Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zj security problemi , ne yapmalıyım?? Lütfen yardım

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    15.Mart.2015

Post Zj security problemi , ne yapmalıyım?? Lütfen yardım

1995 model zj orvis model aracımın aküsü bitti
    Ara kablasunu ters taktık 1 kablo yandı... 2. Denemede araç çalıştı. 1 saat kadar dolaştım.
    Ancak bugün çalıştırmayı denedim sucurity moda giriyor ve çalışmıyor.
    Uzaktan kumanda ile açıp kapadım, bagajdan kapatıp açtım ama yine olmadı. Ne yapmalıyım, yada hangi ustadan nasıl yardım almalıyım. Yada bunun basit bir yolu varmı?(security modu kapatma)
    Lütfen bana Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim...

Üye K@RUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Mayýs.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Merhaba,

Aynı şekilde problem bende de mevcuttu, http://www.geze-gen.com/showthread.p...rş-ı-alıyor " Mirkan Beyin açıklamasını harfi harfine uyguladım ikinci deneyişimde mode dan çıktı ve sorunsuz marş a bastım, isterseniz denemeniz yararınıza olabilir.

kabloları ters takmanız benim bu konularda bilgim sıfır ama ters işlem daha fazla zarara uğratması lazım aracı, aslında acele ve heyacan yapmadan çözümler uygulansa başarılı olunuyor.

uygulamanızı tavsiye ederim .

Üye K@RUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Mayýs.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı K@RUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Aynı şekilde problem bende de mevcuttu, http://www.geze-gen.com/showthread.p...rş-ı-alıyor " Mirkan Beyin açıklamasını harfi harfine uyguladım ikinci deneyişimde mode dan çıktı ve sorunsuz marş a bastım, isterseniz denemeniz yararınıza olabilir.

kabloları ters takmanız benim bu konularda bilgim sıfır ama ters işlem daha fazla zarara uğratması lazım aracı, aslında acele ve heyacan yapmadan çözümler uygulansa başarılı olunuyor.

uygulamanızı tavsiye ederim .
    Yalnız benim aracımda elektriksel bir kaçak bar sanırım sinyallerden biri çok hızlı atıyor ve ara ara kadranın orada security ışığı yanıyor , kapıları şöför kapısındaki lock tuşu ile kapat aç yaptığımda sönüyor

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Eğer kabloları ters taktıysan Şarj konjektörüne zarar vermişsindir. İyi bir elektirikçiye gidip şarj dinamosunu kontrol ettir.
    Diğer aklıma gelen ; torpido gözünün içinde zemininde roleler vardır. Sol tarafta yanyana dizili ( 3 üst sırada, 2 alt sırada )rolelerin üst sıradaki ilk soldaki role security rolesidir, elektirikçi onu bir kontrol etsin.
    Ayrıca beyin de (PCM) hasar görmüş olabilir, şarj sitemi beyin ile birlikte çalışıyor, Bir Yetkili serviste bilgisayar'a (DRB) bağlatıp hata verilerini almak lazım.

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    15.Mart.2015
    Ilginiz için teşekkürler...
    Burak bey Bagaj kapı kilidini denedim ama olmadı, akşam birde yolcu kapısınıda deneyeceğim ama araca zarar vermekten korkuyorum
    Ergün beyin dediği gibi bir oto elektrikçi ile halletmeyi deneyeyim diyorum
    Yetkili servisler bizim araçlara bakıyorlarmı hala?? Nebileyim bazı markalar lpg taktırdıktan sonra araç kabul etmiyor da.
    Antalya da vardır herhalde yetkili servis?

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilginiz için teşekkürler...
    Burak bey Bagaj kapı kilidini denedim ama olmadı, akşam birde yolcu kapısınıda deneyeceğim ama araca zarar vermekten korkuyorum
    Ergün beyin dediği gibi bir oto elektrikçi ile halletmeyi deneyeyim diyorum
    Yetkili servisler bizim araçlara bakıyorlarmı hala?? Nebileyim bazı markalar lpg taktırdıktan sonra araç kabul etmiyor da.
    Antalya da vardır herhalde yetkili servis?
    Antalya'da Birmot Jeep yetkili servisi.
    http://www.birmot.com.tr/Hizmet-Nokt...8/Antalya.aspx

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2016
    Eger security halletmediyseniz görüşelim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi