Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 92 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ Kapı fitilleri aranıyor.

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Þubat.2016
    Kapı döşemelerini sökünce kapı açma kollarının demir çubuklarını göreceksiniz. Gerek kapıları kapatırken, gerekse yol yüzeyinden kaynaklanan vibrasyon nedeniyle kapı içinden gelen sesin kaynağı o metal çubuklar. Döşemeyi sökünce tedbiren öncelikle tüm civataları kontrol ettim ancak herhangi bir gevşeklik yoktu. Bunun üzerine metal çubukların hem altına hem de üstüne yalıtım süngeri koyup döşemeyi yerine taktım. Hem kapı içinden gelen sesler kesildi hem de daha tok bir kapı sesi elde ettim. Bu arada yalıtım süngeri uygulamasını birçok değişik aracıma uyguladım. Farklı kalınlıklarda olanları olduğu gibi kendinden yapışkanlı olanlar da mevcut. Grand Cherokee'de maalesef uygulama fotoğrafı çekmedim.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zj nin sunroof dan su almasini ve "5.2 yi yaptirmaktan biktim satiyorum" gibi ivedi ve önemli konulari cozdukten sonra wj nin kiytirik ruzgar sesini kolaylikla cozeriz.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Merhaba yeni 5.2 sahibi oldum ismimi gökhan uzun süredir takip ediyorum. Sunruf fitilleri kötü gibi aralık kalıyor zaten sunroofda aşağı yukarı oynuyor ama geri açılmıyor nasıl çözebiliriz.

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir

ZJ Kapı fitilleri aranıyor.

Alıntı atmaca08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yeni 5.2 sahibi oldum ismimi gökhan uzun süredir takip ediyorum. Sunruf fitilleri kötü gibi aralık kalıyor zaten sunroofda aşağı yukarı oynuyor ama geri açılmıyor nasıl çözebiliriz.
    Muraacat basgan ayakları kırıktır. Yakın zamanda toplu yaptıracagız insallah. O furyayla resimli paylasılır siz de bulunduğunuz yerde sokup yaparsınız

NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muraacat basgan ayakları kırıktır. Yakın zamanda toplu yaptıracagız insallah. O furyayla resimli paylasılır siz de bulunduğunuz yerde sokup yaparsınız

Teşekkür ederim, bana fren müşürü, kapı pimleri, ön kapılardaki lamba kapakları, kaput açma kolu, vic ekran (elektronikçiye gösterdim işlemcisi arızalı dedi) arka cam amörtisörü , lazım
    diğer yandan atiker sıralalı lpg var ilk marşta benzinde almıyor ikinci marşta alıyor birde rolantiye geçikmeli geliyor, sağ koltuk motorları çalışıyor ama geriye giderken kızağın bir tarafı sıkışıyor gitmiyor, koltuk ısıtma aktif oluyor ısıtma yok, kaloriferi açtığımda HI konumunda çalışıyor HI dan geriye doğru kıstığımda direk kapanıyor

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Teşekkür ederim, bana fren müşürü, kapı pimleri, ön kapılardaki lamba kapakları, kaput açma kolu, vic ekran (elektronikçiye gösterdim işlemcisi arızalı dedi) arka cam amörtisörü , lazım
    diğer yandan atiker sıralalı lpg var ilk marşta benzinde almıyor ikinci marşta alıyor birde rolantiye geçikmeli geliyor, sağ koltuk motorları çalışıyor ama geriye giderken kızağın bir tarafı sıkışıyor gitmiyor, koltuk ısıtma aktif oluyor ısıtma yok, kaloriferi açtığımda HI konumunda çalışıyor HI dan geriye doğru kıstığımda direk kapanıyor
    Edit: fren müşürü ve vic hariç hepsini buldum marş otomatiği sıkıntılı, kalorifer ise rezistans ı söktüm kırmız kablonun girdiği uç dibinden kırılmış tamir ettim düzeldi

Marş otomatiği ve fren müşüür nereden temin edebilirim

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    gökhan niye aldın abi aracı yada inşallah çok uyguna almışsındır halledilmeyecek şeyler değil ama uğraştırır biraz zaman alacak
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    vic ekranın işlemcisi hangisi foto var mı işlemci değişince düzelecek mi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Kapi fitilleri yapilacak ise ben de bir set alabilirim. Hatta sunroof fitillerinden ve citalardan yaptirilacaksa ondan da almak isterim.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökhan niye aldın abi aracı yada inşallah çok uyguna almışsındır halledilmeyecek şeyler değil ama uğraştırır biraz zaman alacak
    teşekkür ederim bütün sorunları elektrikci ustam ile çözdüm. kağı pimlerini buldum kapı döşemelerini yaptım, Resistansın kablo soketine giren 1 tırnak dibten kırılmış tamir ettim, arka cam ufak amörtisörleri başka bir jeepten söktüm taktım, fren müşürünü takınca abs airbag devreye girdi ışıklar söndü ama abs çalıp çalışmadıgını anlayamadım tekerlegin ordan sensoru sökünce ısık yanıyor ama. diğer yandan marş otomatiği değişti marş olay düzeldi gaz kelebeği temizlenecek sorun kalmadı koltuk motorlarını hava ve wd 40 ile temizledik sorun kalmadı sunrof da aynı şekilde sadece döşemeyi sköüp arka taraftak kanalları temizlemesi kaldı, koltuk ısıtmaları kablosu kopmus içerden bagladık calsıtı çalışmayan tek bir aksamı kaldı oda cruise ışık acılıp kapanıyor 60km den sonra acııp set diyorum ama aktif olmuyor vakum hortumları ve sigorta da sorun yok diğer yandan bugun fakettik drivenig day lamb oldugunu düşündüğümüz bir parça soketi çıkmış onu taktık parklar acıkken el frenini indirince far kısık bir şekilde yanıyor ne oldugunu çözemedim vic ekranı işlemci bulup değişşe bile hafızası olmadıgı için işe yaramayacak kanımca, ama arızalı baska bir vic den parca takası yapılabilir başka arısı olan biriyle

Üye DEŞİFRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aðustos.2017
    nooldu bu toplu yaptırma işi yattı mı?

yakın zamanda servisten fiyat alan var mı?

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

nooldu bu toplu yaptırma işi yattı mı?

yakın zamanda servisten fiyat alan var mı?

Üye DEŞİFRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aðustos.2017
    şunları öneren var mı:

https://www.quadratec.com/products/55014_7100.htm
    https://www.quadratec.com/products/55014_7101.htm
    https://www.quadratec.com/products/55011_0062_14.htm

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

şunları öneren var mı:

https://www.quadratec.com/products/55014_7100.htm
    https://www.quadratec.com/products/55014_7101.htm
    https://www.quadratec.com/products/55011_0062_14.htm

Üye VolkanG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    15.Haziran.2017
    Nereden
    Bakırköy
    Benimde bagajdan ufak bi sızıntı var.Camdan mı bagaj kapağından mı çözemedim.Bunların fitillerinide bulamadım hiçbir yerde.
    Jeep Grand Cherokee ZJ 1996

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345