Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: A/T Lastik Seçimi

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanak olcusu 65 ise haklisin. Ben 75 diye dusundum.

Ama yine de yerinde olsam 265 taban kullanmazdim. Limitlerde olmasina gerek yok olcu olarak. Kasli goruntu istiyorsan spacer takarsin gayet guzel olur.

Bu arada ben lastik alacagim zaman bf ile ayni desende olan malatesta koala almistim. Suana kadar hic sknti yasamadim. Ne ses, ne baska bir sey. Benim ebatlarda 800 tl fark vardi bf ile. Bir bak istersen. Ana dagiticisina yonlendiririm seni dusunursen
    Aybars bahsettiğin lastik için arayacam seni.

Abi aslında doğru diyorsun, limitlerde kullanmak diyince sen bi an gerek yok kastırmaya dedim. Aslında 255 taban da hoşuma gidiyor. Biraz daha kaslı istiyordum ama şu da var, benim MS lastikten sonra A/T dişli bi lastik de (özellikle BF desenine yakın) daha agresif duracak.

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Eklenti 1633 Cooper discoverer AT3 öneririm hem karda hem çamurda hem asfaltta utandırmaz fotograftaki lastik 255/70/16Eklenti 1634
    Konu y-bsungur tarafından (08.Kasým.2015 Saat 22:21 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 1633 Cooper discoverer AT3 öneririm hem karda hem çamurda hem asfaltta utandırmaz fotograftaki lastik 255/70/16Eklenti 1634
    Bende de aynısı var.
    Bu arada lastiklerde spacer mı var yoksa jant mı offsetli? Bende sizinki gibi lastikleri dışarı doğru taşırmak istiyorum 😊

Xperia Z
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    jant -28 ofsetli,spacer kullanmıyorum çok tavsiyede etmem

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Abi Cooper'lar da pahali.

Peki Cooper ATR'ler nasil? Kullanan var mi? Galiba tam A/T degil. M+S ve A/T arasi bir lastik mi? Ä°kinci el buldum. Oneri varsa alabilirim.

Üye akiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Nereden
    Sinanoba Büyükçekmece
    Ãœretim tarihine dikkat et Cooperda
    Cooperlar profil yemez ama ciddi sertleÅŸir

Üye strayker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Nisan.2015
    Nereden
    BURSA / NÄ°LÃœFER - FETHÄ°YE
    Aldın mı bilmiyorum ama bende çk araştırmıştım... enson ergun abinin tavsiyesi ile bf at lerimi kullandım hafta sonu uludağda inanılmaz buzlanma vardı... en ufak bir kayma yapmadı... ve yoğun karın içinde ve çamurda çok iyi geçiş sağlıyor... gerçi herkesin görüş açısı birde bf at ko2 alabilirseniz onun sürtme olasılığı eski serisine göre çk daha az.. çünki yanak cıkıntısını kaldırdı...

yaşşşşaaasssınnnnn tapa tapa tapa talkkkk....
    DÃœRÃœSTLÃœK SÄ°ZE FAZLA ARKADAÅž KAZANDIRMAZ, AMA HER ZAMAN Ä°YÄ° ARKADAÅžLAR KAZANDIRIR...

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı strayker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldın mı bilmiyorum ama bende çk araştırmıştım... enson ergun abinin tavsiyesi ile bf at lerimi kullandım hafta sonu uludağda inanılmaz buzlanma vardı... en ufak bir kayma yapmadı... ve yoğun karın içinde ve çamurda çok iyi geçiş sağlıyor... gerçi herkesin görüş açısı birde bf at ko2 alabilirseniz onun sürtme olasılığı eski serisine göre çk daha az.. çünki yanak cıkıntısını kaldırdı...

Ercan Abi'den idareden Toyo Open Country'leri aldım ikinci el olarak. Ses yapmıyor, ama yağışta henüz test edemedim. BF de beni düşündüren yağmur performansı.

Üye strayker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Nisan.2015
    Nereden
    BURSA / NÄ°LÃœFER - FETHÄ°YE
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ercan Abi'den idareden Toyo Open Country'leri aldım ikinci el olarak. Ses yapmıyor, ama yağışta henüz test edemedim. BF de beni düşündüren yağmur performansı.
    Ben şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım aksine yağmurda sanki araba daha rahat ve denemek için virajlara sert girdimm... hiç sıkıntı yoktu... ama lastik ve araç için uygun hava basıncı çk önemli.. bana 28 yap demişlerdi lastikler inanılmaz yayıldı şu an 32 ve çk memnunum..

DÃœRÃœSTLÃœK SÄ°ZE FAZLA ARKADAÅž KAZANDIRMAZ, AMA HER ZAMAN Ä°YÄ° ARKADAÅžLAR KAZANDIRIR...

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    BF AT'lerin yagmurda da bir sikintisi yok Burak, benim gibi yagmurda da performans uzeri kullanirsan ki yapma, kontrollu kayiyor virajlarda tatli bir sekilde kictan

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye BER-ŞAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu
    Abi Cooper'lar da pahali.

Peki Cooper ATR'ler nasil? Kullanan var mi? Galiba tam A/T degil. M+S ve A/T arasi bir lastik mi? Ä°kinci el buldum. Oneri varsa alabilirim.
    Burak'cım Cooper At3 çıkıyormuş şu anda geçen hafta aldım sapancada kar gezisi yaptım, Güzeldi asfaltta da sessiz. Tavsiye ederim.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014

A/T Lastik Seçimi

Alıntı strayker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım aksine yağmurda sanki araba daha rahat ve denemek için virajlara sert girdimm... hiç sıkıntı yoktu... ama lastik ve araç için uygun hava basıncı çk önemli.. bana 28 yap demişlerdi lastikler inanılmaz yayıldı şu an 32 ve çk memnunum..

Anladim. BF olan bi araci yagmurda ben de kullansam belki bi fikir verir.

Ben 30'da kullaniyorum.

Alıntı BER-ŞAH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak'cım Cooper At3 çıkıyormuş şu anda geçen hafta aldım sapancada kar gezisi yaptım, Güzeldi asfaltta da sessiz. Tavsiye ederim.
    Dogrudur abi. Ama dedigim gibi benim icin onemli olan yagmur. Kar her zaman olmuyor. Senede en fazla 10 kere kayaga cikiyoruz. Onda da A/T lerin cogu iyidir. Zaten cok hizli gitmiyoruz.

Ä°stanbul'da yagmur cok oldugundan benim icin kriter yaglurlu zemin.

Sunan dedigim gibi idareten Toyo A/T var. Ama ilerli surecte aklimda Falken Wildpeak veya Kumho Road Venture var. Bu ikisi icin de yabanci lastik yorum sitelerinde oldukca olum yorumlar okudum.

Ä°natla neden BF degil diyorsaniz, butce ve yagmur meselesi.

Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BF AT'lerin yagmurda da bir sikintisi yok Burak, benim gibi yagmurda da performans uzeri kullanirsan ki yapma, kontrollu kayiyor virajlarda tatli bir sekilde kictan

Beni de biliyorsun nasil kullandigimi. O yuzden dert ettim zaten

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Anladim. BF olan bi araci yagmurda ben de kullansam belki bi fikir verir.

Ben 30'da kullaniyorum.

Dogrudur abi. Ama dedigim gibi benim icin onemli olan yagmur. Kar her zaman olmuyor. Senede en fazla 10 kere kayaga cikiyoruz. Onda da A/T lerin cogu iyidir. Zaten cok hizli gitmiyoruz.

Ä°stanbul'da yagmur cok oldugundan benim icin kriter yaglurlu zemin.

Sunan dedigim gibi idareten Toyo A/T var. Ama ilerli surecte aklimda Falken Wildpeak veya Kumho Road Venture var. Bu ikisi icin de yabanci lastik yorum sitelerinde oldukca olum yorumlar okudum.

Ä°natla neden BF degil diyorsaniz, butce ve yagmur meselesi.

Beni de biliyorsun nasil kullandigimi. O yuzden dert ettim zaten
    Senin oyle kullanma sansin yok artik yukselttigin icin, ne lastik takarsan tak, dikkat et fizik kanunu diye birsey var, ciddiyim! Ayrica BF dunyanin en iyi arazi araci lastigidir tartismasiz...

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin oyle kullanma sansin yok artik yukselttigin icin, ne lastik takarsan tak, dikkat et fizik kanunu diye birsey var, ciddiyim! Ayrica BF dunyanin en iyi arazi araci lastigidir tartismasiz...

WJ'yi aldığım ilk günleri hatırlıyorum. Benim aracı sen kullanıyordun test için, senle de daha yeni tanışmışız bişi diyemiyorum, araca da yabancıyım tabi. Bi viraja öyle girdin ki, içimden "Biz kurtuluruz da, kasko firması aracın tam değerini verir mi acaba?" diyordum

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    WJ'yi aldığım ilk günleri hatırlıyorum. Benim aracı sen kullanıyordun test için, senle de daha yeni tanışmışız bişi diyemiyorum, araca da yabancıyım tabi. Bi viraja öyle girdin ki, içimden "Biz kurtuluruz da, kasko firması aracın tam değerini verir mi acaba?" diyordum
    Kardesim benim test pilotuyum ben napim, denemek zorundaydık gorev icabi artik yapamayiz ama atar uzerinden ikimizi de

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    ben WJ de 245/70/16 kumho kullanıyordum... jantları değiştirip 235/65/17 yine kumho taktım.. yeni tarihli ikisi de...harika bir lastik..fren ve yanal tutunma sınırları çok iyi...tabi bir de karda vs görmek lazım... fiyat olarak BF e göre daha uygun..değerlendirilebilir..
    245/70/16 lar jant lastik takım halde duruyor.. isteyen olursa benimle irtibata geçebilir

Üye eay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    https://youtu.be/SaZQpS05QMs

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

At mt kiyaslamasini keyifli bir sekilde degerlendirmisler

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12