PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : geze-gen, texxoff elele kamplara yarışlara hep birlikte

Han Solo
27.Aðustos.2014, 02:19
geze-gen, texxoff elele kamplara yarışlara hep birlikte...26.08.2014 itibariyle offroad sporuna bakışı, değerleri,doğruları,duruşları,bakışları bir olan bu spora pozitif katkı yapmayı hedefleyen temelleri dostluk ve dayanışma üzerine kurulu texxoff ve geze-gen bundan sonra kamplarda olsun yarışlarda ve organizasyonlarda olsun birlikte hareket etmeye karar vermişlerdir. Bu adımın tüm dostlarımız,arkadaşlarımız için hayırlı ve olumlu olmasını temenni ederiz.

Marduk
27.Aðustos.2014, 03:13
Texxoff zaten kardes grubumuz idi... Bu birliktelik ile beraber hep birlikte nice sezonlara .... :)

monster
27.Aðustos.2014, 04:11
Biz zaten hic bir zaman ayri olmadik. Bu sekilde zaten guclu olan dostlulugumuzu pekistirerek offroad adina kalici kaliteli org. Yapmak adina guc birligi yaptik. Hepimize hayirli olsun her sey yeni basliyor )))

ozzy
27.Aðustos.2014, 07:37
Herkese hayırlı olsun şimdi daha güclüyüz

akiva
27.Aðustos.2014, 08:13
Herkes için hayırlı olsun.
Organizasyon mevsimi başlıyorrr...

Dragon
27.Aðustos.2014, 09:13
bu kış ve önümüzde ki tüm yarışlarda yine birlikte olmaya devam edicez...çok güzel oldu çook..

KoMoDoWaRaN
27.Aðustos.2014, 09:47
Çok istediğim bir olaydı... Yönetim ve etkin bütün üyeler de aynı fikirdelermiş zaten...Emeği geçen tüm dostlara çok teşekkürler... Herşey şimdi daha da güzel olacak

54m37 4y6u1
27.Aðustos.2014, 10:06
Ekran başında bizi izleyen anneme babama ve caney ablama selam.

Asıl konuya gelirsek bence geç bile kalındı. Geç olsun güç olmasın. Hayırlı olsun.

Poseidon
27.Aðustos.2014, 10:42
Zaten hep beraber olduğumuz arkadaşlarımizin simdi dahada etkin ve kararli bir şekilde geze-gen le birlikte olmasina çok sevindim. Hosgeldiniz. Hayırlı olsun.

Kasif
27.Aðustos.2014, 11:27
Hakkimizda hayirlisi...

serkan.duran
27.Aðustos.2014, 13:06
Hayirli olsun

X10i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MiniKKus
28.Aðustos.2014, 17:57
Bana göre geç kaldığımıza inanmıyorum, iki grubda gecen süre icinde kendini tartı biçti içindeki İrlandalilari ayırdı, sağlam ve istikrarlı bir sekilde birleşme gerçekleştirdi. herkes icin hayırlı olsun cok güzel günler bizleri bekliyor :-)

anarchist
28.Aðustos.2014, 18:17
Hayirli olsun. Bence de güzel olmuş.

GC2013
28.Aðustos.2014, 18:32
Aranıza katılmış olmaktan tekrar büyük bir mutluluk duydum. Hatta İstanbu'u bile gelecek planlarıma almaya başladım. Bu birlik hiç bozulmasın

In vino veritas in Aqua sanitas

suursuz5.9
28.Aðustos.2014, 21:29
Oooo kışın cümbüş var desenize

akiva
29.Aðustos.2014, 10:03
Aranıza katılmış olmaktan tekrar büyük bir mutluluk duydum. Hatta İstanbu'u bile gelecek planlarıma almaya başladım. Bu birlik hiç bozulmasın

In vino veritas in Aqua sanitas

Serkan bence hiç buralara gelme planları yapma.Güzelim İzmirden buralara gelinmez.Biz geri dönebilmenin yollarını arıyoruz.

akiva
29.Aðustos.2014, 10:03
Kış neler getirecek bakalım.
Arada soft etaplarda yaparsınız inşallah.
Yoksa sizlere katılmak ne mümkün :)
Hepiniz hard seviyorsunuz değilmi Tolgacığım :) :) :)

monster
29.Aðustos.2014, 20:19
herkese her keseye gore proglamlar yapacagiz. bu sene sadece 10. ay bos muthis bir yaris programı var. oraya sıkıstırma yapabılırız. Ama seneye daha profosyenelce senelık program yapacagız kamp,gezi,kesıf,offroad,piknik,yarıs hatta benım dusuncem, tum yusufla munasebetı olmayan arkadaslara yarıs deneyımı yasatmak bu konuda cok ısrarlıyım. daha bır cok dusuncelerımız var tv cekımlerı,profosyonel egıtım ve kurslar su an bu kadarını paylasabılıyorum. Esas plan tabıkı texxoff olarak resmı kulup olup yarıs organıze etmek. bu konuda kararlıyız ve aktıf olarak tum arkadasların buna destek olacagına eminim. cok tehlıkelı bir yarıs ekibi olmasini istiyorum,aramizda cok iyi pilotlar var ama sadece bir kivilcima ihtiyac var. Bu isde benim kanaatim yaris isi bambaska bir zevk umarim herkes yasar.Tekrar hepimize hayirli olsun

MiniKKus
29.Aðustos.2014, 21:13
Yürü be Emirhan kim tutar bizi

monster
29.Aðustos.2014, 21:22
Yürü be Emirhan kim tutar bizi
hep beraber insallah

mustyy28
29.Aðustos.2014, 21:46
Hayırlı olsun birlikten her zaman kuvvet doğar :)

mustyy28
29.Aðustos.2014, 21:47
İnşaallah hayırlısı olur birlikten kuvvet doğarmış :))

monster
01.Eylül.2014, 22:50
Oooo kışın cümbüş var desenize

samsuna bekliyoruz tolga seni

Beatrix
03.Eylül.2014, 14:29
Son bir kaç haftadır gelişen, ailemdeki sağlık problemlerinden dolayı aranızda aktif rol alamasam da izlemedeyim.... destekliyorum.

54m37 4y6u1
03.Eylül.2014, 16:36
herkese her keseye gore proglamlar yapacagiz. bu sene sadece 10. ay bos muthis bir yaris programı var. oraya sıkıstırma yapabılırız. Ama seneye daha profosyenelce senelık program yapacagız kamp,gezi,kesıf,offroad,piknik,yarıs hatta benım dusuncem, tum yusufla munasebetı olmayan arkadaslara yarıs deneyımı yasatmak bu konuda cok ısrarlıyım. daha bır cok dusuncelerımız var tv cekımlerı,profosyonel egıtım ve kurslar su an bu kadarını paylasabılıyorum. Esas plan tabıkı texxoff olarak resmı kulup olup yarıs organıze etmek. bu konuda kararlıyız ve aktıf olarak tum arkadasların buna destek olacagına eminim. cok tehlıkelı bir yarıs ekibi olmasini istiyorum,aramizda cok iyi pilotlar var ama sadece bir kivilcima ihtiyac var. Bu isde benim kanaatim yaris isi bambaska bir zevk umarim herkes yasar.Tekrar hepimize hayirli olsun

Sadece iyi pilotlar yok copilotlarda var...
Hatta aramızda cok iyi mangal yelleyen bile buluruz.
objektif olalım :D

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Sadece iyi pilotlar yok copilotlarda var...
Hatta aramızda cok iyi mangal yelleyen bile buluruz.
objektif olalım :D

54m37 4y6u1
03.Eylül.2014, 16:38
Bence aramızda cok iyi copilotlar var.
Hatta biraz bakınırsak aramızda çok iyi mangal yelleyen bile buluruz.
Objektif olalım emirhan abi bey.
=)

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Bence aramızda cok iyi copilotlar var.
Hatta biraz bakınırsak aramızda çok iyi mangal yelleyen bile buluruz.
Objektif olalım emirhan abi bey.
=)