PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hyundai galloper 3.0 v6

opordace
15.Kasým.2014, 22:05
Merhabalar. ..ben mustafa forma yeni araç almamla beraber üye oldum. ....ve forumu takip etmeye çalışacağım. ..galopper ile ilgili her türlü bilgiye ihtiyacım var..usta. (ben anadolu yakası tuzla dayim) yedek parça. Aksesuar. Teknik bilgi..vs. ..galloper in Mitsubishi pajero ile ayni araç olduğunu dolayısıyla Mitsubishi cilerden de faydalanabilir. ..ilginize Bilginize. ..şimdiden teşekkürler

jan
15.Kasým.2014, 23:20
Merhabalar. ..ben mustafa forma yeni araç almamla beraber üye oldum. ....ve forumu takip etmeye çalışacağım. ..galopper ile ilgili her türlü bilgiye ihtiyacım var..usta. (ben anadolu yakası tuzla dayim) yedek parça. Aksesuar. Teknik bilgi..vs. ..galloper in Mitsubishi pajero ile ayni araç olduğunu dolayısıyla Mitsubishi cilerden de faydalanabilir. ..ilginize Bilginize. ..şimdiden teşekkürler

Hoşgeldiniz tanışma kısmında kendinizi tanıtırsanız , suratınızı gösteren bir foto eklerseniz daha iyi olur
ve hayırlı olsun bende bı 10 seneye yakın galloper kullandım tam bir aile arabası çok iyi araba arka difde lsd varmı
Önlere mitsubishi den çıkma hub takmıştım
arazi vitesinden 4x2 aldıktan sonra mutlaka en az 5-10 m geri girin araçda sol kapıda bunu belirtmişlerdi zaten
mitsubishe nin 95-96 modelli araçlarıyla parçaları birebir tutuyodu model yılı tam hatırlayamadım yanlış olabilir
galloperin dizeli hyundai starex motoruyla aynı zaten şimdilik bu kadar benden

Han Solo
16.Kasým.2014, 00:35
mustafa hoşgeldin. Can haklı kendini tanıtıp avatar eklersen seviriz...galloper tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır. görüşmek üzere...

Poseidon
16.Kasým.2014, 00:47
Mustafa Hosgeldin... Aramizda eski galloperciler var... Burada paylastikca bilgimiz artiyor.

akiva
16.Kasým.2014, 11:24
HoÅŸgeldin Mustafa
Facede birçok yerli yabancı Galloper sayfası var.
Bizim forumumuzdada hala Galloper kullanan ve geçmiştede Galloper sahibi olmuş arkadaşlarımız mevcut.
Öncelikle Avatarınızı yüklemenizi ve aracınızıda ilgili bölümde tanıtmanızı rica ederiz.
Özellikle ihtiyacınız olan bir bilgi varmı?
Bu arada bende 5 kapı 2,5 Dizel kullanıcısıyım.

opordace
24.Kasým.2014, 16:40
cevaben yazan arkadaşlara abilere çok teşekkürler ederim...anca yazabiliyorum....çok internete girme fırsatım olmuyor...fırsat buldukça forumu takip etmeye çalışıyorum....aracıma ait fotolarıda becere bilirsem ekleyeceğim.....bana gelince arazi araçlarına çocuklığumdan beri ilgi duymuşumdur..3-4 sene önce seri 3 ve daha sonra land rover defender kullandım yaklaşık 2 sene az çok etkinliklere katıldım...ama bir türlü defenderle mutlu olamadım...başta en büyük sorun usta sorunu idi..(şimdi bilmiyorum ama o zaman bi ümraniye sanayide usta vardı bide çok uzakta karşıda atatürkte sanayide vardı.ben anadolu yakasında oturuyorumda...)ve araç ta günlük kullanımda çok yavaş ve konforsuzdu...sattım uzun süre jeep cj8 almayı hedef lemiştim son anda gallopere çevirdim ve aldım.....aracım 2000 model 3000 v6 150.000 de bir araç.....kafama göre bir elden geçirirsem benide çok üzmezse uzun süre binmeyi düşünüyorum....