PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WJ yok ama 3 yıla burdayım.......

mylz
11.Aralýk.2014, 15:16
selam abilerim kardeşlerim....Mehmet ben Ankara dan....40 yaşındayım.....henüz bir GC im yok ama, inanın gençliğimden beri xj kasa yıllarından beri cherooke aşığı biriyim...hiç nasip olmadı ya da hep erteledim bilmiyorum....şimdi yere yakın bir aracım var altını yere sürtüyoruz bazen...ve konfor da kayıp oldu tabi....bu sıkıntılar beni tekrar yüksek arabaya yani jeep e yöneltiyor..ama şu an maalesef 3 yıl daha ev kredim var ödemler fazla o yüzden beklemem lazım..şimdiden yazmak istedim...bir gün aranızda olacağım inş. 2004 WJ V8 siyah içi bej bir GC ile...şimdiden kafayı yedim her gün gc lere bakıyorum..çok şey öğrendim bilgi depoladım sakladım..kendime arşiv hazırlıyorum....o gün geldiğinde inş..bilerek öğrenmiş olarak bir gc alacağım..sizlere de çok danışacağım....yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.....40 yaşından sonra insan konfor arıyor...yere yakın basık araç artık geçti..:)..niyetim aslında 2.araç olarak jeep almak...bakalım kısmet....şimdiden söylüyorum bana 2004 model siyah içi bej bir v8 lazım ama 3 yıl sonraya.:)..tşk..

şöyle bir GC hem de orjinal tek isteğim...offroad değil amacım....

Marduk
11.Aralýk.2014, 16:26
Hoş geldiniz... Umarım düşünceleriniz gerçekleşir

Mobil gönderi....

Maverick
11.Aralýk.2014, 17:23
Hosgeldiniz. Alacaginiz zaman elimden geldigince zevkle ben fikir veririm. Ben de 6 ay bu araci aradim. Cok sey ogrendim burdaki abiler arkadaslar sayesinde.

Emin olun pisman olmayacaksiniz.

Ama muhakkak 4.7 alin. Zaten niyetlendiginizde buradan konusuruz.

Renk konusunda da siyaha katiliyorum. Aracinizi daha da diri yeni gosterecek gorsel amacli modifiye islemlerinde de ben size yardimci olurum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orkan
11.Aralýk.2014, 18:21
Geçenlerde Aldım. Ama yoğunluktan daha elimi süremedim. 746

Alınıp Takılanlar: Iron Rock uzatma kolları ( 4 ad) + Arka Delta ( 4" R.cont den sonra şaft açısı bozuk kalıyor.Yapılan revizyonlar ise yaramıyor. )

Alınıp Takılamayanlar:

Sepet
Kc Delici Sisler 4 ad
Hi-Jack
Balta Kürek ( Çok işe yarıyor :) )
Flowmaster 44
Kc Geri görüş Led 2 ad.
Çeki demiri: Atv için romörk çekiyorum.
Arb ön ve arka Difr. Kapakları
Weathertech bagaj havuz

Orkan
11.Aralýk.2014, 18:22
747 ilave resim

Orkan
11.Aralýk.2014, 18:26
748 yine ilave resim

Maverick
11.Aralýk.2014, 18:53
Şimdi ben anlamadım. İlk resminizde GC sahibi olmadığınızı yazmışsınız, en son mesajınızda geçenlerde aldım demişsiniz?

Han Solo
11.Aralýk.2014, 19:33
Şimdi ben anlamadım. İlk resminizde GC sahibi olmadığınızı yazmışsınız, en son mesajınızda geçenlerde aldım demişsiniz?

gözlüklerini tak da oku istersen :)

mehmet hoşgeldin..almadan önce aracı öğrenmek tanımak ona göre nokta atışı doğru aracı bulup doğru eklentiler ile ihtiyacına göre hazırlaman çok doğru hareket keşke şimdiki aklım 5 sene önce olsaydı diyorum....yanlış olan da 3 yıl beklemek nasıl geçecek o 3 yıl hergün bakarak kafayı yedirtir adama :)

Maverick
11.Aralýk.2014, 20:26
Yuh, baskasi yazmis :) Gorevdeydim demek kafa 1 milyonmus.

mjz66
11.Aralýk.2014, 22:16
Yuh, baskasi yazmis :) Gorevdeydim demek kafa 1 milyonmus.

O wj yuzunden gitti beynin, beni de bitirdin kendini de:) Hala da millete tavsiye edip kendin gibi yapmaya ugrasiyosun:) Allah ordumuza askerimize selamet versin:)

mylz
12.Aralýk.2014, 12:00
tşk..arkadaşlar..3 yıl beklemek inanın çok zor...dayanamıyorum bile...inş..birşeyler olur da erken alırız...burak arkadaşımı bayağı takip ettim okudum..eğlenceli biri..sizlerle tanışmak çok isterim...levent de öyle..her şey nasip..bekleyeceğiz...bu süre içinde de GC konusunda çok bilgili olacağım inş......ben sıradan arabalara binmeyi seven biri değilim....illa avrupa olacak illa 2.eli az olacak parça vs...farklı olmak güzel..:)...benim rover 416 aracım var...herkes önyargılı alma vs vs...dediler...ama ben kalbimi dinlerim her zaman...kimse umrumda değil:.6 yıldır biniyorum....inanılmaz bir forum ve arkadaş grubumuz var....inş..GC ile de olur...hangi jeep e bakarsam bakayım GC ille de GC....bu aşk başka......

mylz
12.Aralýk.2014, 12:11
http://www.youtube.com/watch?v=pNVlixBnj_E

arkadaşlar bu bizim rover grubunun Bolu-Abant buluşması....inş.jeep ler olarak bir gün biz de yaparız...videoda 2:59 daki lacivert araba benim sarı pantolon mavi gömlek güneş gözlüklü olan da bizzat benim..:)..

Maverick
12.Aralýk.2014, 12:40
O wj yuzunden gitti beynin, beni de bitirdin kendini de:) Hala da millete tavsiye edip kendin gibi yapmaya ugrasiyosun:) Allah ordumuza askerimize selamet versin:)

Baksana abi, hocam benim tum yazilarimi okumus. WJ'si olup da ya da almayi dusunen de beni taniyorsa yasadi :)

Maverick
12.Aralýk.2014, 12:41
burak arkadaşımı bayağı takip ettim okudum..eğlenceli biri..sizlerle tanışmak çok isterim.

Sagolasin hocam. Her daim yardimci oluruz. Ne kadar erken alirsaniz o kadar erken mutlu olursunuz.

akiva
12.Aralýk.2014, 13:19
Mehmet hoÅŸ geldin
Umarım en kısa zamanda hayaline kavuşursun

mjz66
12.Aralýk.2014, 13:29
Baksana abi, hocam benim tum yazilarimi okumus. WJ'si olup da ya da almayi dusunen de beni taniyorsa yasadi :)

Kardes geliyor benimkinin yanina da 6 aya merak etme😉 WJ isi tamamdir

mylz
12.Aralýk.2014, 14:07
Mehmet hoÅŸ geldin
Umarım en kısa zamanda hayaline kavuşursun

tşk..inşallah diyorum artık..çok zor bir ev alma istenmeyen durumlar yaşadım...çok zorladı beni....yoksa hemen almıştım

mylz
12.Aralýk.2014, 14:09
Sagolasin hocam. Her daim yardimci oluruz. Ne kadar erken alirsaniz o kadar erken mutlu olursunuz.

askerliğimi çok istemiştim asteğmen olarak yapmayı..ama kısmet sınavda kısa dönem çıktı....271.kısa dönem istanbulda yapmıştım...14 sene önce...üniformalı görünce seni aklıma geldi...hey gidi günler

mylz
12.Aralýk.2014, 14:10
bu arada ben profil resmi koyamadım nedendir..

y-bsungur
13.Aralýk.2014, 01:35
mehmet hoş geldin ayrıca seni tebrik ederim aracın yok ve sen buradasın inşallah hayallerindeki aracı alırsın , bir şeyi çok istemek zaten seni sonuca götürür eni sonu düşündüğün aracı alacaksındır eminim .

Han Solo
13.Aralýk.2014, 03:07
bu arada ben profil resmi koyamadım nedendir..

nasıl bir hata veriyor...

mylz
13.Aralýk.2014, 10:21
yıldırım bey çok tşk..ederim...evet burdayım...hayalim bu evet...bir jeep alıp sürekli onunla kalmak istiyorum....onunla vakit geçirmek...her fırsatta bir şeylerini yenilemek ve uzun süreler kullanmak...nasip bakalım....

mylz
13.Aralýk.2014, 10:25
nasıl bir hata veriyor...

aktuel profil resminde resmim var....tamam...dosya seç dedi seçtim....değişiklikleri kaydet dedi ettim.....sonrasında bir hata oluştu diyor