PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 96.Avrupa Yakasi Son Haftalik Bulusmasi...

Kasif
17.Temmuz.2014, 14:16
Evet arkadaslar bir sona daha geldik.....

Diye konuya baslarsak daha fazla ilgi ceker diye dusundum:)

Bu Hafta 96.kez son haftalik bulusmamizi yapiyoruz.

Mert Baskanin hic bir organizasyona gelmemesi,Ergun Abinin hakli olarak sahilde bulusmak istemesi,Serkanin yazin yazliktan gelmemesi,Halil abinin zaten her persembe bulusuyorlar.Haftaya kesin giderim demesi,Atilla abinin galloperinin hararet yapmasi,Altan Hocamizin tamamen bizden kopmasi,Tolganin dolar yukseldi diye kendini baska islere vurmasi,Oguzhanin ev almasi,Tahsinin Ruzgar cok eserse olebilirim korkusu,Fadilin bir suru dugun organizasyonu yapip cok para kazanmasi,Ahmet abimizin İzmire gitmesi, yaz olmasi,Eklemettin İhsanoglunun Cumhurbaskani adayi olmasi,Bulent arincin buna uzulup aglamasi gibi sebeplerden dolayi her hafta yaptigimiz Persembe bulusmalarini Mert Birincioglunun onayiyla AYDA 1 KEZ HER AYİN İLK PERSEMBESİ yapma karari aldik.

Biz bu aksamda olacagi gibi Osman abinin dukkanda Ejder ile birlikte olacagiz.

Ayda birkez Avrupa Yakasi bulusmasi yaparak Son zamanlarda renklenen Avrupa Yakasi bulusmalarini daha farkli daha eglenceli daha anlamli daha yuksek katilimli ve kisaca daha kiymetli hale getirmeyi hedefliyoruz.

Her ay bir yemek,go-kart-mangal partisi-ev partisi-beach party-sahilde cekirdek yeme partisi veya disarda katilinilacak herhangi bir aktivite ile eglenceli bir hale getirecegiz.

Bu sakin 1 ay icinde kimse kimse ile gorusmesin demek degil tabikide:)

Bizim Sali geceleri Osman Abi,Ejder,Oguzhan ve Fadil ile birlikte İsoff kulup lokaline gitmemiz gibi farkli aktiviteler olacaktir.

Mesela istenilen aksamlarda bisiklet turlari gibi aktiviteler olabilir.

Bu aksami saymazsak 7.Agustos Persembe gorusmek uzere...

Saygilar K@ŞİF...

Han Solo
17.Temmuz.2014, 14:47
yeni planlamanın herkese daha keyifli hayırlı olmasını dilerim. değişiklik tazeleme her zaman iyidir.

Umami
17.Temmuz.2014, 14:50
Veda mesajı gibi olmuş, ben 5/6 gibin tükkana uğrayacağım beklerim

Marduk
17.Temmuz.2014, 15:04
hayırlısı olsun.... ''ozlenmek guzeldir'' konsepti de tutar.

Kasif
17.Temmuz.2014, 15:13
Bende Eceyle geliyorum Osman abinin araya hayirli olsun demek istiyomus bizim hatun.Tatli yemege bekleriz gelmek isteyenleri:)

KoMoDoWaRaN
17.Temmuz.2014, 15:17
Sevinsen mi üzülsem mi bilemedim :) :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tapagazzz
17.Temmuz.2014, 15:50
bende 2 saatligine geliyorum, 7 de cıkmam lazım....
saat 5 gibi orda olurum herhalde.

akiva
17.Temmuz.2014, 16:14
Bende hararet yapan :) Galloperımı iş çıkışı alıp geleceğim.
Görüşmek üzere...

Poseidon
17.Temmuz.2014, 16:27
Hakan'ın benim. Caanım-cancağızım ... Okurken ağladım :) Şaka bir yana güzel bir giriş yapmışsın...
Şu içine ettiğimin İstanbul'u gerçekten de çok zor bir kent. Tam çocukları memlekete gönderdik artık rahat rahat buluşmalara gidebiliriz düşüncesini kafama yerleştirmiş iken, buluşmaların aylık periyoda çekilmesi tam ters köşeye yatmama neden oldu.
Fakat bu düşünceye bende katılıyorum. Özlemek güzeldir.
Sanmayın ki "gözden ırak olan, gönülden de ırak olur."
Geze-gen de ve bu hobi içinde tanıyıp, değer verip-gönül dünyama kattığım hiç bir dostumu, gözden ne kadar ırak olsa da, kendi adıma gönlümden uzak etmem... Aylık buluşmalar daha bir önem kazandı...
Bu akşam yokum ama elimden geldiğince ve şartlar uygun olduğunda katılacağımın sözünü veriyorum. Ruhumu dinlendirdiğim ve terapi olduğum tek yerden ayrı kalmak benimde işime gelmez.

suursuz5.9
17.Temmuz.2014, 17:11
hakanım dolar düşsün seni her gün görmeye geleceğim

KoMoDoWaRaN
17.Temmuz.2014, 17:21
Düşmez o dolar düşmez :)

suursuz5.9
17.Temmuz.2014, 17:32
Düşmez o dolar düşmez :)

Şom ağızlı bi dua et bişe yap pis herif

KoMoDoWaRaN
17.Temmuz.2014, 17:33
Dua dua dua sadakallahulazim âmin

Kasif
17.Temmuz.2014, 18:11
hakanım dolar düşsün seni her gün görmeye geleceğim

Laaaan Dolar dusunce hergun seni gorceksem dusmesin lan ozaman :) Napiyim oglum seni hergun:)

Beatrix
17.Temmuz.2014, 18:19
Hakan, çok yerinde bir karar. Özellikle yazın genelde hafta sonlarına odaklanıldığından her hafta perşembe günleri buluşmak, buluşmaya çalışmak çok rutin hale gelmeye başlamıştı. Bunun yerine ayda bir kere yapmak ( ki her ayın ilk Perşembe' si ) çok daha fazla katılım sağlayacağı gibi daha değişik akteviteleri de planlama zamanı bırakacaktır. Mesela bizde yapılan parti, veya Sörf kulübündeki iftar gibi bir çok renkli buluşmalar yapılabilinir. Hiç bir restaurant buluşmamız yok, olmadı. Bir Perşembe gecesi bir balık restorantında buluşmak güzel olmazmı ? Veya çok geniş katılımlı bir mangal partisi v.s....

Daha güzel oldu, şimdiden Ağustos ilk Perşembesi nasıl nerde olacak düşünmeye başlayabiliriz :)

akiva
17.Temmuz.2014, 21:14
Ben yetişemedim size maalesef.

Han Solo
18.Temmuz.2014, 00:09
Ben yetişemedim size maalesef.

:))))..................

anarchist
18.Temmuz.2014, 09:33
Lisenin iftar yemeği olduğundan bu haftakine gelemedim.
Ayda bir olması bence de yerinde olmuş.

Beatrix
18.Temmuz.2014, 09:57
:))))..................

:) )))))))...........

KoMoDoWaRaN
18.Temmuz.2014, 10:01
Ben yetiştim merak etmeyin :D

Umami
18.Temmuz.2014, 11:33
Çok güzel ve keyifli bir buluşma oldu benim açımdan. Bu son buluşmanın ardından deneyimlerimi kısaca özetlersek
1- Ejder yeni aldığı aracının direksiyonun ayarlı olduğunu bilmiyor
2- Hakan'ı kesinlikle aç bırakmamak gerek, gözü dönüyor.
3- Osman oruçlu olduğunun farkında değil
4- Bora için buluşma yerinin uzaklığı sorun değil, ne kadar uzak o kadar çabuk geliyor
5- Ece Hanım, tatlılar için çok teşekkürler
6- Emirhan ne zaman aracını görse, ertesi gün araç 10cm daha yükseliyor

Çok keyifli bir geceydi, tekrardan herkese çok tek teşekkürler

Dragon
18.Temmuz.2014, 13:17
Herson bir başlangıçmıydı neydi öle bi söz var... Bizler herhafta yağmur uzaklık mekan beğenmeme iş yoğunluğu vs gibi garip bahanelerden uzak buluşmalar yaptık.. Gelenlerden kalbi bizimle olanlardan allah razı olsun.. Ben yine her perşembe biyerlerde olucam... Gelen olursa telefonum var.. Sonra resimlerden vs den bizi niye aramadınız demeyin... Hade öptüm

Poseidon
19.Temmuz.2014, 15:36
Herson bir başlangıçmıydı neydi öle bi söz var... Bizler herhafta yağmur uzaklık mekan beğenmeme iş yoğunluğu vs gibi garip bahanelerden uzak buluşmalar yaptık.. Gelenlerden kalbi bizimle olanlardan allah razı olsun.. Ben yine her perşembe biyerlerde olucam... Gelen olursa telefonum var.. Sonra resimlerden vs den bizi niye aramadınız demeyin... Hade öptüm

Yağmur ve mekan beğenmeme gibi bir mazeretim olmadı ama iş yoğunluğu ve trafik mazeretine bayılıyorum :) Tabi bazen istenmedik bir anda ortaya çıkan istisnai durumlar da oldu tabi. Örneğin Ergun'un evindeki buluşmaya gidememem gibi. Gelemesem de kalbi her daim sizinle olanlardanım :)

Gelemediğimiz buluşma ve gezilerin fotoğrafları ile avunuyoruz. Sen yeter ki fotoğrafları paylaşmayı ihmal etme Ejder'im. Sanırım aramızda beni niye aramadınız diyecek çıkmaz. Biz teklifsiz, ısrarsız; saygı ve sevgiyi öne alan, samimi ve özel bir grubuz.

Kasif
20.Temmuz.2014, 00:23
Çok güzel ve keyifli bir buluşma oldu benim açımdan. Bu son buluşmanın ardından deneyimlerimi kısaca özetlersek
1- Ejder yeni aldığı aracının direksiyonun ayarlı olduğunu bilmiyor
2- Hakan'ı kesinlikle aç bırakmamak gerek, gözü dönüyor.
3- Osman oruçlu olduğunun farkında değil
4- Bora için buluşma yerinin uzaklığı sorun değil, ne kadar uzak o kadar çabuk geliyor
5- Ece Hanım, tatlılar için çok teşekkürler
6- Emirhan ne zaman aracını görse, ertesi gün araç 10cm daha yükseliyor

Çok keyifli bir geceydi, tekrardan herkese çok tek teşekkürler

Hahaha guzel ozet agzina saglik abi:)

Ejderin dedigi gibi konu ayda bir acilacak ama persembeleri gene biseyler yapariz duramayiz birbirimizi gormeden en azidan alisana kadar persembeleri kesin gorusuruz :):)