Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5,9 lx sahibinden yeni sahibine................

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA

5,9 lx sahibinden yeni sahibine................

236700 kmde bel altı çizik sürtme sebepli 3 adet minnak lokal boyalı.PARÇA DEĞİL !!! mekanik motor yürürü gideri 4x4 vs sorunsuz....
    SAYGILI KULLANILMIŞ & GARAJ ARACI..fiyatı uuuuuu amma yüksek yawfff diye düşünen hatta içinden cüshünüzzz diyende olabilir atalarımız ne demiş ne kaaaaa ekmek o kaaa köfte nakit=48.000tl........

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6798274/detay/
    NOT=yine neden üzerinde 5.2 jant var muhabbeti yapmayalım lütfen
    kük3.jpgkük1.jpg

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    IMG_20160226_170431~2.jpgNOT=yine neden üzerinde 5.2 jant var muhabbeti yapmayalım lütfen
    üzerindeki 5,2 jantları yanında http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6232391/detay/ mevcut...
    ilk sahibi 2008-2011 model jeep grand cherokee 2,8 crd 17'' jantları takmış orijinallerini verip almış...benim aldığım 2 sahibi 16'' jant istemiş bilmediğinden izmirden bu 5,2 jantlarını almış zaten bu 5,9 u 2 azman köpeğini veterinere götürüp getirmek için satın almış merhametli hayvanseverin birisi görsel olarak özentiden 5,9 jantı takanlardan farkı onlar doğan görünümlü şahin gibi benim makina şahin görünümlü doğan durumunda KOMPLEKSİMİZ YOK YANİ ..

not 1 =mirkan kardeşim herhalde benim aracımı kastetti bilmiyorum 46000 e stock olurmu demiş ben sattığım zaman sahibi ile tanıştırırım... ben ucuz almam ucuzda satmam... ARTIK ÜRETİLMEYEN VE 0 KM Sİ OLMAYAN BİR ZJ İÇİN FİYATIN UCU AÇIKTIR.....helede dünyada sınırlı sayıda 14286 adet üretilmiş vede lpg siz olursa önü ferah feza makamında açıktır.....haaa hemen satılırmı bu o kadarda önemli değil zaten keyifle biniyorum değerini ve kıymetini bile illaki CANIM TÜRKİYE mde çıkacaktır...

not 2= geçen sene eylül 2015 de hakan potukçu kardeşime verdiğim 1998 5,2 zj aracımı 26000 tl ye benden almıştı.....3 gün önce izmir mazzını galeride 32000 tl ye satıldı.... yani iyi araba her zaman piyasanın üzerinde satılır.....çünkü zj kasayı 0 yeni alma şansın yok
    Konu toporomboz tarafından (02.Mart.2016 Saat 14:49 ) değiştirilmiştir.

Üye Mirkan Şenol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    19.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul Alibeyköy
    Alıntı toporomboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IMG_20160226_170431~2.jpgNOT=yine neden üzerinde 5.2 jant var muhabbeti yapmayalım lütfen
    üzerindeki 5,2 jantları yanında http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6232391/detay/ mevcut...
    ilk sahibi 2008-2011 model jeep grand cherokee 2,8 crd 17'' jantları takmış orijinallerini verip almış...benim aldığım 2 sahibi 16'' jant istemiş bilmediğinden izmirden bu 5,2 jantlarını almış zaten bu 5,9 u 2 azman köpeğini veterinere götürüp getirmek için satın almış merhametli hayvanseverin birisi görsel olarak özentiden 5,9 jantı takanlardan farkı onlar doğan görünümlü şahin gibi benim makina şahin görünümlü doğan durumunda KOMPLEKSİMİZ YOK YANİ ..

not 1 =mirkan kardeşim herhalde benim aracımı kastetti bilmiyorum 46000 e stock olurmu demiş ben sattığım zaman sahibi ile tanıştırırım... ben ucuz almam ucuzda satmam... ARTIK ÜRETİLMEYEN VE 0 KM Sİ OLMAYAN BİR ZJ İÇİN FİYATIN UCU AÇIKTIR.....helede dünyada sınırlı sayıda 14286 adet üretilmiş vede lpg siz olursa önü ferah feza makamında açıktır.....haaa hemen satılırmı bu o kadarda önemli değil zaten keyifle biniyorum değerini ve kıymetini bile illaki CANIM TÜRKİYE mde çıkacaktır...

not 2= geçen sene eylül 2015 de hakan potukçu kardeşime verdiğim 1998 5,2 zj aracımı 26000 tl ye benden almıştı.....3 gün önce izmir mazzını galeride 32000 tl ye satıldı.... yani iyi araba her zaman piyasanın üzerinde satılır.....çünkü zj kasayı 0 yeni alma şansın yok
    Abi beyaz renk 93-95 arası 5.2 benim söylediğim araç. Söylediğimi görüyorsun, verilen linklere niye
    bakmıyorsun?

Bu araç işte
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1842901/detay/

5.9 özel bir araç, 100.000TL'de istenilse bir şey diyemem. Ki ben de çok çok temizine param olsa 50bin TL gözümü kırpmadan veririm.
    Konu Mirkan Şenol tarafından (02.Mart.2016 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.
    Türk insanı para gibidir, içine ışık tut ''ATATÜRK'' yoksa ''SAHTEDİR''

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı Mirkan Şenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi beyaz renk 93-95 arası 5.2 benim söylediğim araç. Söylediğimi görüyorsun, verilen linklere niye
    bakmıyorsun?

Bu araç işte
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1842901/detay/

5.9 özel bir araç, 100.000TL'de istenilse bir şey diyemem. Ki ben de çok çok temizine param olsa 50bin TL gözümü kırpmadan veririm.
    kusura bakma mirkan kardeşim senin gibi hasta zj ci için düşündüklerim için benim ilanda stock 5.9 stock diye görünce ama bugün bir ilan girdi bursadan bir bak beter güzel 55bin....rüya gibi makina.....
    Konu toporomboz tarafından (02.Mart.2016 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir.

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    IMG_20160308_175209.jpg günceldir....

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    IMG_20160308_175209.jpg günceldir....
    Güzele güzel dememek günahdır .Yılan gibi araba Allah nazardan korusun.

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    yıldırım arkadaşım o senin kalbinin güzelliği.....AMİN ALLAH hepimizi kenafir gözlülerden korusun ben konforunu seviyorum CHRYSLER LHS 3,5 arıyorum bakıyorum ama bulmak zor çoğu lpg lenmiş ...içide aksesuarlarıda cherokee ye benzer konfor tavan durumda burdaki resimde kükrettın ın meşhur ARKO kremi sonrası koltukları...1,5 tl ye mucizeler yaratıyor dış plastiklerin kapı kollarının bakımındada kullandım müthiş...BESLİYOR....IMG_20160226_164026-COLLAGE.jpg
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzele güzel dememek günahdır .Yılan gibi araba Allah nazardan korusun.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu toporomboz tarafından (10.Mart.2016 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.

Üye Excalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Þubat.2015
    Nereden
    Istanbul - Izmir
    Güzel bir Zj alana simdiden hayirli olsun.
    denizci & mimar -
    Deniz Ticaret Gazetesi / broker/ yelken eÄŸitim/renovasyon.

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    ömür kardeşim teşekkürler güzel dileklerin için bir süredir binek oto aşkım depreşti chrysler LHS 3,5---INFINITI I 30 arıyorum ama maalesef yok gibi çoğu totoloş olmuş bide lpg lenmiş....
    Alıntı Excalibur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    ömür kardeşim teşekkürler güzel dileklerin için bir süredir binek oto aşkım depreşti 1996-1998 arası chrysler LHS 3,5---INFINITI I 30 arıyorum ama maalesef yok gibi çoğu totoloş olmuş bide lpg lenmiş....
    Alıntı Excalibur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    ömür kardeşim teşekkürler güzel dileklerin için bir süredir binek oto aşkım depreşti 1996-1998 arası chrysler LHS 3,5---INFINITI I 30 arıyorum ama maalesef yok gibi çoğu totoloş olmuş bide lpg lenmiş....
    Sen şimdi bu 5.9'u satıyor musun İlhan abi?!

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    aynen mert kardeşim...ama binek makinayı istediğim gibi bulamadığımdan isteyenlerede veremiyorum çamura yatmaca yani....hiç yapmadığım şey
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen şimdi bu 5.9'u satıyor musun İlhan abi?!

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    GÃœNCEL

İlan Bitiş Tarihi: 27.03.2016 saat 17:12 ..pazarlıksız nakit 45000 tl [bu rakama sahibinden.com daki ilan numaraları 280096630 daki paspaslar 226232391 deki jant lastik takım--280102590 daki kodlanmamış 0 yedek uzak kumanda ve orıjınal chrysler müzik sistemi +ınfınıty anfisi dahildir ]
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6798274/detay/....
    27-3-2016 sonrası 1 ay ara datça--burhaniye ören bahar keyfi var inşallah....mayıs ayında kaldığımız yerden devam edicizzz efemmm IMG_20160308_170533~2_1.jpgIMG_20160308_175252~2.jpg

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    aynen mert kardeşim...ama binek makinayı istediğim gibi bulamadığımdan isteyenlerede veremiyorum çamura yatmaca yani....hiç yapmadığım şey
    Levo ben Mert değilim Bu yaz Marmarise indiğimde gelicem yanına görücem aslanı, satma abi elleme kalsın pişman etme bizi de kendini de Ayrıca çakma 5.9 bu, orjinal jantlarını bul ve tak lütfen

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    kusura bakma levent kardeşim ayrıca bu jantların hassstasıyız dedeeeeee modusundayım .....beni hiç rahatsız etmiyor....neticede daha öncede yazmıştım bu doğan görünümlü şahin özentisi ile bu durumda değil... tersi
    hani ızgaralı kaput çıkıntılı ön panel 5,9 jant takıp özlem giderenlerden diilim ben farkını biliyorum ya önemli olan o levent kardeşim dantel gibi jantlara bayılıyorum....bende 5 kollu 2008-2011 0 jant lastik takımıda var enfes 5 kolluysa oda 5 kol... neticede SAYGILI KULLANILMIŞ NAZAR DEĞMESİN ALDIĞIMDAN BERİ 5 KURUŞ HARCAMADIM SADECE BENZİN KOYUP DÜÜTTT GİTMECE not= izmirdeki emir kardeşim 4 tane bulmuştu 5,9 jantı yani piyasada var ama ben almıyiimmmm
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levo ben Mert değilim Bu yaz Marmarise indiğimde gelicem yanına görücem aslanı, satma abi elleme kalsın pişman etme bizi de kendini de Ayrıca çakma 5.9 bu, orjinal jantlarını bul ve tak lütfen

Konu toporomboz tarafından (22.Mart.2016 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    kusura bakma levent kardeşim ayrıca bu jantların hassstasıyız dedeeeeee modusundayım .....beni hiç rahatsız etmiyor....neticede daha öncede yazmıştım bu doğan görünümlü şahin özentisi ile bu durumda değil... tersi
    hani ızgaralı kaput çıkıntılı ön panel 5,9 jant takıp özlem giderenlerden diilim ben farkını biliyorum ya önemli olan o levent kardeşim dantel gibi jantlara bayılıyorum....bende 5 kollu 2008-2011 0 jant lastik takımıda var enfes 5 kolluysa oda 5 kol... neticede SAYGILI KULLANILMIŞ NAZAR DEĞMESİN ALDIĞIMDAN BERİ 5 KURUŞ HARCAMADIM SADECE BENZİN KOYUP DÜÜTTT GİTMECE
    Tamam benzin koyup gitmeye devam abi o zaman, satma çocuğu yazlığa geldiğim de satmışsan aramam sormam ilişkimi keserim seninle

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    nasip kısmet herşey.ben inanırım ...benim kısmetimden çıkmadıysa bende durur.merak etme .KARŞISINDA KAHVE İÇİP SEYRETMESİ BİLE KEYİF VERİYOR.BUNUN BEDELİ YOK...GÜZEL ARABA BENİ MUTLU ANLI YAPAR HER ZAMAN.......ama binek makinayı bulursam arka bahçeme 2. garajı yapmam gerekecek dışarda asla bırakmıyorum 2015 ağustostan beri daha yıkanmadı altına çamur değmedi ben yağmurda binmem burda kar yok zaten GAZLI BEZ toz alma nemli microfiber bezle okşama şeklinde ilişkimiz seviyeli bir şekilde devam ediyor......KAZASIZ GÜNLER OLSUN HEPİMİZE...

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    dün yeni 5,9 ilanı girdi sahibindene abi offf offf afff amannnn----offfroadçunun dibisi galiba ..birazda benim ilanıma atıfta bulunmuş güldüm....
    ///benim açıklama girişinde***18 yaşında 236000 km de bir 5,9 için kusursuz hatasız türkiyede tek demek bende isterdim.ama asla mümkün değil.SADECE SAHİPLERİ SAYGILI KULLANMIŞ-BAKIMLARINI YETKİLİ YERLERDE YAPTIRILMIŞ-KULLANILMADIĞI ZAMANDA KAPALI GARAJDA SAKLANMIŞTIR.*** ///diyor...
    abinin ilanı...
    Bayandan Muayenesi yeni 5.9 LPG li Off-Road yapılı
    ///Fotoğraflarda görüldüğü üzere hiç arazi yüzü görmemiştir. Sadece asfalttan ve sağ şeritten gazın ucuyla işe gidip gelmeye kullanılmıştır. Kullanırken eldiven giyilmiştir, 98 den beri hep kapalı garajda muhafaza edilmiştir, içinde sigara içilmemiş ve fazla küfür edilmemiştir, biraz küfrü de hepimiz ediyoruz sonuçta araç içinde Fotoğraflar temizliğinin kanıtıdır..

Fiyatı 41,5 kere maşallah denen aracım için 41500TL istiyorum.

Detaylı bilgi için arayın, mesajla uğraştırmayın rica ediyorum lise talebeleri gibi yazışmayalım lütfen. Değerini bilmeyen kullanımından anlamayan aramasın. Saygılar... ///

canım TÜRKİYE mden insan manzaraları

Üye potukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    İlhan abi sanırım dönüp dolaşıp yine bir Datça tatiline denk geldiği sırada bana kısmet olacak bu araç

kafamda deli sorular....

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı potukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlhan abi sanırım dönüp dolaşıp yine bir Datça tatiline denk geldiği sırada bana kısmet olacak bu araç

kafamda deli sorular....
    hakan kardeşim herşey nasip kısmet de ben 1996-1997 arası chrysler LHS---Buick Park Avenue---Lincoln Town car dan birisini bulmadan asla satmayı düşünmüyorum yaya kalmak iyi bişi diil.. bir kere yaşadım hiç hoş olmuyor .....malum sitede ilana girdiğinde bilki aradığım binek saltanat kayığını bulmuşumdur..
    ================================================== =======================================
    not=benim kükrettin 5,9 u Bursa birlik oto Ali Osman ustanın referansı ile almış sahibi..bunu tesadüfen tanımadığım 2 farklı kişiden daha duydum benim aracım ile ilgili ALINACAK KAÇIRILMAYACAK 5,9 diye....ama ben bunları bilmeden almıştım tesadüfen bursadan navigator bulmuştum takas filan sohbetinde adam benim 5,9 u tarif etti burda vardı böyle bir araç diye...yani hem referanslı hemde neredeyse sertifikalı 5,9 stock olarak jantları hariç iddialı bir makine. SAYGILI KULLANILMIŞ VEDE SAKLANMIŞ helede 5,2 den sonra ANLATILMAZ YAŞANIR bu başka bişiiiiiii

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu