PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ailemizin yeni üyesi...

Beatrix
08.Ocak.2015, 20:08
https://www.youtube.com/watch?v=GZDR2kWuMr0&list=UUYaXYaTCfkRuaIrQ-VWRkWw#t=41

Dragon
08.Ocak.2015, 20:18
Çok çok güzel...

mossin nagant
08.Ocak.2015, 20:33
bir hayvan sev, seni ölünceye kadar sevsin....
abi nasıl oldu ne oldu? eve gelince ne yaptı nasıl davrandı bi anlatsana....

mossin nagant
08.Ocak.2015, 20:35
ben çok duygusalım sanırım bugünlerde ya :)

Beatrix
08.Ocak.2015, 20:46
bir hayvan sev, seni ölünceye kadar sevsin....
abi nasıl oldu ne oldu? eve gelince ne yaptı nasıl davrandı bi anlatsana....

Tufan, arabaya biraz zor bindirdik.., malum lifting... :) bir hayli de ağır olduğu için iki kişi anca paketledik...., iyi ki de bagajda LPG tankı yok..., kız anca sığdı ZJ' nin bagajına... :) Önce veteriner dostumuz Elhan' da güzel bir banyo çekti...., aşıları yapıldı..., kulağındaki küpe çıkartıldı ( kulağında iltihap yapmıştı...), banyodan sonra bir süre empati kliniğin sevgilisi oldu, bol bol şımartıldı...evdeki uyumu sorunsuz, sakin sanki yıllardır bu evde yaşıyormuş gibi hemen halıya 2 seksen uzanıp saatlerce bol bol keyif yaptı..., birazdanda dolaşmaya çıkacak.

mossin nagant
08.Ocak.2015, 20:51
çok mutlu oldum valla:)
bizim evden bir merhaba videosu gelecek bu akşam :D

Monachus
08.Ocak.2015, 21:12
Doğru mu gördüm, saf kan bir Saint Bernard'ı sokağa mı atmışlar ????? Hiç bir hayvan sokağa atılmaz, atılmamalı tabii ki de, bu ırkı da öyle bilmeyerek almaz ki insan, ne biçim insanlar var gerçekten... :mad:

dinamiq3
08.Ocak.2015, 22:14
Çok çok çok güzel, gönülden tebrik ederim sizi.. Terk edildikten sonraki yaşadığı hayal kırıklığı ve üzüntüyü sayenizde çok çabuk unutacaktır.. Nasılda mutlu olmuş..

Ercan Erdinc
08.Ocak.2015, 22:37
Selam,
Örnek davranışınız için tebrik ediyorum. Ben ve kuyruklu kızım Carmen (eşim ona Yarmagül diyor), sizlere ailenizin yeni ferdiyle birlikte sağlıklı uzun yıllar, mutluluklar dileriz.

mjz66
09.Ocak.2015, 03:41
Allahsiz vicdansizlar yaa...var ya iyi ki kufuru yasaklamisiz forum kurallari geregi:)
Helal olsun Ergun Abi; yeni evlat cok mutlu edecek sizi de hanenizi de eminim:) yaptin yine yapacagini:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

jan
09.Ocak.2015, 11:12
Ergun abi sizi gonulden kutluyorum cok guzel haraketler tebrik ediyorum supersiniz

tapagazzz
09.Ocak.2015, 12:36
guzel hareket ergun abi...en yakın zamanda gormeye geliriz :)

platin75
09.Ocak.2015, 12:58
tebrikler ergun abi teşekkürler.darısı videodaki diğer köpeklerin başına.onlarada yazık

emreturkeli
09.Ocak.2015, 13:06
Ergün Bey sizi ne kadar tebrik etsem, teşekkür etsem az sağuyulu davranışınız ve sevgi dolu kocaman yüreğiniz için!
Gözlerim doldu nedense videoyu izleyince...

Ben de günlerdir mesai yapıyorum geceleri... Bölgemizdeki tüm kedi ve köpekleri toparlayıp, garajda aracımla ve karton kutularla oluşturduğum korunaklı yerlere getirip mama ve su sağlıyorum...

Ne yazık ki evimizde zaten bir köpeğimiz olduğu için başka bir hayvan daha alamıyoruz.

Tekrar tebrik ederim! Eminim ki size vereceği karşılıksız sevgi inanılmaz olacak (zaten video hemen bunu belli etmiş)

toporomboz
09.Ocak.2015, 13:42
merhamet'in görsel açılımı....... 4 ayaklı tüylümgiller (kediler) ve kuçular hep hayatımızda var............

Han Solo
09.Ocak.2015, 15:27
tebrikler ergun abi vildanın yeri dolmaz ama bu kız hafifletir biraz daha ...

Kanuni
09.Ocak.2015, 16:57
tebrik ve takdir ederim ergun abi...yanınızda sağlıkla yaşlansın

anarchist
09.Ocak.2015, 17:01
Koca bebek çok güzel :)
Tebrikler Ergun abi.
Sevmeye geliriz Portiyle.

mossin nagant
09.Ocak.2015, 20:47
bu sıralar biraz artiz :)

http://www.youtube.com/watch?v=hONCUBAEPJg