PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zj satılık parçalar

Kanuni
29.Nisan.2014, 15:58
sevgili geze-genler........
trial için hazırladığımız 2 adet ZJ'den çıkan bir oda dolusu iç döşemeler ve orijinal ayna mahrutiler ,yaylar,amortisörler cüzi rakamlara satılıktır....eksiği gediği olan ilgilenebilir

Han Solo
29.Nisan.2014, 16:02
oh mis...cennet..darı ambarı...aç tavuk...hepsini yedeğe alsam garaj olsa para olsa :)

jan
29.Nisan.2014, 16:09
trial için hazırladığımız 2 adet ZJ'den çıkan bir oda dolusu iç döşemeler ve orijinal ayna mahrutiler ,yaylar,amortisörler cüzi rakamlara satılıktır....eksiği gediği olan ilgilenebilir

aklimda olsun dosemeler ne renk veya parcalarla ilgili birkac resim koyma sansiniz varmi dana 44 dif jeep zj parcalari belki lazim olabilir tesekkurler iyi gunler

Han Solo
29.Nisan.2014, 16:15
siyah sol şoför koltuğu acil olmamakla birlikte temmuz ayında alabilirim kalırsa :)

Kanuni
29.Nisan.2014, 16:16
aklimda olsun dosemeler ne renk veya parcalarla ilgili birkac resim koyma sansiniz varmi dana 44 dif jeep zj parcalari belki lazim olabilir tesekkurler iyi gunler

döşemeler koyu füme renkte...yırtık pırtık yok.....resimlerini müsait bir zamanda çekip koyarım

Explorer-En
29.Nisan.2014, 16:32

Organ nakli var. :D Keşke ZJ kullanıcısı olsaydım...

Han Solo
30.Nisan.2014, 09:36
Vic ekrani kimde vardi bu sabah ekran titredi sonra keskin bir duman yukseldi

bu Geze-gen tapatalk Ile Baska guzel

Kanuni
30.Nisan.2014, 12:48

var bende başkanım

Maverick
30.Nisan.2014, 12:53

Yapma be abi? Nedir ki o duman? Kısa devre mi yapıyor? Geçmiş olsun. Emirhan Abi'de vardı galiba.

Han Solo
30.Nisan.2014, 13:43
Eyvallah ekran halihazirda bulunabiliyor ama oncelik sokup bakayim tamir olacak gibiyse yaparim yoksa cop

Beatrix
30.Nisan.2014, 17:34
Eyvallah ekran halihazirda bulunabiliyor ama oncelik sokup bakayim tamir olacak gibiyse yaparim yoksa cop

Yerine yenisini alıp koymaya değmez, zaten verdiği bilgilerin çok ta önemi yok, yerine telsiz, gösterge saatleri v.s. ( yağ basıncı v.s...) monte edebilirsin...

Han Solo
30.Nisan.2014, 18:45
Coolant level low yazsin yeter Niye Iptal edeyim yahu o kadar da degil . Kapi acik uyarisi var cocuklu araba washer fluid var

Beatrix
30.Nisan.2014, 19:03
Coolant level low yazsin yeter Niye Iptal edeyim yahu o kadar da degil . Kapi acik uyarisi var cocuklu araba washer fluid var

heeee....; sinyalin açık kaldı... v.s. :)

Maverick
30.Nisan.2014, 19:18
Low Fuel falan da benim icin :)

jan
30.Nisan.2014, 20:49
Seda bey siz şey bulunurmu güneşliği utan plastik ayaklar,benzin depo iç kapağı plastik olan,bagaj camı fitili ve fiyat varmıdır aklınızda tşkler

rahan
16.Aðustos.2014, 23:07
benim arazi şanzumanı koruma demirine ihtiyacım var eğer bu parça varsa görüşebiliriz

dinamiq3
05.Eylül.2014, 16:46
Seda bey vic ekranı çalışıyor ise telefon numaranızı rica ederim.

Han Solo
05.Eylül.2014, 17:49
çalışıyordu ama satıldı o

dinamiq3
05.Eylül.2014, 17:50
Hayirlisi olsun, vic ekrani aranmakta :)

BER-ÅžAH
05.Eylül.2014, 21:58
Benim Ön Emniyet Kemeri Kilitlemiyor; Sağlam varsa 1 takım alabilirim.

Kanuni
08.Eylül.2014, 12:56
olması lazım Abdullah abi bakarım

Bariton
16.Ocak.2015, 03:05
Merhaba;biraz zaman geçmiş ama şansımı denemek istedim. Arka camdaki 3. Fren lambası ve ön tampondaki orjinal sislerden bir tane mevcut mu? Benim aracın 3. Fren lambası ve her türlü teşkilatı var fakat lambanın önü kırmızı cam değil,siyah kör plastik. :)

Mirkan Åženol
16.Ocak.2015, 14:01
Ben de şansımı deneyeyim, orijinal teyp (varsa soketi ile birlikte), tavan barları ve bagaj amortisörleri lazım. 93-95 arası olması gerek teybin.
Bir de tavanda ki küçük yol bilgisayarı lazım, söküp bakmadım ama ya bozuk, ya da tavan döşemesi yapılırken takamadılar.
Haa bir de demli olsun tek ÅŸekerli :D

Kanuni
16.Ocak.2015, 14:21
Merhaba;biraz zaman geçmiş ama şansımı denemek istedim. Arka camdaki 3. Fren lambası ve ön tampondaki orjinal sislerden bir tane mevcut mu? Benim aracın 3. Fren lambası ve her türlü teşkilatı var fakat lambanın önü kırmızı cam değil,siyah kör plastik. :)

maalesef hiçbiri yok :(

Kanuni
16.Ocak.2015, 14:22
Ben de şansımı deneyeyim, orijinal teyp (varsa soketi ile birlikte), tavan barları ve bagaj amortisörleri lazım. 93-95 arası olması gerek teybin.
Bir de tavanda ki küçük yol bilgisayarı lazım, söküp bakmadım ama ya bozuk, ya da tavan döşemesi yapılırken takamadılar.
Haa bir de demli olsun tek ÅŸekerli :D

orijinal 96'dan çıkan teyp var...tavan barları ve bagaj amortisörlerini yeni aldığım aracın durumu belli olunca yazarım

Mirkan Åženol
16.Ocak.2015, 14:27
orijinal 96'dan çıkan teyp var...tavan barları ve bagaj amortisörlerini yeni aldığım aracın durumu belli olunca yazarım

Abi yuvaya uyar gibi duruyor. Cd çalar daha iyi olur. Hatırı sayılır bir müzik sistemi kuracağım, orijinal teyp ile nasıl olacak bakalım. :)
Abi bana özel mesaj ile fiyat ve telefon numaranı verirsin.

Beatrix
16.Ocak.2015, 15:08
Seda, sol arka ( şöför tarafı ) stop lambası iyi durumda ve orjinal ise talibim. ( yeni aldığın ZJ' nin )

K@RUB
02.Haziran.2015, 07:38
Merhaba,

1995 stock 5.2 g.cherokee aracım, ön sol far ayaklığı kırıldığı için far oynama yapıyor, mevcutmudur parça odanızda :)
Teşekkürler