PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2-3 ağustos tosfed trial 3. yarışı düzce/kocayayla kampı

Kanuni
11.Temmuz.2014, 13:27
Tosfed Trial kupası 3. yarışı 02/03 ağustos 2014 tarihlerinde düzce/kocayayla'da yapılacak....Biz geze-gen takımı Fuat Bilgin-Mehmet Emir ve Seda Özkutlu-Hakan İsen ekibi olarak yine orada olacağız....sevgili dostlarımız Okan-Kaan Sayın, Ali Demirayak,Ali çapan,Oktay Gündoğdu ,Uğur Demirci,Emirhan kutlu ve diğer ekiplerdeki arkadaşlarımız da kuvvetle muhtemel orada olacaklar....hep beraber geze-gen'e yakışır bir kamp organizasyonuna daha herkesi davet ediyoruz....şimdiden yarışacak tüm ekiplere başarılar,seyredecek tüm dostlara da keyifli vakitler dileriz

Kanuni
11.Temmuz.2014, 13:31
http://www.duzcekulturturizm.gov.tr/sayfa.asp?id=74

etkinlik alanının geçen yılki fotolarına yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz

tapagazzz
11.Temmuz.2014, 14:33
yarıs 2 sinde mi 3 unde mi?

KoMoDoWaRaN
11.Temmuz.2014, 16:46
Tüm ekiplere başarılar...,

BER-ÅžAH
13.Temmuz.2014, 14:02
Tüm yarışan dostlara başarılar dilerim.

akiva
13.Temmuz.2014, 22:59
Hepinize başarılar dilerim şimdiden...

Kasif
13.Temmuz.2014, 23:46
Ä°nsallah 5 gun once cikarak kazdaglari uzerinden kamp alanina ulasicaz...bir ekspedisyonun sonunun yaris olmasi beni ayrica heyecanlandiriyor:)

arnavut
14.Temmuz.2014, 00:43
Yarışan tüm arkadaşlara başarılar

Oktay
14.Temmuz.2014, 18:25
Ä°nsallah 5 gun once cikarak kazdaglari uzerinden kamp alanina ulasicaz...bir ekspedisyonun sonunun yaris olmasi beni ayrica heyecanlandiriyor:)
Kazdağı üzerinden Düzce biraz uzak değil mi? ;)
Tüm ekiplere başarılar...

tapagazzz
14.Temmuz.2014, 19:05
peki niye bana kimse cevap vermiyor yahu ? :)
yarış 2 gun mu?

eger ogleyse pazar basıp gelicem...

Marduk
14.Temmuz.2014, 23:00
Yarışan tüm ekiplere özellikle Geze-gen ekiplerine başarılar dilerim... Tatil programım dolayısı ile orada olamayacağım...

Kanuni
15.Temmuz.2014, 12:28
peki niye bana kimse cevap vermiyor yahu ? :)
yarış 2 gun mu?

eger ogleyse pazar basıp gelicem...

genelde cumartesi teknik kontrol ve kamp,pazar yarış olur fadılım....fakat bu sefer cumartesi bir etap pazar diğer etap geçilecek diye bir duyum aldım.....netleşince haber ederim

suursuz5.9
15.Temmuz.2014, 12:29
Gelimde dua edim size

Kanuni
15.Temmuz.2014, 13:22
Gelimde dua edim size

dualarınız bizim en büyük destekçimiz olacak tolga hocam elhamdürüllah :D :D

inÅŸallah,maÅŸallah....

sizin için nefesi çok kuvvetli deyolar.....

suursuz5.9
15.Temmuz.2014, 13:51
dualarınız bizim en büyük destekçimiz olacak tolga hocam elhamdürüllah :D :D

inÅŸallah,maÅŸallah....

sizin için nefesi çok kuvvetli deyolar.....

Seni özel olarak okuyup üfleyeceğim
suphaneke dinimiz amin

mustyy28
15.Temmuz.2014, 13:57
Çok iyi yaa :)

tapagazzz
15.Temmuz.2014, 16:46
genelde cumartesi teknik kontrol ve kamp,pazar yarış olur fadılım....fakat bu sefer cumartesi bir etap pazar diğer etap geçilecek diye bir duyum aldım.....netleşince haber ederim

bende thasostan donuyorum cumartesi,
pazar sabah sabah yanınızdayım insallah , pazar gelmek isteyen olursa haber versin bana!

ozzy
15.Temmuz.2014, 17:05
Fadıl sen gel yeter bizordayız

GCG
15.Temmuz.2014, 20:30
Herhangi bir engel çıkmazsa cumartesiden oradayım.

Kanuni
24.Temmuz.2014, 17:13
c.tesi pazar yağmurlu gözüküyor düzce :) yarışlar ve kamp keyifli olacak gibi

Frkn
31.Temmuz.2014, 10:54
Pazar akşamı bayram tatili dönüşü olacak saatlerce yollarda kalırız diye korkuyorum

Kanuni
31.Temmuz.2014, 18:29
Pazar akşamı bayram tatili dönüşü olacak saatlerce yollarda kalırız diye korkuyorum

ben pazar akşamı da kalıp p.tesi sabah çıkmayı düşünüyorum...ama pazar akşamı da dünkü kadar kalabalık olmaz diye ümit ediyorum :D

KoMoDoWaRaN
01.Aðustos.2014, 09:25
Trafik olayını gözden geçirince ben gelmekten vazgeçtim... Yarışanlara başarılar.. Eve dönenlere de ;) sanırım esas Trial istanbul yönünde olacak

CDMSUBARU
01.Aðustos.2014, 10:09
Bende orda olucamda,işte şu dönüş tariği korkunç.Sanırım bende pazar kalıp pazartesi sabah dönerim ...
Bu arada tabiki tüm yarışmacılara kazasız belasız eğlenceli bir yarış diliyorumç :)

Han Solo
01.Aðustos.2014, 16:37
yarışanlara başarılar dilerim. inşalllah dönüş trafiği yormaz kimseyi...güle güle gidin güle güle gelin inşallah..

Han Solo
04.Aðustos.2014, 14:18
yediğiniz içtiğiniz sizin olsun neler oldu düzcede neler yaşandı fotoğrafları bekliyoruz arkadaşlar...

Büyük mücadelelere sahne olan organizasyon sonunda; birinciliği Bursa’dan Ahmet Kurt-Fuat Sarper ile Şencan Özkurt-İsa Üstündağ ekiplerinden oluşan BASK takımı elde etti. Yarışın ikinciliğini İstanbul’dan Kaan Sayın-Ali Demirayak ile Okan Sayın-Cemafer Bulut ekiplerinden oluşan 3 numaralı İSOFF takımı kazanırken, üçüncülüğü yine İstanbul bölgesinden Cem Taşçıoğlu-Ali Çapan ile Umut Bayrak-İbrahim Yeşilselvi´den oluşan Kayalar takımı elde etti.

Kanuni
05.Aðustos.2014, 14:14
geze-gen olarak toplam 9 kişiydik :) ...şuursuz ve kardeşi onur da sağolsunlar 3-4 saat uğradılar yanımıza ....cuma akşamından pazar akşamına kadar 4 mevsimi yaşadık diyebilirim...keyifli bir organizasyon ve kamp oldu....iyi bir derece de yapsak daha iyi olacaktı ama olmadı.....telefon çekmediği için herkes gsm'lerini arabada bıraktı ve foto az çekildi....makine ise sadece eserde vardı...fotolar onda yani