Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Barter yapalimmi

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir

Barter yapalimmi

Arkadaşlar bir teklifim var örnek olarak benim elimde olup da bende stok fazlası olan veya artık işime yaramayan bazı muhtelif malzemeler var sizlerinde elinde bu şekilde bulunan malzemeler varsa Barter sistemi ile takas yapabilrim.

Elimdekiler

4 adet ZJ orijinal jant + 4 adet prelli ıce and snow kullanılmış lakin iş görür lastik+1 adet hiç kullanılmamış zj orijinal jant ve stepne goodyear 225/70/16 lastik + bir kaç adet sıfır durumda orijinal IAC,TPS,MAP,sensor +bir takım performans zj buji kablosu + zj distribütör kapagı ve meksefe 1295 NA orijinal sinyal lambaları+9004,9007 hd hallojen ampuller vs vs +Avcılık atıcılık malzemeleri şu an sayamadıgım pek çok malzeme + 3 adet 1 si hiçkullanılmamış ikisi bir miktar kullanılmış bisiklet vb gibi.

Bartere olumlu bakan arkadaşlar var ise bartera çıkarabilecegi malzemeleri açıklarsa karşılıklı olarak düşünme imkanı oluşur.

Örnek benim flowmaster 44 ihtiyacım var elinde olan varsa barter yapabilirim.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    güzel fikir...performans buji kablosu nasıl birşey abi.

bende zj sağ arka kapı iç döşemesi var. birkaç kapı bagaj fitili var daha bi sürü var da aklımda değil şu anda indirmem lazım
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Benim elimde de 1 hafta aracta takili kalmis ARB Dana30 on kilit var. Uygun olabilecek seylerle takas yapabilirim

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim elimde de 1 hafta aracta takili kalmis ARB Dana30 on kilit var. Uygun olabilecek seylerle takas yapabilirim
    kompresörü var mı fiyat ne düşünüyorsun

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Yıldırım, zj buji kablosuna karşılık eğer sende yoksa şanzıman koruma demirini verebilirim + 1 adet Stepne kılıfı da bonusü olur

Üye Mirkan Şenol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    19.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul Alibeyköy
    93-95 model ön arka tamponu, arka tampon iç demiri, orijinal stepne, stepne kılıfı, stepne sabitleme aparatı 2 takım. sıfır ön viraj denge çubuğu takımı. sıfır 3 adet şaft ıstavrozu. 96-98 orjinal infinty anfisi ( gerçi bunu kendi aracıma takacağım ) Ön demir tampon, arka demir tampon (ikisini 3000'e bırakırım) başka da bir şeyim yok zaten
    Türk insanı para gibidir, içine ışık tut ''ATATÜRK'' yoksa ''SAHTEDİR''

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    stepnem yok orjinal 5.9 jantı belki 5.2 jantı da olabilir 1 adet de 245x75x16 stepne için llastik lazım acelesi yok

Üye potukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    muhtelif araç-gereç vs de ekleyelim mi işin içine?

yani mesela bende android tv var boşta duruyor, zj parçası ile takas yapabilirim gibi?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı potukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhtelif araç-gereç vs de ekleyelim mi işin içine?

yani mesela bende android tv var boşta duruyor, zj parçası ile takas yapabilirim gibi?
    ekleyelim depolar boşalsın evde kimbilir neler var çok dağınık düzensiz

Üye DERKMEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    GÖKTÜRK
    Güzel bir fikir olmuş.
    Bende de thule tavan sepeti ve Barlar var. Müzik sistemi ile takas olabilir diyelimki amaca hizmet etsin.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ne AÄžA ol,
    Ne PAÅžA,
    Grand Vitaracı ol,
    Hayatını YAŞA

Üye kuzeyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Benimde sıfır balık bulucum var, takas yapabilirim. Bu güzel bir konu olmuş, düşünen arkadaşa teşekkür ederim.

Üye aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kompresörü var mı fiyat ne düşünüyorsun
    Kompresoru yok abi. Sifiri 3600 tl civari. Ben yari fiyatina birakirim. Sadece hortum lazim tesisat icin o kadar.

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    güzel fikir...performans buji kablosu nasıl birşey abi.

bende zj sağ arka kapı iç döşemesi var. birkaç kapı bagaj fitili var daha bi sürü var da aklımda değil şu anda indirmem lazım
    Mert kardeşim Sayın Başkanım Performans buji kablosu denen şey bizim normal kullandıgımız kablolardan daha fazla seviyede ısıya dayanıklı bir dış çephere sahip lastik slikon karışım yapılı bir kablo hatta bazı markalar normal kablolardan 1mm daha kalın olabiliyor burada et kalınlığından ziyade dış çepherin ısıya dayanıklı slikon yapı ile üretilmiş olması aynı zamanda iç iletkeninde ohm degeri normal kablodan daha düşük yani direnç seviyesi daha az olan ve akım kayıp oranı düşük olan bir kablo sistemi.bende yaklaşık 2 sene önce bir hevesle aldım lakin bu kablonun işe yaraması ve saglıklı olarak kullanılabilmesi için araçta ateşleme bobini ,distrübütör kapagı,distrübütör meksefesininde high performans olarak degiştirilmesi ve throttle nin min 0,75 "yükseklikte ve 1/3 oranında hatveli ek bogazla yükseltilmesi ve ECU yazılımınında elden geçmesi lazım,bunlar olmadan bu kabloyu kullanmanın araca hiç bir katkısı söz konusu değil aslında ben bu malzemeleri temin edip aracımı bu şekilde modifiye edebilecek duruma kadar işi getirmeye çalıştım fakat ekonomik olarak öncelik arzeden farklı durumlardan dolayı bu işi bir müddet beklemeye aldım,yapsamda olur yapmasamda.

Barter yani takas bence hepimizin işine yarayacaktır,ben bu işi ticari alanda da zaman zaman yapmışımdır,yaşamın her alanında takas taa geçmişten günümüze kadar gelmiş olan bir ticari sistemdir.Bak şimdiden bir sürü malzeme ve talep söz konusu olmuş durumda,aslında Bartere girmek isteyen arkadaşlarımızın ürünlerinin ve kime ait olduğunun bir listesini oluşturabilirsek bu kadar üye sayısı olan bu forumda kendi aramızda inanılmaz büyüklükte ve dışarıdan da örnek alınabilecek seviyede ciddi bir takas trafiği kurabiliriz.
    Konu y-bsungur tarafından (23.Eylül.2015 Saat 20:31 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıldırım, zj buji kablosuna karşılık eğer sende yoksa şanzıman koruma demirini verebilirim + 1 adet Stepne kılıfı da bonusü olur
    Ergun Abi stepne kılıfı bende de var ve depoda yatıyor içindede sıfır jant ve lastikle beraber bu nedenle işime yaramaz ,şanzıman koruma demiri dediğin nedir onu pek çıkaramadım.
    Ben şöför kapısı contası (ana gövde üzerindeki ) ve ana gövdedeki kapı üstündeki düz çıta lastiklerinden arıyorum.

Üye BER-ŞAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Zeytinburnu
    stepnem yok orjinal 5.9 jantı belki 5.2 jantı da olabilir 1 adet de 245x75x16 stepne için llastik lazım acelesi yok
    5.2 Jantı bende var 1 Adet verebilirim başkanım.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şanzıman koruma demiri dediğin nedir onu pek çıkaramadım.
    Bütün ZJ'lerde fabrika çıkışında altta 3 adet korumalar vardır, ancak maalesef yıllar içinde sanayilerde bunlar yerine takılmadığı gibi ayrıca başka ZJ' lere satılmıştır..., Sahibi de genelde yerine takılmadığını bırak varlığından bile bihaberdir.

Benim ZJ extrem yüksek olduğu için altını vurma ihtimali düşük, o nedenle takmadım. Ancak standart alçak araçlarda arazi şanzımanı
    herzaman darbelere karşı risk altındadır.

Tüm ZJ' lerde montaj yerleri hazırdır..., kendin takabilirsin 4 tane cıvataya bakar.

Ãœyelik tarihi
    19.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul Alibeyköy
    Abi ön takım koruması ile arazi şanzımanı korumasına talibim.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Mirkan Şenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ön takım koruması ile arazi şanzımanı korumasına talibim.
    Önce Yıldırım' a teklif ettim..., haber bekliyorum. Bu arada sadece arazi koruması var elimde, diğerleri takılı.

Ãœyelik tarihi
    19.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul Alibeyköy
    Önce Yıldırım' a teklif ettim..., haber bekliyorum. Bu arada sadece arazi koruması var elimde, diğerleri takılı.
    Sorun yok abi, arazi korumasını yaptırabilirim. Ön takım korumasını ilk defa duydum ve gördüm, detaylı resim alabilirmiyim özelden?
    Onu da yaptırabilirim.

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Ergun Abi teklif için teşekkür ederim istiyorsa korumayı Mirkana verebilirsin

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu