Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Efsane 5.9 Fabrikadan çıktığı gibi

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, arac temiz ama bence resimler dogal degil; uzerinde picasa ile oynanmis ve reklam kalitesinde kareler cekilmis. Renkler vurgulanmis, kontrast tavan yapmis, ic isiklarin parlakligi ledlerden...
    işin tekniğini anlamam ama Ergun abiye katılıyorum

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Herşey bir yana güzel bir makine..resimlerin doğal olmadığı belli oluyor amaaaaa....rüya gibi bir 5,9
    MEALİ= MAKİNE SAHİBİ TARAFINDAN SAYGILI KULLANILMIŞ İTİNA GÖSTERMİŞ VEDE ARABASINA EŞŞEK MUAMELESİ YAPMAMIŞ

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    ha ha haa aynen katılıyorum

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    2015 nisan GRAND CHEROKEE 029.jpg2015 nisan GRAND CHEROKEE 038.jpg2015 nisan GRAND CHEROKEE 039.jpg2015 nisan GRAND CHEROKEE 041.jpg2015 nisan GRAND CHEROKEE 008.jpg
    BULGARİA 5,9 görsellerini gördükten sonra temizliğim depreşti yanmış kadran ampul değişimi derken ön bölge bahar temizliği bitti.evin bahçenin işleri derken uzun sürdü ama hoşuma gitmedi dersem yalan olur;benden önceki sahipleride sayggılı kullandığı için bu hale gelmesi zor olmadı amaç OFFROAD değilde KEYİF-İ ROAD olunca mekanik den ziyade konforu ve görselliği beni etkiliyor bu makinada.... resimler picasso suz photoshop suz akşam üstü doğal görüntüleri....

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    2015 nisan GRAND CHEROKEE 043.jpg2015 nisan GRAND CHEROKEE 044.jpg2015 nisan GRAND CHEROKEE 045.jpg2015 nisan GRAND CHEROKEE 046.jpg2015 nisan GRAND CHEROKEE 031.jpg
    ön koltuk ile bagaj kapağı arası temizliği bittiğinde onlarda paylaşacağım.BAY GC & ZJ kükrettin'imi seviyorum....

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    İlhan abi bak o sararmış turuncu olan kilit yeri var ya. kapı döşemelerini sökünce ortaya çıkacak. normalde onların kırmızı olması lazım sanırım yada kırmızı daha güzel olur diyelim. zamanla solup turuncu olmuş. onlara ya kırmızı reflektörlü bir kaplama kes yapıştır yada boya güzel olur

2015 nisan GRAND CHEROKEE 025.jpg
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    ilk tebrik sırasını kaçırmışım ikinci tebrik benden gelsin tebrik ederim çok güzel ve tertemiz bir arabanız var güle güle kazasız belasız nazarsız günlerde kullanınız. Benim merak ettiğim iki şey oldu birincisi park lambaları üzerindeki kırmızı işaretler ne için,bir diğeri de ön tampon daki barı siz mi taktınız yoksa aldıgınızdamı vardı bilmiyorum lakin birde sökerek bir baksanız belki o halde daha çok hoşunuza gidebilir. Güle güle kullanmanız dileğiyle.

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlhan abi bak o sararmış turuncu olan kilit yeri var ya. kapı döşemelerini sökünce ortaya çıkacak. normalde onların kırmızı olması lazım sanırım yada kırmızı daha güzel olur diyelim. zamanla solup turuncu olmuş. onlara ya kırmızı reflektörlü bir kaplama kes yapıştır yada boya güzel olur

2015 nisan GRAND CHEROKEE 025.jpg
    mert kardeşim sol kapıyı temizlemiştim hepsi turuncu bu gözden kaçmış 15-20 gündür torpido dağınık durdu ampuller kargo ile geç geldi; daha kalan yarısını elden geçiremedim;ayak aydınlatma ampul ve koruyucusunu cam boyası ile turuncu yaptım hoş oldu birde kadran ampullerini led değil orijinal ampulleri ile güncelledim ben herşeyin orijinal kalmasını seviyorum..
    keyif-road amaç olunca get amortisör vinç şnorkel vsvs durumları bende olmuyor

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk tebrik sırasını kaçırmışım ikinci tebrik benden gelsin tebrik ederim çok güzel ve tertemiz bir arabanız var güle güle kazasız belasız nazarsız günlerde kullanınız. Benim merak ettiğim iki şey oldu birincisi park lambaları üzerindeki kırmızı işaretler ne için,bir diğeri de ön tampon daki barı siz mi taktınız yoksa aldıgınızdamı vardı bilmiyorum lakin birde sökerek bir baksanız belki o halde daha çok hoşunuza gidebilir. Güle güle kullanmanız dileğiyle.
    teşekkürler dileklerinize....
    titiz meraklı kullanıcılar halden anlıyor araç bakım temizlik konusunda benzer durumumuz var....
    merak1=kırmızı reflektör ....camın birinde kılcal çatlak vardı su girmesin diye yapıştırdım 2.si mecburen ona uydu . gece parlıyor....
    merak2=bar aldığımda vardı.40 yıl düşünsem takmak aklıma gelmezdi ama benim hoşuma gidiyor rahatsız etmiyor...
    yan basamaklar + ön bar= offroad yapan arkadaşların makaraya aldığı bir durumdur ben zaten keyif-road amaçlı kullanıyorum....
    dediğiniz gibi kazasız belasız nazarsız günlerde keyifle kullanalım......

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Estağfurullah makarayla filan alakası yok sadece bir öneriydi ben de aracımı genellikle sizin gibi keyif için ve asfaltta kullanıyorum bırakın offroad'u normal yolda çamur olsa çok mecbur değilsem üzerinden geçmem yeri gelir yolu uzatırım örnek benim aracımda da yan basamaklar var ve benim hoşuma gidiyor önemli olan beğenerek severek keyif alarak aracımızı kullanıyorsak gerisi boş, iki sene önce tüm on konsolu,vites kolunun bulunduğu konsolu ve ön kokpitde bulunan tüm cihazların teyp dahil aydınlatmalarını bende sizin gibi söküp yanık ampulleri değiştirmiş yeşil başlıklarını takarak orijinal haline getirmiştim,gece araç kullanmak daha bir keyifli oldu orijinali her zaman en iyisi.

Üye dreamer98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    07.Aralýk.2014
    İlhan abi eline,emeğine sağlık,aracın cok temiz Maşallah.Allah kazasız belasız iyi günlerde binmeyi nasip etsin.
    Bahar geldi araç temizliği icin bende kendimi tutamadım bugün zj 5.9 aracımın yazlıkta paspaslarını temizledim,iç döşemeleri elektrik süpürgesiyle güzelce süpürdüm,arka koltukları kaldırıp alt kısımları da süpürdüm, biraz detaycı oldugum icin camurluk içlerini de süngerle ve oto sampuanı ile yıkadıktan sonra duruladım,aracı da yıkadıktan sonra kahve icerken izlemek büyük keyif verdi,fakat yorgunlugun acısı sonradan cıkıyor ama dönüşte zj mi kullanırken bütün yorgunlugum gitti

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah makarayla filan alakası yok sadece bir öneriydi ben de aracımı genellikle sizin gibi keyif için ve asfaltta kullanıyorum bırakın offroad'u normal yolda çamur olsa çok mecbur değilsem üzerinden geçmem yeri gelir yolu uzatırım örnek benim aracımda da yan basamaklar var ve benim hoşuma gidiyor önemli olan beğenerek severek keyif alarak aracımızı kullanıyorsak gerisi boş, iki sene önce tüm on konsolu,vites kolunun bulunduğu konsolu ve ön kokpitde bulunan tüm cihazların teyp dahil aydınlatmalarını bende sizin gibi söküp yanık ampulleri değiştirmiş yeşil başlıklarını takarak orijinal haline getirmiştim,gece araç kullanmak daha bir keyifli oldu orijinali her zaman en iyisi.
    niye üstünüze alındınız ben sizin ne kadar titiz olduğunuzu izliyorum. makara kukara kısmı gerçekten offroad kullanıcıları için yazdım forumda okumuştum yan basamaklı ve ön barlı arabası olanlarla ilgili aynen bende çamuru bırakın hatta yağmurda dahi kullanmam aracımı genelde burhaniye(ören) datça arası kullanıyorum hava durumuna bakmadan yola çıkmam makara değil gerçek ben hep arkadaşlarımla konuşurum arabamı bize biniyor bizmi arabaya biniyoruz anlamıyorum diye ama huy işte değişmiyor önemli olan severek keyifle binmek dediğiniz gibi.
    bu arada ben hafif hafif 5,9 aramaya başladım benzinli tüplenmemiş saklamak amacı ile ilk sahibinden kurcalanmamış ....onun için malum siteye ilan verdim aracımın satılık ilanını ama takas şartı koydum 5,9 ile fiyatıda yüksek yazdımki biri gelir basar parayı eldekindede olmayayım diye insanlar bakar sahip olduğu aracına acaba değeri kaç para oldu diye o amaçla verdim belki ilana verilmemiş bir araba denk gelir diye yayındakiler ya uçmuş yada alıpda başına dert olacak cinsten http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2923961/detay/
    not=ben ampulleri söktüğümde yeşil başlık çıkmadı herhalde abd versiyonlarnda var çünkü ekran beyaz ampulde olsa açık yeşil görünüyor ampul karşısında içte şeffaf plastik yansıtıcılar var herhalde onlar yeşil yapıyor....

Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    İlhan bey merhaba ara sıra makarada lazım üste alındım ki biraz muhabbet edelim diye. bu titizlik bence ruh meselesi benim araba kapıda durur arabayı değil mahallede yakın mahallelerde dahi tanımayan yoktur her Allahın günü bir müşteri çıkmazsa olmaz sebebi aracın çok temiz bakılması ,inanın satmam gerekirse veya satarsam yakın bir yerlere vermek istemem bir gün berbat vaziyette görürsem içim acımasın diye,benim bir dönem bir ford taunusum vardı şu meşhur en iyi yerli sloganı ile satılan 2,0 motorlu ford taunuslardan o da aynı böyle ayna gibi şıkır şıkır dı neyse ki bir zaman geldi sattım benden alan başkasına o da bir başkasına derken araç geçen sene karşıma çıktı aracı tanıdım lakin araç bitmiş arabanın dibindeki çamur,toprağa tohum eksen yetişir resmen tarla cidden içim acıdı ben onunla nerelere gitmiştim içinde ailemle çocuklarımla ne hatıralarımız vardı o aracı o halde görmek istemezdim ,aynı durumlarla karşılaşmak istemem.gelelim 5,9 lara kesinlikle benimde içimden geçiyor lakin tüpsüz ve eli yüzü düzgün bulmak kolay degil,sizin yaptığınız gibi bende malum siteden 5,9 bakıyorum fakat ilan vermekten ziyade 5,9 ilanlarını takip edip duruyorum.ışıkların üzerindeki yeşil başlıklar sadece farları yaktıgımız ünite ve over drive koltuk ısıtıcı ünite üzerinde ve teyp de var. Saglıcakla kalın

Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    yıldırım bey;
    biz aracımıza insan muamelesi yapıyoruz sorunumuz bu ....tamamen duygusal yani
    huy değişmez ben memnunum... kazasız günler hoşça sağlıkla kalın...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12