PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grand Cherokee WJ tavan çıtaları hakkında

pehlivan
23.Temmuz.2014, 12:48
Arkadaşlar zj lerde üstte ray çıtası var,standart wj lere neden koymamışlarki sanki:mad: zj deki thule sepeti Tatile giderken wj ye takıp avantaj sağlamak istiyorum ama onları monte edebileceğim ayak yok ne takabilirim Yada port bagaj alırken ayaklarınıda veriyorlarmı ? bu konuda kendi aracına taktıran varsa resimleri yoksa bilgisi ve tecrubesi olan arkadaşlar dan tavsiye bekliyorum,;)

Han Solo
23.Temmuz.2014, 13:01
Arkadaşlar zj lerde üstte ray çıtası var,standart wj lere neden koymamışlarki sanki:mad: zj deki thule sepeti Tatile giderken wj ye takıp avantaj sağlamak istiyorum ama onları monte edebileceğim ayak yok ne takabilirim Yada port bagaj alırken ayaklarınıda veriyorlarmı ? bu konuda kendi aracına taktıran varsa resimleri yoksa bilgisi ve tecrubesi olan arkadaşlar dan tavsiye bekliyorum,;)

abi onların ayaklarını ayrıca parayla satıyorlar thulede euro+kdv falan. yada çıkma ray alacaksın wj için vardır mutlaka yada wj olan bir arkadaştan emanet çıta alacaksın tatil dönüşü vereceksin falan...

pehlivan
23.Temmuz.2014, 13:10
abi onların ayaklarını ayrıca parayla satıyorlar thulede euro+kdv falan. yada çıkma ray alacaksın wj için vardır mutlaka yada wj olan bir arkadaştan emanet çıta alacaksın tatil dönüşü vereceksin falan...

çıkmacıda olacağını sanmam çünkü zj ler gibi standart olan bişey değil, Bazen ........' dan çıkma parça alırken orjinal fiyatı daha uygun olabliyor :) yani normal portbagajda almış olsam ayak ayrıca alacağım, Buda tatil ler dönüşü hem port bagajı koyacağım yer ( depo) sorun olacak en akıllısı zj yle ortak thule'yi kullanmak onun içinde ayak almam gerekecek oda bi dünya fiyattır:(yada zj yle gitmek :o:confused:

Han Solo
23.Temmuz.2014, 14:43
........................................

pehlivan
24.Temmuz.2014, 15:04
........................................
Mert son yazdıklarını göremiyorum Benmi göremedim yoksa görünmedimi :o