PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 160. çarşamba gecesi buluşması

Kanuni
10.Aralýk.2014, 11:50
sevgili geze-gen'ler
artık ritüel haline gelen geze-gen kayışdağı çarşamba akşamı buluşmalarının 160.sı olan buluşmamız 31 aralık akşamına denk gelmekte...bizler de bu sefer bir değişiklik yapıp buluşmamızı geze-gen'in kuruluşu olan 1 Ocak'ta yapmayı planladık...fakat bu kez farklı olarak eş ve çocuklarımız da olacak..14-30-15,00 gibi toplanmaya başlayacağız...her zamanki gibi ateşimiz yanacak...suyun öteki yanından gelmek isteyen geze-gen'leri de aramızda görmek ve kuruluşumuzun 1.yılını beraberce kutlamak bizler için ayrı bir tat olacaktır....katılımın yoğun olması ve yağmur olması halinde büyük geze-gen çadırımız ve bendeki çadır kullanılacaktır....şimdiden tüm dostlarımızı 1.yıl dolayısıyla kutlar hep beraber eğlenmeye bekleriz.......

Marduk
10.Aralýk.2014, 12:18
Ben ve ailem orada olacak

Mobil gönderi....

Han Solo
10.Aralýk.2014, 12:29
Ä°yi eglenceler dilerim seda abi . bu vesileyle 1.yilimizin da yaklastigini farketmis olduk. Hazir 2 ay olmusken geze-gen meclisini toplayalim bu ay ve buyuk sasali havai fisekli bir 1. Yil kutlamasi organize edelim hepbirlikte. Artik yemekli mi olur mangalli mi olur hep birlikte mecliste karar verelim.

tapagazzz
10.Aralýk.2014, 12:38
Ä°yi eglenceler dilerim seda abi . bu vesileyle 1.yilimizin da yaklastigini farketmis olduk. Hazir 2 ay olmusken geze-gen meclisini toplayalim bu ay ve buyuk sasali havai fisekli bir 1. Yil kutlamasi organize edelim hepbirlikte. Artik yemekli mi olur mangalli mi olur hep birlikte mecliste karar verelim.

başkana kesinlikle katılıyorum,kayışdağında kayış dağının seneyi devriyelerini kutlamak daha dogru gibi geliyor...
sonuc itibari ile geze-gen sadece kayışdağından ibaret degildir diye dusunuyorum,
tüm bunların dışında suyun diger tarafı olarak bence yemekli egelenceli uzun masalı takım elbiseli , bayanlar icin topuklu ayakkabılı guzel bir eglence daha uygun olacak gibi...

tabiki takdir hepimizin,

Marduk
10.Aralýk.2014, 13:54
Bence asıl kutlama Kartalkaya da olur....Daha geniş katılımlı ve başka şehirlerden katılımla...Gelmek isteyen olursa 1 Ocakta Kayışdağındayız....

tapagazzz
10.Aralýk.2014, 14:01
Bence asıl kutlama Kartalkaya da olur....Daha geniş katılımlı ve başka şehirlerden katılımla...Gelmek isteyen olursa 1 Ocakta Kayışdağındayız....

1 ocak yılbası ertesi olduğu için şahsım adına gelmem çok zor , 31 aralık gecesi icin yapılmıs programlardan sonra 1 aralıkta nasıl bir halde olurum kestiremiyorum :) size iyi eglenceler

Marduk
10.Aralýk.2014, 14:02
Gecen sene yapmıştık... oluyor :)

Kanuni
10.Aralýk.2014, 14:17
bu bir geze-gen 1. yıl kutlaması değil arkadaşlar...yanlış değerlendirmeyin....çarşamba toplanamayacağımız için perşembe toplanıyoruz...toplanmışken de hep beraber günün anlamına uygun kutlayalım diyoruz.....farkındaysanız etkinlik başlığı kutlama falan değil....standart bir kayışdağı buluşması ve günü olması sebebiyle ufak bir kutlama...geniş katılımlı 1.yıl kutlamasını hep birlikte yaparız zaten....

Kanuni
10.Aralýk.2014, 14:21
başkana kesinlikle katılıyorum,kayışdağında kayış dağının seneyi devriyelerini kutlamak daha dogru gibi geliyor...
sonuc itibari ile geze-gen sadece kayışdağından ibaret degildir diye dusunuyorum,
tüm bunların dışında suyun diger tarafı olarak bence yemekli egelenceli uzun masalı takım elbiseli , bayanlar icin topuklu ayakkabılı guzel bir eglence daha uygun olacak gibi...

tabiki takdir hepimizin,

kesinlikle yapılması gereken bu...ama şöyle düşün ; geze-gen'in 1. yılı dış temsilciliklerde ve K.K.T.C.'de törenle kutlanıyor gibi :D :D
kayışdağında,gürpınarda,kartalkayada,isoff toplantısında vs defalarca kutlanmasının sakıncası yok bence ;)

tapagazzz
10.Aralýk.2014, 15:09
kesinlikle yapılması gereken bu...ama şöyle düşün ; geze-gen'in 1. yılı dış temsilciliklerde ve K.K.T.C.'de törenle kutlanıyor gibi :D :D
kayışdağında,gürpınarda,kartalkayada,isoff toplantısında vs defalarca kutlanmasının sakıncası yok bence ;)

konu facebook ve gezegen de biraz farklı algılanıyordu en basta :)
açıklaman iyi olmuş cunku geze-gen'in 1. yılı aynı hemfikir oldugumuz sekilde olmalı zaten :)ben maalesef katılamayacaagım size iyi eglenceler :(

Kanuni
10.Aralýk.2014, 15:18
konu facebook ve geze-gen de biraz farklı algılanıyordu en basta :)
açıklaman iyi olmuş cunku geze-gen'in 1. yılı aynı hemfikir oldugumuz sekilde olmalı zaten :)ben maalesef katılamayacaagım size iyi eglenceler :(

valla bir güruh var ortalarda ....ne yazsam farklı algılamak için elinden ne geliyorsa yapıyor...yazdıklarım çok net...toplanmışken bunu da kutlayalım mantığı....

Kanuni
25.Aralýk.2014, 12:07
1 ocak için liste yapmaya başlayalım isterseniz...günün menüsü sucuk-ekmek ve sıcak Bordeaux Şarabı :)

1-Seda&Nilay ve çocuklar
2-Soner&Belgin ve tuana
3-Salih&AyÅŸe ve ege
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-

eleven
25.Aralýk.2014, 12:33
1-Seda&Nilay ve çocuklar
2-Soner&Belgin ve tuana
3-Salih&AyÅŸe ve ege
4-Kunter fratelli
5-
6-
7-
8-
9-
10-

bacarmobil
25.Aralýk.2014, 17:02
1-Seda&Nilay ve çocuklar
2-Soner&Belgin ve tuana
3-Salih&AyÅŸe ve ege
4-Kunter fratelli
5-Ford Burak&Yeşim ve Begüm
6-Belediye Erkan& Ali Rıza
7-Belediye Burak&Serpil ve çocuklar
8-Belediye Bülent&Ajda ve çocuklar
9-
10-

bacarmobil
25.Aralýk.2014, 17:06
zafer belli deÄŸil ayarlaya bilirse gelecek

eleven
25.Aralýk.2014, 17:40
Zafer abisiz olmaz ya gelmeli:)

flash99
28.Aralýk.2014, 00:02
inşallah gelmeye çalışacağım fakat toplantı saati biraz geç değilmi gün ışığından biraz daha yararlanmak adına biraz daha erken olabilirmi ha hu diyene kadar hava kararıcak bayanlar ve bebeler için pek uygun olmayabilir

mjz66
28.Aralýk.2014, 02:22
inşallah gelmeye çalışacağım fakat toplantı saati biraz geç değilmi gün ışığından biraz daha yararlanmak adına biraz daha erken olabilirmi ha hu diyene kadar hava kararıcak bayanlar ve bebeler için pek uygun olmayabilir

Ben erken cikicam gel abi sen de 1 gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

enis
01.Ocak.2015, 02:50
1-Seda&Nilay ve çocuklar
2-Soner&Belgin ve tuana
3-Salih&AyÅŸe ve ege
4-Kunter fratelli
5-Ford Burak&Yeşim ve Begüm
6-Belediye Erkan& Ali Rıza
7-Belediye Burak&Serpil ve çocuklar
8-Belediye Bülent&Ajda ve çocuklar
9-Enis&(kız hasta gibi iyi olursa Ailesiyle olmaz ise tek)

10-

KARADAG
01.Ocak.2015, 12:46

Salih abi merhaba Ersin ben.Fırsat bulursam bir akşam meşhur toplantınıza icabet etmek isterim. Haritada yer belirtirseniz (koordinat) çok makbule geçer.Bu arada Tüm GEZE-GEN dostları ve OFF-road severlerin yeni yılını kutlarım hayırlı seneler çamurunuz bol olsun dilekleri ile...

Marduk
01.Ocak.2015, 12:59
Hoşgeldin ersin sana konum atarım

Mobil gönderi....