PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeniden Merhaba...! (Hakan Potukçu)

potukcu
16.Eylül.2014, 19:58
Herkese selam :)

Aslında ilk üye olan tayfadandım ama uzun bir süre foruma giremedim ve o arada sanırım bir data sorunu yaşanmış ve üyeliğim uçmuş... :)

97 model 5,2 zj ve 1 yaşında haylaz bir delikanlı babasıyım, e-ticaret uzmanıyım ve 2 sene önce İstanbul'u terk edip İzmir - Urla' ya yerleştim.

Burada bir köyde at çiftliği ve kahvaltı mekanı işletiyorum ailemle (yakın olanları beklerim :) )

ve yeniden herkese iyi forumlar... :)

Marduk
16.Eylül.2014, 20:28
tekrar hos geldin Hakan

GC2013
16.Eylül.2014, 20:48
Hosgeldiniz, İzmir Göztepe'deyim, ilk firsatta ugrarim. Ozelden adresinizi yazarsaniz sevinirim

Tap tapa tapa tap... Tap tap

Han Solo
17.Eylül.2014, 00:28
helal olsun büyük cesaret istanbulu terkedip at çiftliği ve kahvaltı işi...izmirle bağın varmıydı daha önce tamamen ani bir karar mı oldu nasıl oldu

Dragon
17.Eylül.2014, 00:36
Yeniden hoşgeldin.. İzmire yolumuz düşecek elbet uğrarız

flash99
17.Eylül.2014, 00:47
Hoşgeldiniz o taraflara yolumuz düşerse seni hatırlarız sende buralara gelirsen bizi hatırla

potukcu
17.Eylül.2014, 00:52
helal olsun büyük cesaret istanbulu terkedip at çiftliği ve kahvaltı işi...izmirle bağın varmıydı daha önce tamamen ani bir karar mı oldu nasıl oldu

Aniden gelişti Mert, emekli olunca ege ye yerleşicem geyiğini erken emeklilik şeklinde yaptım :) Daha önce iş işin gelmiştim birkaç defa, eşim İzmir li gerçi, etkisi olmadı değil...

Frkn
17.Eylül.2014, 16:12
Hoşgeldin, Benim de kayın peder Urla da gelip gidiyoruz ara ara gelince uğrarım yanına :)

Poseidon
17.Eylül.2014, 17:32
Yeniden hoşgeldin Hakan... Güzel İzmir'e selamlar...

Kasif
18.Eylül.2014, 08:15
Ne izmir mi At Ciftligimi :) Giden olursa haber versin bende geliyorum :) Tekrar Hosgeldin...

anarchist
20.Eylül.2014, 08:51
Ne izmir mi At Ciftligimi :) Giden olursa haber versin bende geliyorum :) Tekrar Hosgeldin...

Bizim at üzerinden ok atma olayımız ne oldu?

Kasif
21.Eylül.2014, 12:21
Once ata binmeyimi ogrensek yoksa ok atmayimi ogrensek ona karar veremedik:) verince sirayla yapip sora birlestrcez :)

maviyedogru
22.Eylül.2014, 15:17
Hayalimi gerçekleştirmişsin üstadım eticaretle ilgili bağlantın kalmadı değil mi otaraflara gelebilirsek tanışıp bi çok konuda danışmak isterim :)

potukcu
23.Eylül.2014, 01:25
Hayalimi gerçekleştirmişsin üstadım eticaretle ilgili bağlantın kalmadı değil mi otaraflara gelebilirsek tanışıp bi çok konuda danışmak isterim :)

bizim iş internet ve bilgisayarının oldugu her an yapılabilir oldugu için devam ediyorum :) Groupon'da ege bölge direktörüyüm halen ama Ekim itibariyle ayrılmayı planlıyorum. Yardımcı olabileceğim bir konu olursa seve seve elimden geleni yaparım dostum.