PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Standard Bir td5 Neler Yapar

Umami
02.Mayýs.2014, 15:23
Pek yazan yok bari buradan başlıyalım

http://www.youtube.com/watch?v=qLVVOoUSwdk

akiva
02.Mayýs.2014, 19:45
Youtube :mad:

Maverick
02.Mayýs.2014, 19:48
WJ 4.7 de yapar mı bunları? :)

Umami
03.Mayýs.2014, 07:26

Yapar, ilk arka bahçe gezimizde buna benzer yerlerden Fadıl'lın araçla geçmiştik.

Han Solo
03.Mayýs.2014, 10:37

yapar ya dur senin ilk soft geziye sokuşturalım kenarından bi dene arabanı

Maverick
03.Mayýs.2014, 12:45
yapar ya dur senin ilk soft geziye sokuşturalım kenarından bi dene arabanı

Yükseltmeden girmem :)

akiva
03.Mayýs.2014, 12:57
Aracın çizilirse üzülme ama sonra...
Her şey ilk çizikle başlar sonrası malum :)

Han Solo
03.Mayýs.2014, 13:38
Yükseltmeden girmem :)

asfalt lastiklerin bitince at lastik alırsın bi de get koyarsın tamam işte...her yere girersin

serkan.duran
03.Mayýs.2014, 14:09
Daha sonra da zaten yükseltme kitleri alınır vs :) virüs iyice kana karışır :)

Tiger
03.Mayýs.2014, 14:39
Baskan hala get ten bahsediyorsun ya sana get la diyorum.

Han Solo
03.Mayýs.2014, 14:50
Baskan hala get ten bahsediyorsun ya sana get la diyorum.

abi onun araziyle hiç işi yok get yok dedik koyma dedik tatmin olmadı sen o kısmını kaçırdın siz yaptınız ben de yapayım diye yedi kendini madem öyle artık al getini koy yayına diyoruz ..yoksa get yok ..get tu kaka :)

Maverick
03.Mayýs.2014, 15:42
Aracın çizilirse üzülme ama sonra...
Her şey ilk çizikle başlar sonrası malum :)

Bak işte o çizik muhabbeti beni durdurur Atilla Abi :)

asfalt lastiklerin bitince at lastik alırsın bi de get koyarsın tamam işte...her yere girersin

Benim lastiklerin üretim tarihi 2008 miş. Yakın zamanda değişirim zaten. A/T alırım büyük ihtimalle de, işte jant mevzunda kararsızım. 16 inç jantla mı devam edicem yoksa 17 mi? O zaman başının etini yerim başkanım merak etme :)

Daha sonra da zaten yükseltme kitleri alınır vs :) virüs iyice kana karışır :)

Hafiften bi grip kaptık abi bakalım :) Şimdilik lastik ve get yeterli bana. Hasan Abi'de 2 adet ön get vardı. Arkaları nasıl halledicem onu düşünüyorum.

Han Solo
03.Mayýs.2014, 15:43
Bak işte o çizik muhabbeti beni durdurur Atilla Abi :)

Benim lastiklerin üretim tarihi 2008 miş. Yakın zamanda değişirim zaten. A/T alırım büyük ihtimalle de, işte jant mevzunda kararsızım. 16 inç jantla mı devam edicem yoksa 17 mi? O zaman başının etini yerim başkanım merak etme :)

Hafiften bi grip kaptık abi bakalım :) Şimdilik lastik ve get yeterli bana. Hasan Abi'de 2 adet ön get vardı. Arkaları nasıl halledicem onu düşünüyorum.

arkaları da tornacıda yaptıracaksın yarım saatlik işi var

Monachus
04.Mayýs.2014, 12:10

Eyvah ki ne eyvah, AT aldıktan sonra yakıt harcamasını kontrol edersen kalp krizi geçirirsin sen :)

Maverick
04.Mayýs.2014, 12:32

Eyvah ki ne eyvah, AT aldıktan sonra yakıt harcamasını kontrol edersen kalp krizi geçirirsin sen :)

Ben aslında 4 mevsim yazacaktım :)