Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni WJ aldım klima hakkında iki sorum olacak

Yeni Üye

Yeni WJ aldım klima hakkında iki sorum olacak

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,

2003 model overland paket grand cherokee 2.7 crd aldım halihazırda ilk defa Jeep marka bir araca binmiş oluyorum ve bu vesileylede bu forumu keşfettim. Lafı çok uzatmadan problemlerimi size anlatmak istiyorum.

1.sorum aracın arka kısmında klima havalandırması göremedim benim mi gözlerimde problem var yoksa bu araçların arka kısmında klima çıkışı yok mu ?

2.sorum ise klima peteğinde çatlak vardı onarımını yaptık, klima gazınıda bastık fakat klimayı en soğuğa getirmeme rağmen klima havalandırmaları buz gibi üflemiyor yani bana yeterli gelmiyor ayrıca klima havalandırmalarının eşit miktarda hava üflemediğini farkettim kimi çıkışlar yok denecek kadar az üflerken bazılarıda normal üflüyor bu konu hakkında olası problemleri sizlerden duymak isterim.

Teşekkürler

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    1. Havalandirma yok. Boşuna aramayın.

2. Göğüs içindeki havalandırmalara yön veren klapeler kırık. Göğüs inip yenileriyle değişecek. Kronik hastalık.

Hayırlı ve geçmiş olsun

Sent from my iPad using Tapatalk
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Yeni Üye
    Teşekkür ederim.

Peki bu klapeler konusunda tecrübeli olan İstanbul içinde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır acaba ?

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Forum da servis tavsiyesi vermiyoruz. Ancak is ne kadar kapsamli olursa, orjinal parca kullanmak ve garantili islem icin yetkili servise basvurabilirsiniz. Fiyatlari uygun degilse sanayii de mutlaka tanidiklariniz vardir. Sordurun lutfen.

2000 4.7 WG
    1998 5.9 ZG
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP