PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Merhaba

hamsi
12.Ocak.2015, 11:50
Herkese selam arkadaşlar

İsmim Erhan Özkanca 1979 Doğumluyum doğma büyüme ne kadar İstanbul olsada aslen özünden kopmamış tipik bir Of'luyum :)

İş hayatının elverdiği sürece boş vakitlerimi toz konmamış şekil şekil mekanlardan ziyade nerde çamur ,batak var kendimi onların içine atmayı tercih etmişimdir.30 yaşından sonra bu arzu gittikçe büyümeye başladı bile diyebilirim.

Sıkı bir airsoft'çuyum , hevesli bir dalgıçım ,acemi bir kayakçıyım :) spor hayatım ise 12 yaşında Uzakdoğu spor'u ile başladı yürüyüş , yüzme ,bisiklet ve salon sporlarını yazmama gerek olmadığını düşünüyorum.

Nerden buldun bizi derseniz; Abime yeni almış olduğumuz 4x4 Toyota Hilux (2014) sebeb oldu denilebilir, öyle sizinkiler gibi modifiye edilmiş değil biraz daha cicili biçili maalesef ,ama kanıma girmeyi başarabilirseniz sizinkilerin tarzında bir tane edinmek isterim açıkçası , o tarzlar daha bir hoşuma gidiyor.

Hafta sonu yapılan kısa bir Uludağ seyahatinden sonra aracın performansını görünce , bu araçla başka nerelere gidilir diye bakınmaya başladım , işte bu arada sizin foruma rastladım..

Sisteminiz nasıl işliyor , toplanıp bir yerlere gidiyor musunuz , toplu olarak hadi şu gün şurdayız beyler diyerek etkinlik yapıyor musunuz?? yoksa sadece sanal ortamda bilgi paylaşımımı yapıyorsunuz. Bu mesajı gönderdikten sonra sitenizi incelemeye başlayacağım

Han Solo
12.Ocak.2015, 12:07
Erhan hoşgeldin. doğa-çamur-offroad bisiklet 4x4 bizleri birleştiren ortak noktalar. sistem nasıl işliyor dersen sadece sanal bir bilgi paylaşımı yok sitenin büyük kısmı dışarıda sık sık görüşen ailece bağları kuvvetli özel insanlar. kimisi yazılı kimisi yazısız kurallarımız zaman içinde oluşmuş herkesin benimseyerek uyguladığı kurallar. anadolu yakasında her çarşamba kayışdağında toplanır birçok üyemiz avrupa yakasında ayda bir akşam toplanırız. onun dışında haftasonları günübirlik offroad kaçamakları olur. mesela dün çıkan bir grup arkadaşımız gece 2 de evlerine varabildi. yılda 1 kez kartalkayaya gideriz hep birlikte bu sene 23-25 ocak tarihlerinde 34 oda olarak yine kartalkayada olacağız. bahar gelince kamplar başlar sonra challenge trial yarışlar öylece sürüp gider. atladığım noktalar olabilir zaten arkadaşlar tamamlayacaktır. seni kandırıp 4x4 aldıramasak da giden araçlarda her zaman yer olacaktır. sen hangi yakadasın

hamsi
12.Ocak.2015, 12:29
Anadolu yakasındayım bende .Göztepe'de oturuyorum.

Sadece sanal ortamda dertleşen bir forum grubuna denk gelmediğim için gayet memnun oldum açıksası , Bahsetmiş olduğun yazılı ve yazılı olmayan kurallara bende çok alışkınım , son 5 yıldır airsoft oynuyorum ve 5 yılın 4 yılını grubumun hem forum hem organizasyon yöneticiliğini yapıyorum , airsoft tarihlerime denk gelmeyen etkinlikleriniz katılmak isterim bende.

Açıkçası şuan için önceliğim çarşamba toplanmalarınıza katılmak hem kendimi tanıtmak hem de sizleri tanımak.

Bu çarşamba olmaz büyük ihtimalle ama sonraki çarşamba bir çayınızı içmek isterim açıkçası ondan sonrası zaten kendiğilinden oluşur

Kanuni
12.Ocak.2015, 12:44
erhan hoş geldin aramıza....keyifli forumlar dilerim... çarşamba kayışdağı buluşmamıza gelirsen hem tanışmış hem de geze-gen hakkında daha detaylı anlatımda bulunmuş oluruz....sanal olmayan dostlukların olduğu platformumuza kolayca adapte olacağını düşünüyorum.

eleven
12.Ocak.2015, 12:48
hoşgeldin erhan

çavuş
12.Ocak.2015, 13:22
Hoş geldiniz Keyifli Forumla. Aile sıcaklıgında :)

volkan1205
12.Ocak.2015, 18:49
hoşgeldin erhan...

serkan.duran
12.Ocak.2015, 19:59
Hoş Geldin Keyifli forumlar

myatmaca
12.Ocak.2015, 21:42
Hoş geldin Erhan yakın sayılırız, bir yerlerde karşılaşırız muhakkak.. slm

hamsi
13.Ocak.2015, 00:50
Hepinize teşekkür ederim beyler,önümüzde ki Çarşamba akşamı inşallah 2 arkadaşımla beraber sizinle tanışmaya gelmeyi düşünüyoruz,orda aklımızda ki birçok soru işareti kalkar diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

erolkan
20.Ocak.2015, 12:45
Hoşgeldiniz..

BOSCH
20.Ocak.2015, 14:19
Hoş geldin Erhan kısmetse çarşamba akşamı görüşürüz

flash99
23.Ocak.2015, 21:09
Gerçi çarşamba akşamı tanıştık ama yinede hoşgeldiniz