Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016 mtv

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    arkadaşım sigortacına veya herhangi bir sigortacıya git formu doldur ruhsatından ...oda onaylasın ver maliyeye basit iş.zaman kısalıyor........
    Alıntı rec off Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica etsem benim için de bir mtv indirim formu düzenleyebilir miyiz? ruhsat fotograflarını gönderirim eğer mümküse...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı rec off Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica etsem benim için de bir mtv indirim formu düzenleyebilir miyiz? ruhsat fotograflarını gönderirim eğer mümküse...
    mert@onlinesigorta.com.tr gönder akın... kargo adresini de yaz...
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı toporomboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sigortacına veya herhangi bir sigortacıya git formu doldur ruhsatından ...oda onaylasın ver maliyeye basit iş.zaman kısalıyor........
    ilhan abi ne yazık ki her sigortacı bilmiyor bunu gidip bi de işi anlatmak zorunda kalıyorsun geçen yıldırım abi aradı onu bulamadık bunu bulamadık diye... ben hallederim
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Yeni Üye rec off - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    18.Mart.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mert@onlinesigorta.com.tr gönder akın... kargo adresini de yaz...
    başkan selamlar ruhsat fotolarını mailine gönderdim, ilgilendiğin için çok teşekkür ederim

Üye potukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    İlhan abi çok çok teşekkürler, özellikle ilgilendiğin için minnettarım. Önce sigortacıma formu doldurttum, sonra o formu Datça vergi dairesine faks çektim ve ardından kargoya verdim.... ertesi gün işlem tamamdı

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı potukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlhan abi çok çok teşekkürler, özellikle ilgilendiğin için minnettarım. Önce sigortacıma formu doldurttum, sonra o formu Datça vergi dairesine faks çektim ve ardından kargoya verdim.... ertesi gün işlem tamamdı
    ne demek hakan kardeşim plakayı değiştirme diyen benim kolay olmasına sevindim kazasız günlerde keyifle kullanalım makinelerimizi .....

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilhan abi ne yazık ki her sigortacı bilmiyor bunu gidip bi de işi anlatmak zorunda kalıyorsun geçen yıldırım abi aradı onu bulamadık bunu bulamadık diye... ben hallederim
    demekki işini severek yapıyorsun mert kardeşim keşke herkes işini severek yapsa canım memleketimde ....

Üye musty.skr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    demekki işini severek yapıyorsun mert kardeşim keşke herkes işini severek yapsa canım memleketimde ....
    Ä°lhan abi selam,
    1 aydır mtv yi düşürmeye çalışıyorum bir türlü olmad.
    Sigortacımdan aldığım evrakla İstanbul / Bostancı'daki vergi dairesine gittim, Ümraniye vergi dairesine gidip fax çekmem gerektiğini yada evragı muglaya yollamam gerektiğini söyledirler. Bende vaktim olmadığı için muameleci bir arkadaşa verdim ama çözemediler fax çekildi iki kere düşüm olmadı söylediklerine göre mugla da ki vergi dairesi memurlarından göz altına alınanlar olmuş
    Benim bildiğim temmuz geçtikten sonra indirim sözkonusu değil
    Plakamın 48 oluşu biraz yordu beni

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    Muğla'da tanıdığın biri var ise sigortacından aldığın kasko değer yazısını ona faks çek ve o kişi bağlı bulunduğun vergi dairesine götürüp işletsin tahmini 2 dk sürecek işlem çok zor değil ama bunu her sene başında yapman gerekiyor haberin olsun. Eğer ocak ayında yaptırmayıp fazla ödediysen bir dilekçe ile fazla ödemeyi bu ödeyeceğin miktardan düşürebiliyorsun diye biliyorum

Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı degrente Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muğla'da tanıdığın biri var ise sigortacından aldığın kasko değer yazısını ona faks çek ve o kişi bağlı bulunduğun vergi dairesine götürüp işletsin tahmini 2 dk sürecek işlem çok zor değil ama bunu her sene başında yapman gerekiyor haberin olsun. Eğer ocak ayında yaptırmayıp fazla ödediysen bir dilekçe ile fazla ödemeyi bu ödeyeceğin miktardan düşürebiliyorsun diye biliyorum
    Yok maalesef tanıdığım, ocak ayında araç bende değildi eski sahibi ödedi. Temmuz ayını geçtik diye indirim alamamam söz konusumudur?

Üye degrente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Mayýs.2015
    Nereden
    4.LEVENT/Ä°STANBUL
    İndirim alabiliyorsunuz ama aracın kayıtlı olduğu vergi dairesine başvuruda bulunmanız lazım kasko değer yazısı ile birlikte bir dilekçeyle.

Üye archway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Mart.2016
    Nereden
    Küçükçekmece
    Alıntı musty.skr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok maalesef tanıdığım, ocak ayında araç bende değildi eski sahibi ödedi. Temmuz ayını geçtik diye indirim alamamam söz konusumudur?
    Selam Mustafa,
    Benim araçta Trabzon plaka sene başında sahibi kasko indirim dilekçesini vermiş o yüzden tekrar yollamaya gerek kalmadı ama muhakkak aracın plakası neresi ise oradan yapılması ve yatırılması gerekiyor.İstannbul'da vergi dairesine gittim indirimli yatıracaksanız Trabzon vergi dairesine yatırmanız lazım dedi.
    Bende kuzenime söyledim o oradan halletti ama 2017 için benim ona dilekçe yollamam lazım

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı musty.skr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ä°lhan abi selam,
    1 aydır mtv yi düşürmeye çalışıyorum bir türlü olmad.
    Sigortacımdan aldığım evrakla İstanbul / Bostancı'daki vergi dairesine gittim, Ümraniye vergi dairesine gidip fax çekmem gerektiğini yada evragı muglaya yollamam gerektiğini söyledirler. Bende vaktim olmadığı için muameleci bir arkadaşa verdim ama çözemediler fax çekildi iki kere düşüm olmadı söylediklerine göre mugla da ki vergi dairesi memurlarından göz altına alınanlar olmuş
    Benim bildiğim temmuz geçtikten sonra indirim sözkonusu değil
    Plakamın 48 oluşu biraz yordu beni
    merhaba; hakan kardeşim indirimli ödemişti plaka değişmediği için sendede otomatik indirim görünmesi gerekiyor...eğer görünmüyorsa muğla değil DATÇA Mal Müdürü Telefon: (0252) 712 21 49. Faks: (0252) 712 30 28. gönder vede dilekçeni kargo ile gönder hakan kardeşim öyle yapmıştı...indirim her zaman var gecikmesini ödersin+
    bu arada aracı satıyormuşun int de ilanı var hayırlı olsun...inşallah düşündüğün fiyata satarsın.BEREKETLİ JEEP ben 2014 de 22,500 e aldım 26000 sattım alan herhalde 30000 a sattı bilmiyorum JEEP iyi prim yapıyor ..düzgün makina her zaman prim yapar helede zj ise .....

Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı degrente Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İndirim alabiliyorsunuz ama aracın kayıtlı olduğu vergi dairesine başvuruda bulunmanız lazım kasko değer yazısı ile birlikte bir dilekçeyle.
    Bunu duymam iyi oldu

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Bin millik bir yolculuk, tek bir adımla başlar."

1998 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2L V8

Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı archway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Mustafa,
    Benim araçta Trabzon plaka sene başında sahibi kasko indirim dilekçesini vermiş o yüzden tekrar yollamaya gerek kalmadı ama muhakkak aracın plakası neresi ise oradan yapılması ve yatırılması gerekiyor.İstannbul'da vergi dairesine gittim indirimli yatıracaksanız Trabzon vergi dairesine yatırmanız lazım dedi.
    Bende kuzenime söyledim o oradan halletti ama 2017 için benim ona dilekçe yollamam lazım
    Bulunduğun ilin plakası olmaması dertmiş biraz, belki sıkıntı olmazdı ama ülkenin durumu yüzünden oldu birazda

Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    merhaba; hakan kardeşim indirimli ödemişti plaka değişmediği için sendede otomatik indirim görünmesi gerekiyor...eğer görünmüyorsa muğla değil DATÇA Mal Müdürü Telefon: (0252) 712 21 49. Faks: (0252) 712 30 28. gönder vede dilekçeni kargo ile gönder hakan kardeşim öyle yapmıştı...indirim her zaman var gecikmesini ödersin+
    bu arada aracı satıyormuşun int de ilanı var hayırlı olsun...inşallah düşündüğün fiyata satarsın.BEREKETLİ JEEP ben 2014 de 22,500 e aldım 26000 sattım alan herhalde 30000 a sattı bilmiyorum JEEP iyi prim yapıyor ..düzgün makina her zaman prim yapar helede zj ise .....
    Ä°lhan abi,
    Bu numaralarla bende kontak kurayım, indirimli gözükmuyor, sanırım tek dönem için yapılmış daha önce.
    Ev alacağım Allah nasip kısmet ederse o yüzden koymuştum İlana ama her an kaldırabilirim pek ayrılasın yok açıkcası hemde ülkenin malum durumu yüzünden durdurdum ev işini şimdilik bekliyorum.

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    kolay gelsin hakan ın yolunu izle bence

faks + kargo ile gönderim

Üye Bülent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    12.Mayýs.2016
    Nereden
    Zeytinburnu
    Zj için kaçpara ödediniz vergi
    Ben girdim 880 tl olduğunu gördüm ben aracı 5. Ayda satın aldım ilk sahibi vergi indirimi aldığını söylemişti fakat bende olmadığı görünüyor dilekçeyi faksladım bakalım ne olacak kasko değeri 21000 tl gözüküyormuş 525 tl ödemem gerekiyor siz ne ödediniz?
    34 S 4446
    Grand cherokee 5,2 1997

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    İndirimli yıllık 1255 tl.

Üye Bülent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    12.Mayýs.2016
    Nereden
    Zeytinburnu
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İndirimli yıllık 1255 tl.
    Her sigortacı farklımı çıkartıyor kasko değerini benim sigortacı 21000 tl çıkarmış
    34 S 4446
    Grand cherokee 5,2 1997

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu