Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: phantom ile ilk denemelerim...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul

phantom ile ilk denemelerim...

pazar günü çatalcada pikniğe gittim drone ile biraz alıştırma yaptım büyük keyif aldım diyebilirim... kendimi pilot gibi hissettim valla...

GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    vay beeee..., keyifli bir şey, Öyle bir nam salmışsın ki üstümüzde....; aha girdi minareye....!, aha soktu 5.9'un bagajına...! aha yaktı ateşin üstünde....! demeden kalamıyor insan
    Neden uçurmak için alaca karanlığa kaldın ki ? ara sıra yaptığın ani atak hareketler dikkatimi çekti. Bayağı iyisin....
    Sanki 500 m' den fala uzaklaştı gibi değil mi ? Kaç metre uzaklaşabiliyor ? ne kadar sürate çıkabiliyor ?

Güle güle kullan yeni oyuncağını, Pardon sen onu ufaklığa almıştın.

Üye anarchist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Split S yada High yoyo yapabiliyor mu?

Güle güle kullan

Nereden
    istanbul
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay beeee..., keyifli bir şey, Öyle bir nam salmışsın ki üstümüzde....; aha girdi minareye....!, aha soktu 5.9'un bagajına...! aha yaktı ateşin üstünde....! demeden kalamıyor insan
    Neden uçurmak için alaca karanlığa kaldın ki ? ara sıra yaptığın ani atak hareketler dikkatimi çekti. Bayağı iyisin....
    Sanki 500 m' den fala uzaklaştı gibi değil mi ? Kaç metre uzaklaşabiliyor ? ne kadar sürate çıkabiliyor ?

Güle güle kullan yeni oyuncağını, Pardon sen onu ufaklığa almıştın.
    Valla cok keyifli ergun abi challenge yarislarinda olsun trialde olsun bircok yerde muthis kareler videolar cikacak kesin atesin ustune yellemek icin indirdim guzel korukluyo atesi.

Dikeyde 500 metreye kadar yolu var ancak sivil havacilik yasak koydu max 120 m izin var ki 120 m de cok ciddi mesafe cekim acisi yonunden yeterli yatayda eger sehirici gibi beton engeller yoksa 2 km ye kadar hatta daha fazla gidebiliyor video cekimi 2.7 k havadayken kamerayi asagi yukari oynatabiliyorsun surat olarak sanirim 40 50 km ye cikiyor. Alacakaranliktan once ilk batarya ile uctum ancak kayit dugmesine baamayi unutmusum birde gunwsli hava icin gunes filtresi var ilk onu taktim sonrasinda 2 batarya ile aksam ucarken filtre de ustunde kalinca iyice karartmis. 1 batarya ile max 20 dakika ucuyor. El alisinca kullanimi cok kolay ama video acilar yonlendirme uzaklasma yaklasma icin calismak gerekiyor gozden kaybolup gidiyor insan panikliyor acaba geri donecek mi neticede elektronik alet milyarlar havada kaybolup gider mi diye terliyosun azcik zira ornekleri cok havada kendi kendine uzaklasip geri donmeyen drone var ruzgar.da cok onemli tabi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    istanbul
    Alıntı anarchist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Split S yada High yoyo yapabiliyor mu?

Güle güle kullan
    In turkish please...o ne demek ki

Nereden
    istanbul
    high yoyo.jpg

split_5.jpg

Üstteki high yoyo alttaki splt S

Nereden
    İstanbul
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla cok keyifli ergun abi challenge yarislarinda olsun trialde olsun bircok yerde muthis kareler videolar cikacak kesin atesin ustune yellemek icin indirdim guzel korukluyo atesi.

Dikeyde 500 metreye kadar yolu var ancak sivil havacilik yasak koydu max 120 m izin var ki 120 m de cok ciddi mesafe cekim acisi yonunden yeterli yatayda eger sehirici gibi beton engeller yoksa 2 km ye kadar hatta daha fazla gidebiliyor video cekimi 2.7 k havadayken kamerayi asagi yukari oynatabiliyorsun surat olarak sanirim 40 50 km ye cikiyor. Alacakaranliktan once ilk batarya ile uctum ancak kayit dugmesine baamayi unutmusum birde gunwsli hava icin gunes filtresi var ilk onu taktim sonrasinda 2 batarya ile aksam ucarken filtre de ustunde kalinca iyice karartmis. 1 batarya ile max 20 dakika ucuyor. El alisinca kullanimi cok kolay ama video acilar yonlendirme uzaklasma yaklasma icin calismak gerekiyor gozden kaybolup gidiyor insan panikliyor acaba geri donecek mi neticede elektronik alet milyarlar havada kaybolup gider mi diye terliyosun azcik zira ornekleri cok havada kendi kendine uzaklasip geri donmeyen drone var ruzgar.da cok onemli tabi

120 m.nin üzerinde çekim yapmanın fazla espisi yok zaten, her şey bit gibi, hiç bir şey seçilmiyor görüntüde...

Peki radyo sinyali kesildiğinde, veya sinyal menzili kesildiğininde otomatik start noktasına geri dönmüyor mu ?

Mesela bunu test edebilirsin ; senden 50 m. uzakta iken uzaktan kumandayı kapa, bakalım ne yapacak, hemen geri döner diye düşünüyorum....

Şüphesiz bu Drone' lar yakında çok ucuzlayacak...., o zamana kadar takip

Nereden
    İstanbul
    high yoyo.jpg

split_5.jpg

Üstteki high yoyo alttaki splt S
    Canım bu akrobasi aleti ddeğil, çekim yapıyor, görüntü aktarıyor... girme çocuğun kanına....

Nereden
    İstanbul
    bakın olay nerelere gidiyor artık, yakında kol saati gibi kullanabileceğiz... ;

Nereden
    İstanbul

Nereden
    istanbul
    goggle ile mevcut sistemlede izlenebilir diye düşünüyorum ama çekim mesafesini arttırmak gerekiyor sanırım.

Nereden
    istanbul

Bende şöyle birşey almayı düşünüyorum.
    İlk fırsatta da MErt'in kuşunu düşürürüm.

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ben imkanım olursa bu oyuncaklardan birisini almayı düşünüyorum,tek kelimeyle bence Muhteşem

https://www.youtube.com/watch?v=kSTa_u8rukk
    Konu y-bsungur tarafından (09.Mart.2016 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    istanbul
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    120 m.nin üzerinde çekim yapmanın fazla espisi yok zaten, her şey bit gibi, hiç bir şey seçilmiyor görüntüde...

Peki radyo sinyali kesildiğinde, veya sinyal menzili kesildiğininde otomatik start noktasına geri dönmüyor mu ?

Mesela bunu test edebilirsin ; senden 50 m. uzakta iken uzaktan kumandayı kapa, bakalım ne yapacak, hemen geri döner diye düşünüyorum....

Şüphesiz bu Drone' lar yakında çok ucuzlayacak...., o zamana kadar takip
    Sinyal kesilirse yada batarya kritik azalirsa kalktigi noktaya geri donuyor abi. Ucuzlama kismina gelince iphone mantigiyla gidiyor mesela bu ay phantom 4 cikti ben phantom 3 almistim eskilerin fiyat.dusuyor yeni cikan gene yuksek oluyor. Phantom 1 ler yerlerde ama her yeni modelde ustune farkli ozellikler geliyor ustunu istiyorsun.

Nereden
    istanbul

Bende şöyle birşey almayı düşünüyorum.
    İlk fırsatta da MErt'in kuşunu düşürürüm.
    Beni kus kolay inmez bebisim manevra kabiliyeti fazla seninki dumduz hizli gider ancak

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Allah iyiliğinizi versin emiii . İnmeyen kuş yoktur abii Kalkan her kuş eni sonu iner.

Üye ender can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk kullanım için gayet güzel mert yanlız uçarken vakit nasıl geçiyor insan anlamıyor pil seviyesi hep gözünde olsun

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    DUSTER 4WD