PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba (fbmy) Mesud

fbmy
10.Þubat.2015, 11:13
Herkese selam,

Adım Mesud '78 İstanbul doğumluyum. Halen Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Döşeme malzemeleri satışı yapmaktayım.2009'dan beri offroad'a gönül vermiş durumdayım. Sırasıyla Terios, G.C. WJ 2,7 ve en son olarak ta Suzuki Jimny kullanıcısıyım. Forumda siz değerli üyelerle yararlı bilgi alışverişi ve dostluklar kuracağımız inancındayım.

Yakın zamanda görüşmek üzere...

Mesud

Kanuni
10.Þubat.2015, 11:17
hoş geldin mesud....keyifli forumlar dilerim...yüzünü de gösterir bir avatar fotosu yüklersen seviniriz...aradığın hemen hemen herşeyi bulabileceğin platformumuza kolayca alışacağını umuyorum. :)

fbmy
10.Þubat.2015, 21:34
Teşekkür ederim Seda, hoş bulduk. Şimdi oldu sanırım...

Han Solo
10.Þubat.2015, 23:53
Mesud hosgeldin iyi eglenceler dilerim ..jeepten sonra neden tamamen zit olan jimny acaba? :)

fbmy
11.Þubat.2015, 09:30
Hoş bulduk Başkan. Jeep'imi çok severek kullandım, WJ kasa ilk geldiğinde abim'de de 4,7 benzinlisi vardı zaten. Bildiğim sevdiğim bir araçtı. Daha sonra offroad tarafı ağır basmaya başlayınca suzuki'lerin kilo ve ebat avantajlarının olduğunu gördüm. Bunun yanında ilk yatırım,modifiye ve işletim maliyetleri de oldukça düşük araçlar. Bu sebeplerle bir tane temiz 2004 jimny aldım ve Becce'ye teslim ettim. WJ boş olarak sattığım fiyata bir offroad canavarım oldu. :)

Jimny'de ki iÅŸlemler

4'' Extreme Kit
Tabor 9000K Vinç
Ön Arka Boru Offroad Tampon
Arazi Şanzıman Muhafazası
Arka %100 kilit
Ön Limited Slip
Snorkel
Warn Manuel Hubs Hd
Bronz Yarış Tipi Debriyaj Balatası
32'' Extreme Lastik (Ayrıca bir takımda 31'' BF AT var)
HD Ön Aks

Son olarak arka kampanaları diske çevirmek için yurt dışından kit sipariş ettim onu bekliyorum.

Aracımda şuan eksik olarak dış cage ve lastik dodik onları da yaptırdığım zaman sökme evresine geleceğim. ;) Gerçi taban halısını söktüm ama bakalım nereye gidecek. :)

fbmy
11.Þubat.2015, 09:46
Bir kaç foto' ekleyeyim...

serkan.duran
11.Þubat.2015, 10:50
Hosgeldin Mesud keyifli forumlar

fbmy
11.Þubat.2015, 12:35
Hoş bulduk Serkan, teşekkür ederim.

çavuş
11.Þubat.2015, 16:11
Hoş geldiniz keyifli forumlar. Bir japon daha aramız da

Han Solo
11.Þubat.2015, 16:40
On hd akslar kaca maloldu mesud

fbmy
11.Þubat.2015, 16:56
HoÅŸ bulduk, evet son karar capon.

Hd Akslara 1750€ + montaj işçiliği ödedim. Bunun yanında mecburen diff. yağı ve duruma göre bilyalar değişiyor. Ayrıca Hd aks takmak için manuel hubs olması gerekiyor.