Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kardjali (kircali) offroad fest 2016

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Kardjali (kircali) offroad fest 2016

Geçen sene çirkin ile yarıştığımız ve malesef talihsizlikler nedeni ile 2. gün yarış dışı kaldığımız yarış bu sene mart ayının 3-6 günlerinde Bulgaristan kardjali bölgesinde yapılacak..8 araç katıldığımız bu yarışa bu sefer daha güçlü ve hazırlıklı olarak 12 araç olarak katılıcaz..
    extreme trophy ve raid katagorilerinde birbirinde çılgın yarışçıların katılacağı bu yarışa herkesi bekleriz...

http://www.bulgaria-offroad.com/_m17...zhali-4x4-2016

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2015
    Nereden
    ANKARA
    kazasız belasız başarılar..
    SEVDAMIZDA KÜME DÜŞMEDİYA ANKARAGÜCÜM.....

Üye tapagazzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    tecrubenin meyvesini yiyeceginiz bir yarış olucak inşallah...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    GO GO GO GO GO...derece gelir eminim...
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye fbmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    10.Þubat.2015
    Katılan ekiplerin hepsi birbirinden merdane, başarılar diliyorum.

Üye eay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Basarilar hepinize

Üye akiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Nereden
    Sinanoba Büyükçekmece
    Bu sefer daha başarılı olacaksınız eminim
    Başarılar diliyorum hepinize

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Başarılar tüm yarışan ekiplere sonuç istediğiniz gibi olsun işallah

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Başarılar can kardeşlerim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Üye Poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Sorunsuz, sıkıntısız ve keyifle dönün
    www.geze-gen.com

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    bu sefer finiş görmeyi başardık...derece yok..hatta son sıralardayız... tecrübe paylaşım ve eğlence herşeye değer...lastiğimizi getirip bize destek olan fadıl kardeşime, bizi yanlız bırakmayan cenk ve bülente, destek olan arayan heyecan duyan herkese sonsuz teşekkürler.. tolgam pilotum şuursuzum bitane adamsın vesselam..

kısaca;
    1. gün 40 km lik etabın son 10 km sinde etaptan çıkmak zorunda kaldık..ön kilit, arka vinç gitti ...etap süremiz çok iyiydi ancak son 3 check pointi atladığımız için ve galiba başka bir hatadan dolayı gün sonu 8 saat ceza aldık..
    2. gün 60 km lik etabın ilk 30 km sini 1 saatte geçtik...en hızlıların arasında idik ancak bu sefer de benim hatalı ses duymamdan dolayı yine etaptan çıkarak finiş gördük.. ayna mahruti kırıldığını düşünerek tolgaya çıkmamız gerektiğini söyledim...halbuki kilidimiz dağılmış..devam edebilirdik ama riske atmadık.. yine son 30 km içinde 4 checkpoint atladığımız için 8 saat yine ceza yedik..
    3.gün 4 km lik etapta ise arka kilit kırık olmasına rağmen show yaptık ve sorunsuz etabı bitirdik..
    etap sonunda dışardan olduğunu düşündüğümüz bir plastik parçanın eksoza yapışması ve yanması ile küçük bi tehlike atlattık..söndürdük ve aracımızı yürüterek memlekete döndük..

sidik yarışı yapmaya devam edenlerden olmadığımız, hayatı sadece yarışlarda tabela olan tüm dana offroytçulara selam ederek cümlemi sonlandırıyorum..

tekrar teşekkürler herkese... çirkini izlemeye devam edin

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Dragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sefer finiş görmeyi başardık...derece yok..hatta son sıralardayız... tecrübe paylaşım ve eğlence herşeye değer...lastiğimizi getirip bize destek olan fadıl kardeşime, bizi yanlız bırakmayan cenk ve bülente, destek olan arayan heyecan duyan herkese sonsuz teşekkürler.. tolgam pilotum şuursuzum bitane adamsın vesselam..

kısaca;
    1. gün 40 km lik etabın son 10 km sinde etaptan çıkmak zorunda kaldık..ön kilit, arka vinç gitti ...etap süremiz çok iyiydi ancak son 3 check pointi atladığımız için ve galiba başka bir hatadan dolayı gün sonu 8 saat ceza aldık..
    2. gün 60 km lik etabın ilk 30 km sini 1 saatte geçtik...en hızlıların arasında idik ancak bu sefer de benim hatalı ses duymamdan dolayı yine etaptan çıkarak finiş gördük.. ayna mahruti kırıldığını düşünerek tolgaya çıkmamız gerektiğini söyledim...halbuki kilidimiz dağılmış..devam edebilirdik ama riske atmadık.. yine son 30 km içinde 4 checkpoint atladığımız için 8 saat yine ceza yedik..
    3.gün 4 km lik etapta ise arka kilit kırık olmasına rağmen show yaptık ve sorunsuz etabı bitirdik..
    etap sonunda dışardan olduğunu düşündüğümüz bir plastik parçanın eksoza yapışması ve yanması ile küçük bi tehlike atlattık..söndürdük ve aracımızı yürüterek memlekete döndük..

sidik yarışı yapmaya devam eden salaklardan olmadığımız, hayatı sadece yarışlarda tabela olan tüm dana offroytçulara selam ederek cümlemi sonlandırıyorum..

tekrar teşekkürler herkese... çirkini izlemeye devam edin
    tekrardan tebrikler arkadaşlar derece tabi ki önemli ama hayat kaynağı değil bunu bilerek hissederek yarıştığınız için tebrikler ...kaldı ki aracınız birçok araçtan daha düşük bütçeli bir araç tahmin ediyorum.. çirkinin geçmişi geleceğinin teminatıdır
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye K@RUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Mayýs.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    tebrikler, sizler en iyisini yapmışsınız halihazırda ,

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Konu geldiğinde söylüyorum...., artık bir zamanlar ki o amatör ruh maalesef kayboldu....

İlk başlarda standart 4×4’ lerle yapılan bu spor, günümüzde ulaşılmazı mali imkanlarla belirlenmiş güç gösterisi haline dönüştü...

Haliyle zamanında, başlangıçta kişisel hobi olarak girdiğimiz namı diğer off-road günümüzde tamamen ikiye ayrıldı.

1- Yeni heves edenler, yeni başlayanlar, ki hafta sonları çamurla debeleşip hafta ortasını da sanayide geçirenler. Yanlış anlaşılmasın, hepimiz bu heyecanla başladık, yaşadık..., bu sayede güzel aile grupları da kuruldu, hatta çocuklarımıza özel kamp organizasyonları bile yapıldı. Çeşitli forum sitelerinde hararetli marka çekişmelerinin yanı sıra dosluklar aileler kuruldu. O günleri aramamak elde değil...

2- Sonrasında olay tamamen motorsporlarına döndü, henüz tam anlamında yarışçıların
    profesyonelleştiği, yani para kazandığı söylenemezse de mali güç ön plana çıkmaya başladı... Artık
    meydan ne kadar parası ve bu işe ne kadar ilgisi olanlara kaldı.
    Şu anda bir yanda "aracıma ne kit takmalıyım? " konuşulurken diğer yanda 1.000 beygirlik Buggy'ler
    namı diğer boru canavarlar birbirinin üstüne çıkmaya başladı.

Kısaca : Hobby el değiştirdi !

Aslında bu gelişim çok ta normal... olacağı buydu. Herşey bir gelişim işlerleme ve değişim içinde... Bir zamanlar Forumlar vardı, gece yarılarına kadar süren sohpetler, gün be gün çoğalan dostluklar, yeni arkadaşlıklar. Şu anda tanıdığımız bildiğimiz tüm arkadaşlıklarımız bu amatör forumlar sayesinde kazanıldı, sonrasında face sayesinde büyü bozuldu, arkasından da What's up geri kalanı savurdu...
    Ara sıra hatırlanıyor..., bir zamanlar çatımız dediğimiz herşeyin başlangıcı.... hani Gezenbilir ile başlayan, Arazideyiz ile yoğrulan ve Geze-gen ile artık soluk almaya çalışan...

Ne diyelim... Dünya değişiyor... Artık ne eskisi gibi ki Off-road olsun....

Ejder ve Tolga'yı takdir ediyorum..., yüreklerini inançlarını edindikleri tecrübelerini ortaya koyuyorlar kurtlar sofrasına....

Tek dünyalarının bu olmadığını bildiğimden rahatım...sıkmıyorum canımı...

Ä°yi olacaklar....

Herşey gönlünüzce ilerlesin Ejder ve Tolga...

Sevgimiz sizinle...

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Ergun abinin yazdıklarını okuyunca iki satır yazmadan geçmek istemedim özellikle offroad olayının maddi ve teknik açıdan nereden nereye geldiği ve bizlerin nerelerde olduğumuz konusunda Ergun abiye hak verdim fakat bir diğer konuda kendi adıma üzüldüm nedenine gelince ilk zamanlardaki forum muhabbetlerini kaçırdığım için. Ejder ve Tolgaya gelince kendilerine koskocaman bir bravo demek ve kendilerini tebrik etmekten gayri bir şey bulamıyorum..

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Ergun abi yazdıklarına katılıyorum.. Eklemek istediğim ve özellikle belirtmek istediğim şudur ki biz en azından kendi adıma konuşayım o güzel amatör ruhumu asla kaybetmedim ve kaybetmem de.. Maddi açıdan zor süreçlerimizde tolga ile ortak bir hobinin peşine düştük ve çirkini hem ulusal hem de uluslararası arenada test ettik..
    Yıllar geçtikçe bu işi sadece ego ve parasıyla yapanların yok olacağından adım gibi eminim.. Yine bizler yani hiçbirzaman "en büyük ofroytçuyum" demeyen bizler yani gerçek amatörler yine ailelerimiz ile bu forumda olacağız...
    Maddi imkanlar el verdikçe de yarışmaya devam edeceğiz..
    Hepinize teşekkürler...

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu