PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İsoff Challenge 1. ayak için çatlak bisikletçiler aranıyor?

Han Solo
11.Nisan.2014, 13:40
Bu ay kg verme konusunda pek başarılı olamadım malum bunun acısını çıkarmam lazım. Baktım düşündüm ölçtüm biçtim gözüm yedi/kesti evden isoff challenge parkuruna bisikletle gitmeye karar verdim. hava gayet müsait bulutlu 17 derece. tek sıkıntı bakırköyden çıkacağım için birçok yerde e-5 ve araçlar ile birlikte yolalacağım. ama gündüz olacağı için pek çekinmiyorum. bakırköy çiftalan 30 km mesafe git gel 60 km. takribi 4 saat sürse sabah 8 de yola çıkmam yeterli olur. Hatta metrobüse atıp bisikleti kağıthane civarında bir durakta inerek kağıthanet kemerburgaz yolundan yokuş aşağı salabilirim herşey olur yeterki isteyin. Benimle gelebilecek kaç manyak çıkar merak ediyorum...yanımıza yedek kıyafet almamız gerekiyor kesin çok terleyeceğiz. su ve gıda da lazım. 4 saat pedal ağlatır adamı bir de dönüşü var bunun...

1-Mert

Tiger
11.Nisan.2014, 13:43
Sen dönüşte bir aracın üzerine atarsın o bisikleti...

Han Solo
11.Nisan.2014, 13:46
Sen dönüşte bir aracın üzerine atarsın o bisikleti...

olabilir abi hava ve enerji durumuna göre değişebilir ama 30 km gitsem sabah o da yeter ...

serkan.duran
11.Nisan.2014, 13:58
Bu ay kg verme konusunda pek başarılı olamadım malum bunun acısını çıkarmam lazım. Baktım düşündüm ölçtüm biçtim gözüm yedi/kesti evden isoff challenge parkuruna bisikletle gitmeye karar verdim. hava gayet müsait bulutlu 17 derece. tek sıkıntı bakırköyden çıkacağım için birçok yerde e-5 ve araçlar ile birlikte yolalacağım. ama gündüz olacağı için pek çekinmiyorum. bakırköy çiftalan 30 km mesafe git gel 60 km. takribi 4 saat sürse sabah 8 de yola çıkmam yeterli olur. Hatta metrobüse atıp bisikleti kağıthane civarında bir durakta inerek kağıthanet kemerburgaz yolundan yokuş aşağı salabilirim herşey olur yeterki isteyin. Benimle gelebilecek kaç manyak çıkar merak ediyorum...yanımıza yedek kıyafet almamız gerekiyor kesin çok terleyeceğiz. su ve gıda da lazım. 4 saat pedal ağlatır adamı bir de dönüşü var bunun...

1-Mert

Allah akıl fikir versin sana diyorum başkan başkada bişey demiyorum :) İstanbul trafiğinde bisiklet ???? bide 30 km

Kasif
11.Nisan.2014, 14:01
Baskan is arama kendine bin adam gibi Jeep ine gel efendi efendi yarisini izle git evine

serkan.duran
11.Nisan.2014, 14:03
evet doğru söze ne denir ....

Han Solo
11.Nisan.2014, 14:19
Baskan is arama kendine bin adam gibi Jeep ine gel efendi efendi yarisini izle git evine

http://i1374.photobucket.com/albums/ag424/mertbirincioglu1/bisiklet/bisikletin-faydalari_zpsf36782ec.jpg (http://s1374.photobucket.com/user/mertbirincioglu1/media/bisiklet/bisikletin-faydalari_zpsf36782ec.jpg.html)

Han Solo
11.Nisan.2014, 14:22

jeep dediğin git gel 60 tl yakar. keyif için sucuk köfte pirzola alacaksın hem yağlanacaz hem kg alacağız. toz toprak jeep kirlenecek 30 tl yıkatmaya vereceksin. Bisikletle gidersem hem spor yapmış olacağım hem yağ yakıp kg vereceğim hem de para cebimde kalmış olacak..çok mu pintiyim ne :)

mexlayn
11.Nisan.2014, 14:23
yaw he deyin hee

Han Solo
11.Nisan.2014, 14:28
yaw he deyin hee

gel sana da bisiklet var...

mexlayn
11.Nisan.2014, 14:30
Hic pedal ceviremem beli sakatladim.yakı yapıştırdım bakalım ne olacak.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Han Solo
11.Nisan.2014, 14:32
ya yanlış hesaplamışım 46 km diyor :( şimdi biraz korkutucu oldu işte...

mexlayn
11.Nisan.2014, 14:34
ya yanlış hesaplamışım 46 km diyor :( şimdi biraz korkutucu oldu işte...

Gidiş sadece 46 :))

Samsung Galaxy S3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkan.duran
11.Nisan.2014, 14:37
Mert bin jeep e git gel icat çıkarma ...

Han Solo
11.Nisan.2014, 14:37
korkacak bişi yok saatte 10 km den 5 saatte rahat gidilmesi lazım kanımca...

http://i1374.photobucket.com/albums/ag424/mertbirincioglu1/bisiklet/ccediliftalan_zps70f8d51a.png (http://s1374.photobucket.com/user/mertbirincioglu1/media/bisiklet/ccediliftalan_zps70f8d51a.png.html)

FIRAT
11.Nisan.2014, 14:42
jeep dediğin git gel 60 tl yakar. keyif için sucuk köfte pirzola alacaksın hem yağlanacaz hem kg alacağız. toz toprak jeep kirlenecek 30 tl yıkatmaya vereceksin. Bisikletle gidersem hem spor yapmış olacağım hem yağ yakıp kg vereceğim hem de para cebimde kalmış olacak..çok mu pintiyim ne :)

jeep'le gitmessem param cebimde kalırmı dedin:) bunu itiraf olarak kayıtlara geçmek lazım:)

BOSCH
11.Nisan.2014, 14:43
Mert E-5 tarafiğine girmeden alternatif yollar üreterek gidebilirsin aslında ama cidden yorucu olacaktır;)

FIRAT
11.Nisan.2014, 14:45
Başkanım bin arabana git ejder,tolga ikilisini dinlenik,dinlenik seyret keyfini çıkart istanbul içinde bisiklet yolu olmayan yerler çok tehlikeli insanların araçlara saygısı yokki bisiklete olsun bizide merakta koyma gel arabanla.

Han Solo
11.Nisan.2014, 14:56
12:30 da sıralama turları başlıyor bu durumda sabah 7:00 de benim de start almam lazım ortalama 50 km bir yol olacak gidiş. dönüşü dert etmiyorum kendimi iyi hissetmezsem atarım birinin arabasına dönerim. zorlanacağım rampa olarak çok tırmanış yok rota üzerinde. e-5 e çok çıkmadan bariyerlerin kenarlarından gidilebilir çekinmiyorum o konuda

mexlayn
11.Nisan.2014, 15:45
Tayt ile çıkma Güngören -Esenler arası sıkıntı olabilir ..!

serkan.duran
11.Nisan.2014, 15:49
:) ah be Gürcanım sandalyeden düşüyodum gülmekten :) :)

Han Solo
11.Nisan.2014, 15:50
Tayt ile çıkma Güngören -Esenler arası sıkıntı olabilir ..!

o kadar yol taytsız pedsiz giidilir mi hiç...oturamam bi daha ..sıkıntı yaratacak olana sıkıntı olurum merak etme sen benim şeyimi :)

mexlayn
11.Nisan.2014, 15:52
o kadar yol taytsız pedsiz giidilir mi hiç...oturamam bi daha ..sıkıntı yaratacak olana sıkıntı olurum merak etme sen benim şeyimi :)

Sen bilin :)

mexlayn
11.Nisan.2014, 15:53
:) ah be Gürcanım sandalyeden düşüyodum gülmekten :) :)

Başına bisi gelirse benimde ozaman düşesim gelir :)

Monachus
11.Nisan.2014, 17:15
Eğer Kağıthane'ye bir şekilde bisikleti götürebilirsen sonrasında Kemerburgaz'a kadar oldukça az yokuş ile Cendere yolu tabir edilen virajlı yoldan gidebilirsin; yolun gidişte sağ tarafı yamaç / ağaçılktır, sol tarafı düzlüktür... Tek dikkat etmen gereken virajlı yolda gaza gelen hanzolar ve de Kemerburgaz yönüne gidiyor olan kamyonlar olacaktır...

Beatrix
11.Nisan.2014, 20:32
Mert...! Seninleyim...! bende geliyorum...!

Hiç dert değil, Sabah Beatrix beni arabayla bisiklet arkada Bakırköy E5' e bırakır, seninle buluşur oradan Start alırız...!

Ama saat 06:00' da çıkalım ki, hem trafik olmaz, hemde yarışın Startını daha garanti altına alırız.

Dönüşte de bisikletleri koyarız Panda'nın arkasına döneriz.

Ben varım dostum...! :)

Han Solo
11.Nisan.2014, 21:05
Mert...! Seninleyim...! bende geliyorum...!

Hiç dert değil, Sabah Beatrix beni arabayla bisiklet arkada Bakırköy E5' e bırakır, seninle buluşur oradan Start alırız...!

Ama saat 06:00' da çıkalım ki, hem trafik olmaz, hemde yarışın Startını daha garanti altına alırız.

Dönüşte de bisikletleri koyarız Panda'nın arkasına döneriz.

Ben varım dostum...! :)

sabah 6 da ok çıkarım problem yok. ama beatrix o saatte seni nasıl bırakacak. aslında metrobus boş olur o saatte binip bakırköyde inebilirsin ergun abi. toyota çıkarım senle her yola....

anarchist
11.Nisan.2014, 21:11
Sıyırdınız siz.

Beatrix
11.Nisan.2014, 21:21
sabah 6 da ok çıkarım problem yok. ama beatrix o saatte seni nasıl bırakacak. aslında metrobus boş olur o saatte binip bakırköyde inebilirsin ergun abi. toyota çıkarım senle her yola....

Zaten evden metrobüse arabayla çıkmak zorundayız, yola çıkmışken atıverir..., biz her sabah o saatte 3 tane köpekle yürüyüşe çıkıyoruz..., sorun yok. :) Yedek kıyafetlerimizi de atarız Panda'ya beatrix götürür yarış etabına, hiç bir şey de taşımayız, sudan başka. Çoook keyifli olacak... :)

akiva
11.Nisan.2014, 22:19
Uçlarda yaşamayı bırakında dünyaya dönün :)
Başınıza bir haller gelecek korkarım...

akiva
11.Nisan.2014, 22:21
Ergün abi sana birşey olmaz fit adamsın maşallah ama başkan için aynı şeyi söylemek mümkün değil....
Binin araçlarınıza gelin keyifle yarışı izleyin....

Beatrix
11.Nisan.2014, 22:28
.
Ergün abi sana birşey olmaz fit adamsın maşallah ama başkan için aynı şeyi söylemek mümkün değil....

İşte burda yanıldın....!

Gurubumuz içinde inanılır gibi değil, ama kondisyonuna en güvendiğim adam Mert' tir.

Boğaz turumuzda Rumelikavağı yokuşunda gurup içinde Mert hiç aşağıya inmeden pedal çevirerek o yokuşu tırmandı, Belgrad buluşmamızda da benzer yokuşlarda bunu defalarca tekrarladı..., Mert bu etabı da devirecektir....!

Han Solo
11.Nisan.2014, 23:57
İşte burda yanıldın....!

Gurubumuz içinde inanılır gibi değil, ama kondisyonuna en güvendiğim adam Mert' tir.

Boğaz turumuzda Rumelikavağı yokuşunda gurup içinde Mert hiç aşağıya inmeden pedal çevirerek o yokuşu tırmandı, Belgrad buluşmamızda da benzer yokuşlarda bunu defalarca tekrarladı..., Mert bu etabı da devirecektir....!

güzel sözlerin için teşekkürler ergun abi ...sıradışı bir gün olacak orası kesin. etabın 50 km olmasından hiç çekinmiyorum tamamlarım kesin ama sürekli deparlı gitme şansım yok hatta muhtemelen dönüşte de aynı yolu yapabilirim hava geç kararıyor nasıl olsa .

Binin araçlarınıza gelin keyifle yarışı izleyin....

bu işlerde fit olmak önemli olmakla birlikte tek kriter değil orası kesin. Aslında konu bile açmayacaktım ben zaten gidiyordum tek başıma dün hanıma söyledim yağmurlu olmazsa bisikletle gideceğim diye bugün bi vesileyle ergun abi arayınca ona söyledim fikrimi o da balıklama atladı saolsun ondan sonra konu açalım bakalım kim gelecek dedim. Aslında ejderim gelirdi ama onun daha önemli bir işi var.

8-20 yaş arasındaki tüm yaz tatillerim büyükçekmecenin uçsuz bucaksız kumsallarında istisnasız hergün birkaç maç yaparak geçti. kumda futbol topuyla maç yaptığım için sanırım bacak kaslarım o zamanlar gelişti temelim sağlam o yüzden. pedal çevirmek beni fazla yormuyor . mesafe hiç korkutmuyor beni belki ergun abi tek başına 3 saatte tamamlar ben 5 saatte ama tamamlarım hızlı giderek bir yere yetişmiyoruz ki. 90 kg civarını görmek istiyorum ve bu etap güzel bir fırsat donuma kadar terleyeceğim biliyorum ama yarım bırakmayacağım ...dönüş için kesin konuşmuyorum en kötü zorlanırsam kağıthane okmeydanına çıkıp metrobüse binerim.

Beatrix
12.Nisan.2014, 00:11
güzel sözlerin için teşekkürler ergun abi ...sıradışı bir gün olacak orası kesin. etabın 50 km olmasından hiç çekinmiyorum tamamlarım kesin ama sürekli deparlı gitme şansım yok hatta muhtemelen dönüşte de aynı yolu yapabilirim hava geç kararıyor nasıl olsa .

bu işlerde fit olmak önemli olmakla birlikte tek kriter değil orası kesin. Aslında konu bile açmayacaktım ben zaten gidiyordum tek başıma dün hanıma söyledim yağmurlu olmazsa bisikletle gideceğim diye bugün bi vesileyle ergun abi arayınca ona söyledim fikrimi o da balıklama atladı saolsun ondan sonra konu açalım bakalım kim gelecek dedim. Aslında ejderim gelirdi ama onun daha önemli bir işi var.

8-20 yaş arasındaki tüm yaz tatillerim büyükçekmecenin uçsuz bucaksız kumsallarında istisnasız hergün birkaç maç yaparak geçti. kumda futbol topuyla maç yaptığım için sanırım bacak kaslarım o zamanlar gelişti temelim sağlam o yüzden. pedal çevirmek beni fazla yormuyor . mesafe hiç korkutmuyor beni belki ergun abi tek başına 3 saatte tamamlar ben 5 saatte ama tamamlarım hızlı giderek bir yere yetişmiyoruz ki. 90 kg civarını görmek istiyorum ve bu etap güzel bir fırsat donuma kadar terleyeceğim biliyorum ama yarım bırakmayacağım ...dönüş için kesin konuşmuyorum en kötü zorlanırsam kağıthane okmeydanına çıkıp metrobüse binerim.

Dönüşe hiç gerek yok, Bisikletler Panda'nın arkasında döneriz evimize..., başarabilmenin ve inanmanın verdiği gurur ile....

akiva
12.Nisan.2014, 09:22
Haydi hayırlısı o zaman....
Sıkıntısız bir yolculuk dilerim size...

Maverick
12.Nisan.2014, 11:01
Bisikletle çıktılar mı acaba merak ettim.

Beatrix
12.Nisan.2014, 11:25

Yarın sabah :)

tapagazzz
12.Nisan.2014, 12:29

çıkacaklar ama :)

Maverick
12.Nisan.2014, 12:55
Takipteyim :)

Monachus
12.Nisan.2014, 15:18
Size bir koruyucu lazım, en donanımlısından bir ZJ gibi :)

Marduk
13.Nisan.2014, 21:01
bisikletciler...durum nedir...esenler sıkıntısız gecildi mi :) :) Gürcan sen cok yaşa...

akiva
13.Nisan.2014, 22:01
Bisikletten son anda vazgeçildi Salih...

Han Solo
13.Nisan.2014, 23:38
bisikletciler...durum nedir...esenler sıkıntısız gecildi mi :) :) Gürcan sen cok yaşa...

Esenleri 100 kmh ile gectim sikinti yok abi

bu Geze-gen tapatalk Ile Baska guzel