Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bulgaristan Kırcaali Hard Trophy...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Bulgaristan Kırcaali Hard Trophy...

Öncelikle herkesten özür dileyerek başlayayım.. Yoğunluğum nedeni ile sitede konu açamamıştım..

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Aylar önce Ahmet TInkır abimizin hafif aragazı ile yarışa katılma kararı aldık.. Yarış 3 gün ve anlatılan ve izlediğim videolar ile çok zor olduğunu görmüştüm.. Aracı hazırlama sürecimiz motor şanzıman değişimi, ön arka kilit montajı, yedekler vs vs akla gelecek bir dünya hazırlık ile geçen 2 ay... ( en çok hazırlık sürecini seviyorum çünkü ayrı bir disiplin gerektiriyo)

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Sancılı geçen vize işlemleri ve sonunda TÜrkiyeden 7 ekip ile bu zorlu yarışa gidiş... İsoff üyesi abilerimizin desteği ile orda olmak ve bu tecrübeyi tatmak....
    1. Gün 40 km ve start saat 2 de alındı.. İdeal süre 6 saatti... Her noktada durup öndeki araçları beklerken bizde mi burdan geçicez sorusu aklıma geldi senelerdir bu işin içindeyim ama inanılmaz zor kelimesini burda yaşadım... İlk gün ve arabayı korumak ve yol bularak devam etmek zorunda idik... Hava kararmaya başladığında 5. Km yol almıştık doğru karar ile son checkpoint noktasından finişe gitme kararı aldık...ilk gün 9. Olarak 32 ekip içinde iyi bir derece yaptık..

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    2. Gün 70 km ve ideal süre 8 saatti.. Yol notunun neredeyse her sayfasında "hard, extreme, !!!!!, hard mud" yazıları gözümü korkuttu
    Start alıp 35. Km ye geldiğimizde ideal sürenin sadece 2 saatini tamamlamıştuk... Bu sefer herşey yolunda derken aksilikler başladı...
    Hard extreme 80 mt yazısı bizi bitirdi... Düz duvara tırmanmamızı bekleyen çılgın izleyiciler içinde vinçleyerek başladık etaba.. İlk çıkış sonra yanlış yönlendirme ve tolgayı yan yatırmam ile kırılan arka amortisör , link çubuğu.. En dik noktada 30 cm bizi idare edeneyen sağ ön aks kırılan link çubuğu aksın mafsalına girip kırmış zorla da olsa oradan atladık ve dik çıkış sırasında arka şaft mafsalını da kırınca bizim için gün bitti...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Bize dağın başında traktör çağıran, 3 saat yanımızda duran ve 20 km asfallta arızalı aracımızı çeken ve bu yarışı izlemek için 300 km yol yapan 3 çılgın türk vardı... Allah onlardan razı olsun... Bizi yanlız bırakmadılar... Gece servisi arayıp ertesi gün için eleman ayarladılar... Cidden tarif edilemez bi gururdu yaşadığımız...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    3. Gün sabahı herkes mışıl mışıl uyurken tolga ve ben 7 de ayaklanıp arızalı aracımızı tamir etmeye başladık.. Bırakırmıyım çirkini... Ve öğlen muhteşem dönüş yaptık... 3. Gün etabı seyirci spesyali idi ve 4 km idi.. Çok eğlenceli idi ve 7. Tamamldık....
    3 gün sonunda belki genel klasmana giremedik ama bu yarış bize çok büyük tecrübe kattı... Tolga ve ben çok mutlu bir şekilde döndük..
    Bizleri orada yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    İnternet sitelerinde 3. Gün sonunda ilk 10 da 4 TÜRK ekip olması bizi çok mutlu etti... 2. Gün finiş göremediğimiz için genel klasmanda şuan ismimiz yok... Yarış sonuçları açıklanacakmış.. Orda olmak ve finiş görmek harika idi.. Türk yarışmacılar kelimesini duymak bile bize gurur yaşattı... İnşallah önümüzdeki yıllarda GEZE-GEN TROPHY TEAM olarak yarışmalara katılmaya devam edicez... Herkese tekrar teşekkürler...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Son olarak ortağım Tolgaya teşekkür etmek isterim.. İyi ki varsın kardeşim

Üye ozzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Gurur duyduk ikicizlede

Üye fbmy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    10.Þubat.2015
    Çok keyifli geçmiş gıpta ederek okudum. Sonuçlarda güzel, tebrikler.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu