PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Veda

Maverick
30.Temmuz.2014, 18:43
Herkese merhaba,

Yaklaşık 10 gündür tatil için şehir dışındaydım. Tatilde internete olabildiğince girmemeye çalıştım. Biraz uzaklaşmak diyelim :)

Arkadaşlar, yüksek lisanstı, işti derken yaş oldu 30 ve askere daha yeni gidiyoruz.

Kısmetse cumartesi teslim oluyorum.

Çok istediğim üzere hem havacı hem asteğmen oldum. Acemiliğim Hava Kuvvetleri Komutanlığı Ankara Polatlı Topçu ve Füze Okulu'nda olacak. 1 aylık acemilikten sonra 11 aylık ustalık için sınav notuma göre ya istediğim yeri seçeceğim ya da kura ile gideceğim.

WJ'em sayesinde sizler gibi çok güzel dostlarım oldu. Kısa sürede sizden biri oldum. Başınızı çok ağrıttım. Varsa benden yana, hakkım helal olsun. Umarım siz de edersiniz.

Kendinize ve canavarlarınıza çok iyi bakın. Döndüğümde tekrar beraberiz inşallah.

akiva
30.Temmuz.2014, 19:01
Hayırlısı olsun Burak.Bir an önce askerliği aradan çıkarmak en iyisi.Tez zamanda dönmeni dilerim.
Ancak bu bir veda değil kısacık bir ara vermedir.
Sana şimdiden hayırlı teskereler dilerim.
Kendine dikkat et oralarda.

Han Solo
30.Temmuz.2014, 22:27
ooo ara değil internet gene elinin altında ama bizim kafa rahat edecek wj den uzak kalacağı için kurcalayamayacak..hadi hayırlısı bol spor yapar fit olursun.

copil
30.Temmuz.2014, 22:58
Sayılı gun cabuk gecer hayırlı teskereler sana

EBRU
30.Temmuz.2014, 22:59
Sevgili Burakcım şansın bol, yolun açık olsun,kendine dikkat et:) döndüğünde unutma sörf sözün var..

arnavut
30.Temmuz.2014, 23:15
Vaaay düğmesiz asker oluyor biraz kafa dinliycez :D:D
şaka bi yana kardeşim hayırlı tezkereler kendine dikkat et bizleri unutma sen bulursun orada fırsatını yazarsın yine görüşmek dileğiyle.....

TURKCELL T50 cihazımdan gönderildi

mossin nagant
31.Temmuz.2014, 01:26
askerlik zor. ben hala bitiremedim.
umarım kısa zamanda biter :)

Kanuni
31.Temmuz.2014, 10:06
güle güle git ,güle güle gel kardeşim....hayırlı teskereler

anarchist
31.Temmuz.2014, 10:45
Hayirli teskereler. Havacilar kafa olur.umarim kolay askerlik olur

Frkn
31.Temmuz.2014, 10:49
Hayırlı teskerelerin olsun. En güzel askerlik bitmiş askerlik :) Bitir de gel...

Poseidon
31.Temmuz.2014, 13:43
Bende 28 yaşında Deniz Asteğmen (Disiplin Subay Yrd.) olarak yapmıştım askerliğimi.
Havacı Asteğmen olmak fiyakalıdır. Şartların uygun ise eğer evde bekleyenin yoksa ise uzun dönem yedek subaylık çıkması güzel olmuş.
Güzellikle yap gel askerliğini... Yolun açık olsun...

serkan.duran
31.Temmuz.2014, 15:02
Hayırlı teskereler Burak, hayırlısı ile git, gel.

FIRAT
31.Temmuz.2014, 15:13
Burakcım bende havacı olarak yaptım askerliği hava üssüne düşersen amerikan vari askerlik yaparsın (ben 6.anajet üssünde yaptım)seyyar kafeteryalar var hamburger,köfte hele birde yazlık yerde bandırma,balıkesir gibi olursa hafta sonları hava kamplarında deniz sefası yaparsın.
Keyifli ve çabuk geçmesi dileklerimle hadii hayırlı teskereler.

mjz66
31.Temmuz.2014, 18:03
Sen yakin bir yerde devam edip canavari da alican bence yanina bak gor:) ondan sonra yok cam citasi, yok yakit vs... ben ugrasicam yine sabahlara kadar:)
Su gibi git, su gibi gel kardesim benim, hayirli teskereler...

KoMoDoWaRaN
01.Aðustos.2014, 09:17
Hayırlı teskereler kardeşim... Vatan borcu namus borcudur... Bol şans :)

CDMSUBARU
01.Aðustos.2014, 10:04
Güle güle git,güle güle gel,hayırlı teskereler şimdiden.

Monachus
01.Aðustos.2014, 13:49
Kolay gelsin, havacı olarak askerlik yapmak büyük bir şanstır, muhtemelen keyifli geçecektir .. :)

platin75
01.Aðustos.2014, 14:09
hayırlı tezkereler

01TV661
01.Aðustos.2014, 17:00
Hayırlı teskereler olsun Burak güle güle git güle güle gel.
Şafak doğan güneş tez gelir inşallah.

GC2013
01.Aðustos.2014, 18:08
Gule gule git gule gule gel birader. Allah yardimcin olsun. Bol bol okursun artik. Daha sabirli biri olursun, dondugunde kendine bile inanamazsin, hayata biraz farkli bakarsin.... Gelince konusuruz yani:)

Explorer-En
02.Aðustos.2014, 01:56
Hayırlı teskereler diliyorum.Havada board kullanırsın belki... :D

Marduk
02.Aðustos.2014, 17:36
hayırlı teskereler....sabah 9 aksam 6 mesai yaparsın...

tapagazzz
03.Aðustos.2014, 13:29
hayırlı tezkereler Burakcım,
emin ol baslamak bitirmenin yarısı , bi bakmıssın ki tezkereyi almıssın.
iyi bir askerlik geciririsin insallah,

hayırlısı ile git gel.

Maverick
31.Aðustos.2014, 11:37
İyi dilekleriniz için herkese teşekkürler arkadaşlar.

1 aylık öğrenciliğin ardından asteğmen olarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı Hava Teknik Okulu Gaziemir/İZMİR'e atandım. 2 haftalık mehil izninin ardından birliğime katılacağım.

Han Solo
01.Eylül.2014, 12:25

1 aylık öğrenciliğin ardından asteğmen olarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı Hava Teknik Okulu Gaziemir/İZMİR'e atandım. 2 haftalık mehil izninin ardından birliğime katılacağım.

tam kebap diyorsun yani. hayırlı teskereler tekrar..nerede kalacaksın ev tutmazsın herhalde akşamları o bar senin bu disco benim gezersin

Maverick
01.Eylül.2014, 12:37
tam kebap diyorsun yani. hayırlı teskereler tekrar..nerede kalacaksın ev tutmazsın herhalde akşamları o bar senin bu disco benim gezersin

Valla ev bakıyorum. 1 sene misafirhanede geçmez başkanım. O bar senin bu disko benim gezersem hatun da üzerimde gezer :)

Dragon
01.Eylül.2014, 12:54
ev iyidir iyi :) izmire gidince kapımız olur..

Han Solo
01.Eylül.2014, 13:43
hatun nereden bilecek foto çekme asker arkadaşlarınla hatunu buluşturma yeter. gece ararsa gece eğitimindeydik radar sonra falan dersin..ben mi öğreteyim sana şimdi :)

akiva
01.Eylül.2014, 16:30

İzmir güzeldir.Şanslısın.
Askerliğin tadını çıkarırsın artık oralarda :)
Gaziemirde ev rahat bulursun.Ulaşımda sorun değil.Aracı götüreceksin yanında değilmi?

Maverick
02.Eylül.2014, 12:03
ev iyidir iyi :) izmire gidince kapımız olur..

Üstad geldiğinizde mutlaka beklerim. Orda da bir eviniz var unutmayın.

hatun nereden bilecek foto çekme asker arkadaşlarınla hatunu buluşturma yeter. gece ararsa gece eğitimindeydik radar sonra falan dersin..ben mi öğreteyim sana şimdi :)

Haha, bize terssss :)

İzmir güzeldir.Şanslısın.
Askerliğin tadını çıkarırsın artık oralarda :)
Gaziemirde ev rahat bulursun.Ulaşımda sorun değil.Aracı götüreceksin yanında değilmi?

İnşallah. Aracı götürücem Attila Abi. Oralarda dolanırım. Haftasonları Bodrum, Çeşme, Kuşadası gezerim diye düşünüyorum.

flash99
02.Eylül.2014, 12:14
Hayırlı teskereler sen evin adresini yaz ben ve 38 kişilik akraba grubumla seni ziyaret ederiz artıkın 😃

GC2013
02.Eylül.2014, 12:16
Mehmet abi musade ederse ben de katilirim:)

Tap tapa tapa tap... Tap tap

flash99
02.Eylül.2014, 12:17
Gel gel 38 yerine 39 oluruz ne olacak

Maverick
02.Eylül.2014, 14:29
O zaman ben 1+1 değil de 36+3 bi ev tutayım :)

Explorer-En
02.Eylül.2014, 14:40
Havacı astek havalı olur...İzmir'e de yakışır... :) Hayırlı olsun.

Maverick
03.Eylül.2014, 14:54
Havacı astek havalı olur...İzmir'e de yakışır... :) Hayırlı olsun.

Eyvallah hocam. Çok teşekkürler.

GC2013
03.Eylül.2014, 16:11
Ä°zmir de aracla ilgili bir ihtiyacin olursa haberim olsun. Benim ustayla hallederiz. 34 plaka gorup misafir tarifesi uygulamasinlar. Ozelden yazacagim numarayi.

flash99
03.Eylül.2014, 16:52
Burak sen yine 1+1 ev tut kendine biz gelirsek sığışırız sıkıntı olmaz 😄😄😜😜

Maverick
03.Eylül.2014, 17:49
Ä°zmir de aracla ilgili bir ihtiyacin olursa haberim olsun. Benim ustayla hallederiz. 34 plaka gorup misafir tarifesi uygulamasinlar. Ozelden yazacagim numarayi.

Çadırımız bol diyorsun Mehmet abi :)

Burak sen yine 1+1 ev tut kendine biz gelirsek sığışırız sıkıntı olmaz 😄😄😜😜

Valla ben de onu düşünüyordum hocam. Çok iyi oldu bu. Bekliyorum telefonu.