PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güleriz ağlanacak halimize bindiği aracin farkinda olmayanlar

toporomboz
20.Þubat.2015, 16:55
Dün sahibinden ilan sitesinde satıık ilan gördüm **SADECE 94 BİNDE Grand Cherokee 5.2 Limited BENZİN VE LPG Lİ**
bende datça dayım arabada fethiye'de fiyatıda yüksek olunca meraktan özelliklerine baktım 94000 km de yazmış.
araba amerikan versiyon gösterge mil resiminide koymuş beni şeytan dürttü mesaj gönderdim aşağıdaki gibi
**merhaba;, hayırlı satışlar; aracınız 94000 km değil mil dir...gösterge öyle görünüyor 1 mil=1,6099344 km... 94000X1,609344= 151278 km de aracınız... bence düzeltin farkında olmadan alıcıyı yanıltıyorsunuz?***
GELEN YANIT.
**Türkiyede klm hızı 90 dır bende buna göre gidiyom**
buna yanıt verdim
**......... bey göstergenin dışı mil içi km dir siz 90 km ile gidiyom zannediyorsunuz ama km olarak esasında 144 km ile gidiyorsunuz aracınız amerikan versiyonu.....radarda ceza yersiniz :)))))))))))) tercih sizin.....
daha açıkça yazıyorum kadranda beyaz rakamlar dıştaki mil dir içteki küçük sarı rakamlar kilometredir yazılara bakın Mph beyaz yazı KM SARI YAZIDIR .... 90 KM ile gidiyom diyosun ama esasında beyaz 90 rakamının karşısında 140 rakamı gittiğin km yi gösterir ...........ben satışta sorun yaşama diye yazdım bende jeep kullanıyorum.dilediğini yaz akideş :) ceza yersen üzülürsün :)))***

bakalım ne yanıt verecek :) hep sorun paylaşıyoruz birazda gülelim dedim.....

Han Solo
20.Þubat.2015, 17:54
oooo neler var daha sahibindene bi girsek ...bu da onlardan biri hayırlısı olsun.bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp

GC2013
21.Þubat.2015, 14:59
Bu arada sitede eve ikinci araba olarak Porsche kullanan var mi. 2000 model civarı. Acayip gaz kesiyorum.

Tap tapa tapa tap... Tap tap

y-bsungur
21.Þubat.2015, 18:48
ha haha ha neler var neler km/mil mevzusu zaten başı çeken özelliklerden,5,2 leri 5,9 diye iddia edenmi istersin,arabanın resimlerini eli yüzü düzgün bir başka araçtan kopye yapıp yükleyenmi istersin (benim başıma geldi az kalsın dolandırılıyorduk) adam aracın kadranlarını fotograflamış check engine nar gibi kızarıyor allah bilir ne derdi var satıcı motor sorunsuz diyor.araba gelmiş 16/17 yaşına motoruna el degmemiş diyor hadi ordan el degmemişmiş, eger öyleyse zaten vay haline o arabanın motor üzerinde km si dolmuş bir sürü malzeme,hortum allah ne verirse artık,eleman arabayı tepesine kadar çamur içinde fotolamış araç arazi yüzü görmedi diye diretiyor,araç 97 model bendekide aynı ben veriyorum altı ayda 595 tl eleman diretiyor 300 civarı diye kimi kandıracaksın be bilader bizim memleket alem memleket tutturan tutturduguna .