için pek boş vaktim yok malesef. Ne hikmetse çoğu wj Ankara'da

Üye eay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Fiyat dedigi gibiyse normal.ancak o lacivert araci niye almadiniz daha diri duruyordu.

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Lacivert için aradım geliyorum diye noterdeyiz dedi kısmet olmadı o

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Bence 3.7 renegade bulursaniz ozellikle siyah veya haki..cok yakisikli.ama lpg takilmissa bagajda hic yer kalmiyor.Istanbulda bir tane tupsuz siyah vardi.Sahibi tum sogutma sistemini yenilemisti.Tabikide hararet yapmisAma iyi bir servise baktirilabilinir.Hem type r yuvarlaklikta aratmaz baska karizmatiklik disinda her disiplinde aratir..

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68359617/detay

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

41 lira civarina birakir bence

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Bu arada sakin 5664 e plakayi sorgulatmadan alma..Jeeplerde her 3 arabanin 2 sinin km si dusurulmus vakti zamaninda dolandurici serefsizler tarafindan...

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    3.7 bakmıştım ama ergun abi pek olumlu bakmamıştı bende pek üstelemeden vazgeçtim. Ama yeni yeni anlıyorum Ergun abi yuvarlak hatlı araç sevmiyormuş ondan direk olumsuz baktı
    3.7 nin performansı nasıldır arazide acaba.
    Askerde iken 4 5 ay kullanmıştım 2003 3.7 asfalt performansı gayat güzeldi. Ama arazide pek tecrübe edemedim açıkcası.

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    içine sindiyse uçakla git gel....kaçırma sonra üzülme ....zor bulunuyorlar..
    Aynen katılıyorum İlhan abi. Ama ben İstanbul dayım araç Ankara'da birde esnaf olduğum için pek boş vaktim yok malesef. Ne hikmetse çoğu wj Ankara'da

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3868456/detay/

İlandaki araç bakımlı sadece tamponlarda boya var. Ankara'daki gibi 180bin km de. Ama 2003 Model, Ankara'dakinden daha diri duruyor.
    Fiyat olarak sıkı bir pazarlık ile 43.500e indirdim. Orijinal jantları duruyormuş, Atiker Gold LPG varmış, 50 Kuruş yakıyor dedi. Açıkçası baktıklarımın arasında içme en çok bu sindi

Size bir sorum daha olacaktı; 2003 modelde mtv indirimi uygulayabirmiyim,
    Güncel kasko fiyatı: 41.810TL
    2016 Toplam vergi tutar 4.535,00 TL Gerekli işlemleri yaptıktan sonra 1.760,00 TL ye düşürülür mü acaba.

Üye ycankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    02.Kasým.2014
    Nereden
    Karabük,Sivas

İlandaki araç bakımlı sadece tamponlarda boya var. Ankara'daki gibi 180bin km de. Ama 2003 Model, Ankara'dakinden daha diri duruyor.
    Fiyat olarak sıkı bir pazarlık ile 43.500e indirdim. Orijinal jantları duruyormuş, Atiker Gold LPG varmış, 50 Kuruş yakıyor dedi. Açıkçası baktıklarımın arasında içme en çok bu sindi

2016 Toplam vergi tutar 4.535,00 TL Gerekli işlemleri yaptıktan sonra 1.760,00 TL ye düşürülür mü acaba.
    Keyfinizi kaçırmak istemem ama ben bu arabayı sürekli,uzun süredir ilanda görüyorum,çok el değiştirmiş olabilir.Ciddi düşünecekseniz araştırmadan almayın sakın.

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Evet sorgulatığımda ruhsat tarihi 06.01.2016 çıkıyor yani alalı 3.5 ay olmuş. Bu bir soru işareti neden o kadar masraf yaptıktan sonra satarki insan?

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul

vergi düşer...sorun yok
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Istanbulda bir galerideydi onceden..orjinal jantlarin durmasi avantaj .kaplamanin altindan ne cikar allah kerim.bu kadar hararet uzerinde durduysa vardir o konuyla ilgili sikintisi iyice baktir derim.alan kisi tahminimce 39.40 araliginda aldi o araci

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Yine uzun zamandır sitede duran, benim de fiyatından dolayı aramaya cesaret edemediğim bir Overland vardı. Bi arayayım dedim
    Araç 2003 model 2.sahibi bir bayandan. İlk sahibi de bayan arkadaşıymış.
    102.000km de full yetkili servis bakımlı, hiç lpg takılmamış, sadece arka tampon değişmiş. Başka ufak tefek çizikleri var dedi.
    Sitedeki fiyatı 51.000tl idi benim bütcemin 44.000tl olduğunu belirtim, düşünüp size dönüş yaparım dedi. Umarım olumlu bir cevap gelir. Eğer tamam derse, kısmetse yarın ekspertiz yaptırıp bitrim bu işi
    Konu Ferhat tarafından (20.Mart.2016 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.

Üye Keremuyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Ferhat Bey,

2003 vergisi 3200TL, 1600x2 olarak ödüyoruz.
    Bahsettiğiniz Overland araç km ve fazla el değiştirmemiş olmasından dolayı mantıklı duruyor, fotolardan aklıma takılan aracın arka kısmı sanki biraz düşük duruyor, diğer yandan lastikler de bitik gibi.

düşük kmli ve oynanmamış araçlar bulmak ve almak şans işi ama bu araçların da sorunları tam bu 2003 model için 100-120 k lara başlıyor. aracın (benim aracım da öyle idi 2003 WJ OV 120 K) ön takım, arka takım, radyatör ve soğutma sisteminde bazı parçaların değişimi söz konusu, ben bunları son 1 sene içinde yaptırdım, tahminen de 6000TL civarı tuttu. ufak tefek şeyleri saymıyorum
    önde uğultu var, ayrıca ön ve arka keçelerde de çok hafif yağ kaçağı. onları da kış başında değiştirmeyi düşünüyorum.
    ayrıca Overland ler her zaman daha fazla tutulur.

son olarak belki siz de forumda okumuşsunuzdur, bu aracı alırken cebinizde 3-5bin TL arası ekstra bir bütçe olmalı, bende hep kullanıcı yorumlarından okurdum ama yok ya derdim doğruymuş..

Ãœyelik tarihi
    23.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Kerem Bey; Vergisi iyiymiş 2003 ün 2001e mi dönsem bir an düşündürdü. Ama 2001'de de düşük km ve temiz yok maalesef.. Evet arka kısmının düşük olması benimde dikkatimi çekti, bakalım fiyat teklifimi kabul ederse gidip detaylı ekspertiz yaptırcam.
    Umarım bende o sorunlar yaşanmaz ama ben ne olur ne olmaz dediğiniz gibi 4bin ayırayım köşeye
    Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Üye Keremuyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    rica ederim,

bir de senede kaç km yapıyorsunuz? ilk mesajda 3000 yazmışsınız ama bana çok az geldi, sanırım bir yanlışlık var.
    eğer gerçekten 3000 km yapacaksanız ilandaki araca LPG taktırmanıza bile gerek kalmayabilir.

diğer yandan bu araca da bakılabilir;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77875532/detay

bel altı boyalı sanırım, üzerinde hiç logo yok, eğer tahmin ettiğim yer ise o servisten de pek haz etmem o da ayrı..
    özeliklerini öğrenip bir fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.

Sayfa 4 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu