Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5.9 ariyorum...

Üye eay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Isin ilginci bundan bes sene oncede araba manyagiydim...ama alma niyetim yoktu...simdide neye merak sarsam rakamlar ucuk...bugunun parasiyle 18 20 araligina tupsuz 5.9 lar ...30.000 liraya 70_80 arasi camarolar pontiac trans am ler vardi...heryerde.simdi 100.000 dolar

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Haydi hayırlısı bakalım malum sitede aslında 30 adet 5,9 var hiç onlara baktınızmı

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Sizce? Hepsine baktim off road a cevrilmemis olanlarin .Bir tane bence kondisyonu iyi olan arac var o da 300.000 lerde rakam da 35000 civari.Gerisi bana gore degil.

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Dedim ya hayırlısı olsun araba işi birazda şans işi denk gelmesi lazım,çok zorlama,bence bekle.zaten 98 model 5,9 u fabrika ayarında denk getirmen imkansız illaki ufak tefekde olsa hatası kusuru olacak ,her güzelde bir kusur illaki çıkar.neyse sana bol şans bu arada geç olmadan foruma hoş geldin.

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Cok tesekkurler.her yolu denedik.Dogru diyorsunuz,artik beklemek lazim

Üye aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Bence 98 model aracta boyaya pek takilmayin. Hatta taklasi falan olmayip cidden temizlik boyasi olsa komple daha makbul

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı eay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendede 4.7 5.2 5.9 ne olursa olsun lpg siz kesinlikle oncelik.Haftasonu arabam olacak..
    emir kardeşim bak seçenekler çoğaldı yineliyorum....biraz sabır göster....sanki ZJ 1 tık önde WJ ye göre.....5,9 da ısrarcı ol.garajlara baktır birde izmirde servislere not bırak aradığını belirt.internete düşmeden bulma şansın çoğalır....yada benim gibi ilan ver elinde olan varsa bana ulaşsın diye arıyorum kelimesini kullanmadan.....netize=sabır ile beklemek.
    NOT=BİR MALIN AYNISINDAN 0 KM si ÜRETİLMİYORSA 2. EL FİYATINI KİMSE BELİRLEYEMEZ!!!! UCU AÇIKTIR SATANIN SATMA SEBEBİNE KALMIŞTIR.İHTİYAÇTANSA ZATEN SANA BANA GELMEDEN GALERİYE BIRAKIR GİDER YOK PAHASINA .....HOŞAF TİPİ İSE BEKLER DURUR...İYİSİ İSE İYİ PARADIR......zamanında 90.000$ verilip alınmış makina neticede......
    doÄŸru zaman doÄŸru yer doÄŸru insan= dileklerimle

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı toporomboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emir kardeşim bak seçenekler çoğaldı yineliyorum....biraz sabır göster....sanki ZJ 1 tık önde WJ ye göre.....5,9 da ısrarcı ol.garajlara baktır birde izmirde servislere not bırak aradığını belirt.internete düşmeden bulma şansın çoğalır....yada benim gibi ilan ver elinde olan varsa bana ulaşsın diye arıyorum kelimesini kullanmadan.....netize=sabır ile beklemek.
    NOT=BİR MALIN AYNISINDAN 0 KM si ÜRETİLMİYORSA 2. EL FİYATINI KİMSE BELİRLEYEMEZ!!!! UCU AÇIKTIR SATANIN SATMA SEBEBİNE KALMIŞTIR.İHTİYAÇTANSA ZATEN SANA BANA GELMEDEN GALERİYE BIRAKIR GİDER YOK PAHASINA .....HOŞAF TİPİ İSE BEKLER DURUR...İYİSİ İSE İYİ PARADIR......zamanında 90.000$ verilip alınmış makina neticede......
    doÄŸru zaman doÄŸru yer doÄŸru insan= dileklerimle
    ilhan arkadaşım ne güzel özetlemişsin . DOGRU SÖZE NE HACET

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Izmirde bir tane malum sitede 5 2 var tupsuz.pazartesi bozcaada donusu bakacagim araca..Ilhan abi fikir almak icin aracin yanindan arayabilirim seni .98 diri bir arac.Izmirli arkadaslardan araci bilen var mi..31000 fiyatli ilan..tabi o rakami vermem .ama pazarligi arac basinda tercih ederim

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı eay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izmirde bir tane malum sitede 5 2 var tupsuz.pazartesi bozcaada donusu bakacagim araca..Ilhan abi fikir almak icin aracin yanindan arayabilirim seni .98 diri bir arac.Izmirli arkadaslardan araci bilen var mi..31000 fiyatli ilan..tabi o rakami vermem .ama pazarligi arac basinda tercih ederim
    7/24 arayabilirsin dediğin makina 35 zsi plakalımı yoksa yetkili serviste var 42--333 plakalı bu geçen senede ilandaydı ....sanki servisteki daha hoş km yaklaşık aynı doğruysa konya arabası.ben yinede acele etme derim 5,9 aklındayken 5,2 geçiş aracı olacak onun için tavan fiyattan alıp zarar etme eninde sonunda 5,9 u bulma şansın olacak sabır durumu olursa. ilandaki arabalar benim hakan kardeşime verdiğim araçtan üstün değil fiyatıda 5000tl yüksek en azından içinde kalmasın git yakından gör bak ısınırsan bu laflar havaya gitmiş olur sevmek önemli dokunucan iletişime geçicen resimdeki ile aynısı çıkarsa işlem tamam olur hayırlısı ne ise o olsun......

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    42 olana baktim abi..o lpg li.evet rakam yuksek.zaten o rakami vermek istemiyorum.haberlesiriz ..cumartesi.

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Ankarada 5.9 u nerede full ekspertize sokabiliriz..jeep ten iyi anlayan bir nokta tavsiyesi acil lazim beyler..guvenilir

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Ankarada şaşmaza gir en iyi amerikancılar kim diye sor en az 5 adet yer tarifi alırsın,sonrası sana kalmış

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Tamamdir cok sagolun...buldum galiba bu sefer.ilan vs yok.Akgun aydinin satis mudurunde arkadasim ondan da rica ederim olmadi.

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Yaşayacak hastanın doktor ayagına gelirmiş

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Valla bomba..hayirlisi yarin durum netlesir.

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    inşallah içine siner araçda fiyatıda.....sabreden derviş 5,9 a binermiş

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Yildirim bey siz ankarada misiniz bu arada?

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Ne gezer Emir keşke Ankara da olsayadım Şaşmazda 50 tane ahbabım olurdu.Ben Türkiyenin en modern ve en temiz şehirlerinden birisi olan ve Avrupa Kültür başkenti ilan edilen Eskişehir de yaşıyorum ama bizim başkentte Amerikan arabalarına yönelik hatta 4x4 araçlara yönelik otomobil sanayisi diye bir şey yok.burada tüm 4x4 ve zj sahiplerinin alayı ya Bursaya ya Ankaraya araçlarını götürürler.Finans sahibi yatırımcılara tavsiye ederim gelin burada 4x4 offroad garaj açın bu bölgede tek olursunuz .Demedi demeyin .

Ãœyelik tarihi
    13.Eylül.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Artik pes dedim bugun...5.9 un sahibi esi ve cocuklari istemedigi icin vazgecti satmaktan.Bi sey de diyemedim dunyalar iyisi bir beyefendi.Galiba bu zj bize haram..gidip 328 bmw mi baksam yoksa moto crossa mi sarsam..hepten koptum

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler