PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalorifer

Drserdar
08.Aralýk.2014, 21:13
96 grand choreke kalorifer sıcagı actığımda ısıtıyor (hı) bıraz ılık olsun istıyorum soguk üflüyor

Drserdar
08.Aralýk.2014, 21:14
(Hı) dışında bütün dereceler soğuk üflüyor

Maverick
09.Aralýk.2014, 00:25
Size de merhaba :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Marduk
09.Aralýk.2014, 00:45
hos geldiniz... eger asagıdaki linkte kendinizi tanıtır ve profil fotografı eklerseniz konuya vakıf arkadaslar yardımcı olmaya calısacaklardır....

http://www.geze-gen.com/forumdisplay.php/5-Tan%C4%B1%C5%9Fma-Salonu

Drserdar
09.Aralýk.2014, 13:34
Ok tanıttım hosbulduk

Drserdar
09.Aralýk.2014, 13:47
Daha once başına gelmiş olan biri

Maverick
09.Aralýk.2014, 13:49
High da isitiyorda elektroniksel soruna benziyor. Hic isitmasayi kapakciklar kirilmis diyebilirdik.

Kalirofer kalobrasyonu yapin. Wjjeeps.com da heater calibration yazarsanız çıkar. Yanlis hatirlamiyorsam sigorta cikartip bekliyordunuz vs.

Drserdar
09.Aralýk.2014, 14:20
Saol deniycem. Boyle bir durumla daha once karsılasan bırı varmı acaba

Maverick
09.Aralýk.2014, 16:06
Ä°nglizceniz varsa jeepforum.com da bilgi bulabilirsiniz. Muhakkak yasayan olmustur.

Han Solo
11.Aralýk.2014, 00:47
bende de sadece hi da en hızlıda üflüyor bi milim fanı kısarsam üflemeyi kesiyor ...standart zj davranışları takılma fazla :)

y-bsungur
11.Aralýk.2014, 01:19
havalandırma kapaklarının beyni karışmış olabilir klimayı off yap radyoyu off yap bütün sistemlerin kapalı olsun ve Aküyü sök 15 dakika bekle beyin sıfırlasın sonra aküyü tak bin arabaya kontagı gösterge panelindeki ışıklar yanıncaya kadar getir ve tekrar off yap ve bunu en az 4 kez tekrar et sonra gösterge panelinde ışıklar yanar şekilde kontagı sabit tut ve bekle ön konsoldan açılıp kapanan kalorifer kapaklarının sesini duyman gerekiyor ve bu ses kapakların fabrika ayarında oldugu yere geldiğinin sesidir arabada en son ses kesilinceye kadar motoru çalıştırma sonrasında çalıştır,egerki bu işlemleri yaparken kapakların açılma sesini duymazsan ve ya ses duydun fakat hala değişen bir şey yoksa problemin beni aşar ,bol şans.

jan
08.Ocak.2015, 13:24
havalandırma kapaklarının beyni karışmış olabilir klimayı off yap radyoyu off yap bütün sistemlerin kapalı olsun ve Aküyü sök 15 dakika bekle beyin sıfırlasın sonra aküyü tak bin arabaya kontagı gösterge panelindeki ışıklar yanıncaya kadar getir ve tekrar off yap ve bunu en az 4 kez tekrar et sonra gösterge panelinde ışıklar yanar şekilde kontagı sabit tut ve bekle ön konsoldan açılıp kapanan kalorifer kapaklarının sesini duyman gerekiyor ve bu ses kapakların fabrika ayarında oldugu yere geldiğinin sesidir arabada en son ses kesilinceye kadar motoru çalıştırma sonrasında çalıştır,egerki bu işlemleri yaparken kapakların açılma sesini duymazsan ve ya ses duydun fakat hala değişen bir şey yoksa problemin beni aşar ,bol şans.

Suan ayni sorun benim aracda var hi konumuna getirdigim zaman nerdeyse hic isitmiyo uflemeside az geliyo kalibrasyonu onceden yapmisdim kapaklar acilip kapaniyo ama ufleme ve isitmasinda sorun var acaba nedendir

mjz66
09.Ocak.2015, 03:52
Suan ayni sorun benim aracda var hi konumuna getirdigim zaman nerdeyse hic isitmiyo uflemeside az geliyo kalibrasyonu onceden yapmisdim kapaklar acilip kapaniyo ama ufleme ve isitmasinda sorun var acaba nedendir

Tikanmaya baslamistir kalorifer radyatoru,yasli arac sonucta. Ozel bir ilaci ve makinasi var iyi radyatorculerde. 1 gunde yapiyorlar tamamen aciliyor, ondan sonra hamam sefasi:)

dinamiq3
09.Ocak.2015, 09:05
Bende de yön sorunu var, hangi yöne açarsam açayım ön cama üflüyor, işlevsel bir yerde takıldı neyse ki :) ilk dönemlerde hız ayarını bir kaç defa aç kapat yapıyordum geçiş yapıyordu ama artık sabitlendi. Servise sordum torpidonun sökülmesi lazım dedi :(

jan
09.Ocak.2015, 11:07
Tikanmaya baslamistir kalorifer radyatoru,yasli arac sonucta. Ozel bir ilaci ve makinasi var iyi radyatorculerde. 1 gunde yapiyorlar tamamen aciliyor, ondan sonra hamam sefasi:)

Levent abi tskler bi temizlik yaptiriyim sisteme