PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geri Görüş Kamerası Kayıt..

erolkan
20.Ocak.2015, 16:08
Aracıma aldıgım geri görüş kamerasındaki görüntüleri devamlı olarak kayıt etmesini istiyorum.Bunun için nerden nasıl bi ürün almam lazım?Aracımda normalde araçiçi kamera var.Bu kameradan 4 adet aldım.2 taneden ekran aldım.Amacım arazide veya normal oortamada aracın altını,önunu vs.daha iyi görebılmek ve actıon olursa onu kayıt etmek.Bunun için nasıl bir yol izlemelıyım?

Han Solo
20.Ocak.2015, 16:46
kayıt cihazı lazım sana harici...önü anladım da geriyi niye kayıt yapacaksın ki

erolkan
20.Ocak.2015, 16:49
kayıt cihazı lazım sana harici...önü anladım da geriyi niye kayıt yapacaksın ki

Nasıl bi kayıt cihazı almam lazım?
Arkayı kayıt etmeyi dünmüyor gibiyim ama ışıklarda kalkışlarda arkada kalanları görmek için belki onuda kayıt altına alabilirim :) şaka bi yana ön ve aracın altına koymayı düşündüğüm kameralardaki görüntüleri kayıt etmeyı düşünüyorum..

Han Solo
20.Ocak.2015, 17:27
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-arac-kamerasi-kamera-kayit-cihazi-170480395/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-arac-kamerasi-okul-tasiti-kamera-sistemi-tuv-onaylii-4kamera-dvr-kayit-cihazi-197570115/detay

erolkan
21.Ocak.2015, 14:12
Yardımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Dün biraz sizin verdiğiniz linklerden yola çıkarak uygun fıyatlı olarak resimdeki üründen alarak kayıt yapabilecegimi öğrendim..
Bu cihaz tek kamera için. İkilisini bulursam ikili alacagım yada bundan 2 tane söyleyeceğim.

Xperia Z

erolkan
21.Ocak.2015, 14:13
Fıyatı 30$ cıvarı..
Bunlar 220v dan alıyor elektrıgı. Araç çakmak girişinden alanı bulursam daha iyi olacak. Yoksa araca bide inverter monte etmek zorunda kalacagım ;)

Xperia Z

Han Solo
21.Ocak.2015, 15:28
Yardımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Dün biraz sizin verdiğiniz linklerden yola çıkarak uygun fıyatlı olarak resimdeki üründen alarak kayıt yapabilecegimi öğrendim..
Bu cihaz tek kamera için. İkilisini bulursam ikili alacagım yada bundan 2 tane söyleyeceğim.

Xperia Z

kaça bu içinde sdd kart falan mı var nereye kayıt yapıyor

erolkan
21.Ocak.2015, 16:44
kaça bu içinde sdd kart falan mı var nereye kayıt yapıyor
Kart yeri var. 32 gb a kadar kartı desteklıyor
.

Xperia Z

erolkan
28.Ocak.2015, 21:02
Bu üründen siparişi verdim. Montaj yaptıktan sonra yorumları paylaşırım..

Xperia Z