Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Temiz 2003-2004 Model 2.7 CRD ARIYORUM.

Üye BER-ŞAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu

Temiz 2003-2004 Model 2.7 CRD ARIYORUM.

Merhabalar ArkadaÅŸlar;
    Zj'mizi Sattık, Malum hayatımızda bir boşluk oldu, Boşluğu Standart Wj ile doldurmak istiyorum. İlanlara bakıyorum Wj'lerin km'si çok uçuk, neredeyse 200.000 km'ye razı olduk, Onun da ne kadar doğru olduğu şüpheli?. Sizlerden ricam, Çevrenizde Temiz, fazla kurcalanmamış, arazide oynanmamış, km'si düşük bir Wj 2.7 Crd arayışındayım, Overland olursa tadından yenmez. Benzinli-LPG'li Wj 4.7 daha mantıklı ama kapalı otoparklara veya Avm'lere çok sık girdiğimden Lpg'li almak istemiyorum.
    İlgi ve alakanızdan dolayı şimdiden teşekkürler.

Üye aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Eğer bakımları vs. zamanında yapılmış araçlar ise 2.7 crd motor ömürlüktür. Motor ve şanzıman mercedes. Şuan Bulgaristana gidip gelirken uzun yolda kullandığımız 2005 model mercedes E270 cdi (aynı motor) ımız var. 500.000 km de ve arabada tık yok. Yani iyice baktırıp alırsanız km den korkmayın.

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Motor konusunda Aybars cok guzel ozetlemis.

WJ icin ise ben kapali otoparklara gidiyorum. Bagajimda perde bile yok, silindir tank var ama bugune kadar hic iceri giremedim olmadi. Genelde basip geciyorum Simit tank yaparsaniz zaten hic soru olmaz. Ayrica yeni yapilan AVM'lerde LPG yasagi yok. Honda Civic'lerde bile fabrika uretimi LPG var. Feribotlarda da acik olanlarda sorun olmuyor.

2.7 dizel kullandiniz mi hic? ZJ 5.2'den sonra sizi biraz uzebilir.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

WJ icin ise ben kapali otoparklara gidiyorum. Bagajimda perde bile yok, silindir tank var ama bugune kadar hic iceri giremedim olmadi. Genelde basip geciyorum Simit tank yaparsaniz zaten hic soru olmaz. Ayrica yeni yapilan AVM'lerde LPG yasagi yok. Honda Civic'lerde bile fabrika uretimi LPG var. Feribotlarda da acik olanlarda sorun olmuyor.

Evet Zj'den önce vardı, Bir yıl kullandım. Enjektörler sorun olabiliyor, Başka sorun yaşamadım. Teşekkürler.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu
    Eskişehirde bir araç var; Araç hakkında bilgisi olan varsa sevinirim. Temmuzdan bu yana satamamış. ?
    http://www.sahibinden.com/219902192

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Alıntı BER-ŞAH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehirde bir araç var; Araç hakkında bilgisi olan varsa sevinirim. Temmuzdan bu yana satamamış. ?
    http://www.sahibinden.com/219902192
    Aracin vaziyetini bilmiyorum ama gecen sene ocak subat gibi ben arac bakarken de ilandaydi

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

feribotlarda yenikapıdan yalovaya giden kapalı büyük olanlara defalarca bindim hiç lpg ye bakan olmadı bende...ama riskli tabi...biri görürse gemiye almaz yolda kalırsın mazallah
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye entropy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Eylül.2015
    Nereden
    Kocaeli
    Merhabalar ArkadaÅŸlar;
    Zj'mizi Sattık, Malum hayatımızda bir boşluk oldu, Boşluğu Standart Wj ile doldurmak istiyorum. İlanlara bakıyorum Wj'lerin km'si çok uçuk, neredeyse 200.000 km'ye razı olduk, Onun da ne kadar doğru olduğu şüpheli?. Sizlerden ricam, Çevrenizde Temiz, fazla kurcalanmamış, arazide oynanmamış, km'si düşük bir Wj 2.7 Crd arayışındayım, Overland olursa tadından yenmez. Benzinli-LPG'li Wj 4.7 daha mantıklı ama kapalı otoparklara veya Avm'lere çok sık girdiğimden Lpg'li almak istemiyorum.
    İlgi ve alakanızdan dolayı şimdiden teşekkürler.
    merhaba,
    konu ile ilgili öm gödnerdim size.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu
    Eyüp bey bilgilerin için Teşekkürler ,şu an tekrar Wj 4.7 veya ML 320 veya ML 350 düşünmeye başladım, açıkçası kararsız kaldım. Düşünsenize bilet alıyorsunuz feribota bineceğiniz muamma.?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Eyüp bey bilgilerin için Teşekkürler ,şu an tekrar Wj 4.7 veya ML 320 veya ML 350 düşünmeye başladım, açıkçası kararsız kaldım. Düşünsenize bilet alıyorsunuz feribota bineceğiniz muamma.?
    donanımlı 4.7 düşünürseniz ben satıyorum

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    donanımlı 4.7 düşünürseniz ben satıyorum
    Teşekkür ederim, Standart Düşünüyorum.